- DRINKT VAN YSENDIJK'S JAVA-THEE HUISHOUDSTER Sedert 1941 100% geslaagden voor alle examens. een nette dienstbode BAKKERSKNECHT 1 motor met aanhangwagen 1 rijwiel TRANSPORTFIETS VELDSCH0ENEN 2 nieuwe glas in lood panelen, Een net meisje zelfstandig meisje of Huishoudster Vrolijke soldaat Ch. P. Serrarens ADVERTENTIES Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje Abraham Cornelis Arie Rijnberg H. Rijnberg- den Braber Brammi St. Annaland, 2 Januari 1947 Hoenderweg 385 Door Gods goedheid werden wij verblijd met de voorspoedige ge boorte van een zoon en broertje Samuel Willem A. Mol S. K. Mol-Polderman Truusje Tholen. 7 Januari 1947 Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje Abraham Willem Bram L. P. Goedegebuure M. L. W. Goedegebuure- Groothuyzen St. Annaland, 5 Januari 1947 Dorpsweg A 26 Thomas Aarnoudse Az. en Jacoba Lena Kaat Cd. hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op D.V. Donderdag 16 Januari a.s. te Poortvliet 5 Dececember 1946 Oud Vossemeer, Patrijzenweg A 108 Poortvliet, Noordwijk B 