I RODI, CEMENTBLOKKEN Twee arbeiders Gras- en Klaverzaden Jac* Adr* v* d. Hoek* Land- en T uinbouwzaden COÖPERATIEVE BOERENLEENBANK te STAVENISSE H. H. KIPPENHOUDERS! Brielschelaan 72 R'dam-Z. Tel. 73643 KIPPENHOUDERS Nieuwe Stofzuiger CHRIS KRIJGER CV. FA* C. DIELEMAN ADVERTENTIES Met groote blijdschap en dank aan God, geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Janna Suzanna Math. Gunter D. Gunter-v. d. Boogaart Johannes Pietje Bram St. Annaland, Tienhoven A 170a Maarten_de Ruijter en Cornelia J. J. Noom hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. op nader bepaalden datum. 24 Januari 1947 Vlaardingen. Dijklaan 17 St. Maartensdijk, Oudestraat A 299 Dirk Mathijs Geuze en Gillina Cornelia Krijger hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben D.V. op Woensdag 26 Februari a.s. 29 Januari 1947. Middelburg, Kinderdijk 20 Poortvliet, Achterweg 29 Kerkelijke inzegening des namid dags half drie in het kerkgebouw der Chr. Geref. Kerk te Middelburg door den WelEerw, Heer Ds. Slofstra. O O CXXXXXXXXXXXXXXXXXX Zaterdag 8 Februari 1947 hopen Jacobus Molenaar j Tannetje A. Molenaar den Engelsman hun 25 jarige Echtvereni ging te herdenken. Rotterdam, Januari 1947 Lambertusstraat 85b ÖOCulJOOCXXIXXXXXXXSOOOO Op 1 Februari a.s. hoopt X onze geliefde Tante Maria C. Dorst haar 60ste verjaardag te herdenken. O Dat zij nog lang gespaard X mag blijven is de wens van hun Neef en Nicht O O A. J. Dane Q X H. Dane-Dorst X X Bosch A 39 - Stavenisse X iXXXXXXXXXXXXXXXXXXXJ Heden nam de Heere op in Zijn Eeuwige Heerlijkheid na een lang en smartelijk lijden, onze lieve Moeder en Grootmoeder Margrietha Batelaan- Lammens in de leeftijd van 64 jaar. Utrecht J, Batelaan E. Batelaan-Opdien Kees, Bartho, Marjo Bodegraven, 25 Januari 1947 Heden overleed, zacht en kalm, na een kortstondig lijden, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Wouterina Noordijke Wed. C. Bevelander in den ouderdom van 92 jaar en 3 maanden. Jac. Bevelander C. A. Bevelander-Quaak en Kinderen. Scherpenisse 23 Januari 1947 Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven van het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader den Heer Cornclis Moerland Weduwnaar van Machalina Quist. in de ouderdom van 69 jaar en 9 maanden. Sf. Annaland Jacob Moerland J. Moerland - Goedegebuure Machalina Hage-Moerland D. Haqe Johs. Moerland M. Moerland-van Vossen en kinderen 's Gravenhage Maatje S. Moerland- Walchenbach P. H. Walchenbach en kinderen St. Annaland: Marinus Moerland Trijntje Heijboer-Moerland G. Heijboer en kind Jan Moerland J. Moerland-van lwaarden en kinderen. St. Annaland, 24 Januari 1947. De teraardebestelling vond plaats Dinsdag 28 Januari om 2 uur te St. Annaland. Op 24 Januari overleed ijn lieve Grootvader Cornells Moerland in den ouderdom van 69 jaar en 9 maandet). Zijn kleinzoontje Wim Heijboer St. Annaland, 28 Januari 1947 Op 24 Januari overleed onze lieve Grootvader Cornells Moerland in de ouderdom van 69 jaar en 9 maanden. Zijn bedroefde kleinkinderen Cornelis Jansje Machelina Leentje en Jacob Moerland St. Annaland, Januari 1947 W. Achterweg 127 mm Op 24 Januari overleed onze lieve Grootvader Cornells Moerland in den ouderdom van 69 jaar en 9 maanden. Zijn bedroefde kleinkinderen Jo en Verloofde Magda Truus Cor Pauwtje Adri 's Gravenhage, Januari 1947 Scheldestraat 63 Bestuur, Raad van Toezicht en Personeel der Coöp. Boerenleenbank „ST. ANNALAND" te St. Annaland. geven met leedwezen kennis van het overlijden van haar Be stuurslid, den Heer C. Moerland in den ouderdom van ruim 69 jaar. Vanaf 1932 heeft hij als lid van het Bestuur de be langen der Bank met de meeste toewijding behartigd. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in dankbare her innering blijven. St. Annaland, 24 Januari 1947. Heden overleed zacht en kalm mijn Opa Leendert Hagc, in den ouderdom van 75 jaar en 7 maanden. Zijn Kleinzoon, Leendert Hagelz. zn. 27 Januari 1947. Kerkweg - Stavenisse Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden, zowel van hier als elders, bij de herdenking van onze 121 jarige echtvereniging, betuigen wij onzen hartelijken dank. P. Jagt Pz. L. J. Jagt-Quaak Scherpenisse, Platteweg 417a Bij mijn vertrek op 5 Februari naar Indië roep ik al mijn. vrien den en bekenden een hartelijk vaarwel en tot weerziens toe. P. J. Fase Langeweg B 15 St. Annaland. Bij onze terugkeer naar Curasao, roepen wij Familie, Vrienden en Bekenden een hartelijk vaafwel en tot weerziens toe. M. de Laater Echtgenoote en Kinderen 30 Januari 1947 a. b. m.s. Bloemfontein Bij mijn vertrek naar Curasao roep ik mijn Familie, Vrienden en Be kenden een hartelijk vaarwel en tot weerziens toe. O. V. W. Sold. Ie Klas J. van Doezelaar Aan boord m.s. Bloemfontein 30 Januari 1947 Voor de hattelijke en vele felici taties bij de herdenking van m'n 95ste geboortedag ontvangen, zeg ik allen hartelijk dank. Wed. C. v.d. Velde-v.d. Male Tholen, Januari 1947 Voor de vele blijken van deelne ming. ons betoond bij het overlijden van Onze geliefde dochter en zuster Dien betuigen wij onzen oprechten dank. Uit aller naam Wed. J. C. Hendrikse-Bijlo Stavenisse. 31 Januari 1947 Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de vele bewijzen van liefde bij het overlijden van onze lieve Man, Vader, Grootva der en Over-Grootvader, den Heer Frans Braai Uit aller naam Wed. Braal-Koppenhol en Kinderen Tholen. Januari 1947 Molenvlietsestraat 10 Voor directe indiensttreding gevraagd van St. Maartensdijk of Stavenisse G. M. GELUK ..BROEDERSHOF" St. Maartensdijk H.H. LANDBOUWERS. Besteld heden Uw bij den Heer Tevens alle andere verkrijgbaar. Beleefd aanbevelend, Jac. Adr. v. d. HOEK, Bode Veiling, West-Vest A 374, St. Maartensdijk. Evenals vorig jaar worden de houders van Spaarbank-, Voorschot- en Rekening-Cou rantboekjes beleefd doch dringend verzocht hun boekjes aan te bieden tot nazien en bijschrijving van rente en wel wiens achter naam begint met A t/m H op Dinsdag 4 Februari I t/m Q op Woensdag 5 Februari R t/m Z op Donderdag 6 Februari Kantoor geopend van 912, van 2 en vön 6 8 uur. Hoogachtend, HET BESTUUR. Laat Uw eendags-kuikens centraal opfokken. Er bestaat nog gelegen heid. Geef het zo spoedig moge lijk op bij A. A. GOEDEGEBUURE of J. L. GOEDEGEBUURE Langeweg St. Annaland (uitstappen halte Charlois. stapt in de R.E.T. naar halte Gaesbeek- straat en je bent bij mij.) Ik bied aan Am. Orgel vanaf f 300. zuivere toon. Nieuw Philips Radio, 46. Duitsche Kruissnarige Piano, f850. Studie Piano, f450,Rij wiel z. b. f 65.Nieuw Simplex Rijwiel (compleet). Nat. Kasregister f 300.— Alles in prima staat. *(met garantie. Accordion. Schrijfcasra vana I 60. - In- en Verkoop. Ook inruilen. Beleefd aanbevelend. Indien U verzekerd wilt zijn van goede kippen in 1947, levert dan Uw kuiken bon in bij J. Matthijssen E 455 Halsteren Erkend Vermeerderingsbedrijf onder No. 4416. Voor hen wier teeltplan 1 947, in gunstigen zin belangrijk afwijkt van het teeltplan 19 4 6 bestaat de mogelijk heid voor een aanvul lende kunstmesttoewij- zing in aanmerking te komen. Aanvragen hiertoe moeten vóór 1 Maart 1947 schriftelijk worden in gediend onder op gave van hei teelt- plan 1947, bij den Prov. Voedselcommissaris voorZeeland, GrooteMarkt 28, Goes, Afd. Kunstmest TE KOOP: Te bevragen Molenstraat A 270B Poortvliet vï A CHINE SCHRIJVEN Aan de D.V. 14 Febr. aan vangende curcus kunnen nog enkele perso nen deelnemen, waarvoor een oefenmachine beschik baar is. Spoedige aanmelding gewenst. K. KOETSDIJK nS Leraar Steno-typen St. Annaland. TE KOOP: PARTIJ (afmeting 50 X 30 X 10 cm.) Prijs nader overeen te komen. Poortvliet. NOG BF-PERKT VOORRADIG Christelijke Scheurkalenders Kasboeken, breed kwarto boeken, enz. mapjes Luchtpost. SPIERINKJES Stemmen, schoonmaken, repareeren van Orgels, piano's en andere muziekinstr. Koop en verkoop van Orgels, .alle merken. Overal te ontbieden. Aanbevelend. Orgel- handel: E. W. Bentschap Knook Schoolstraat 222 A, St. Maartens dijk. Te koop een keukenkacheltje. Verbrandestraat 31, Tholen. Te koop: Een eiken buffet, alles nieuw. Een eenp. ledikant. Ge vraagd: schapenwol om te spinnen. A. Rijnberg, Hoenderwgg A 385, St. Annaland. Te koopt Een i.g.st.z. keukenka chel. J. Kurvmk. A 19, St. Annaland. Te -koop: Een in goede stapt zijnd 2 persoons veren bed met peluw en 2 kussens Inlichtingen A 494, St. Annaland. Verloren een herenzakhorloge, tegen beloning terug te bezorgen. Inlichtingen A 494. St. Annaland. Wie ruilt een i.g.st.z. bruine pluche mantel voor jongenspakje, leeft. 9 j. of leeft. 14 jaar. Te bevragen onder letter U. p.a. Corn. Geuze Poortvliet. Verloren een aktetasch vermoe delijk tusschen Oud-Vossemeer en Tholen. Tegen beloning terug te bezorgen bij A 494 St. Annaland.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1947 | | pagina 4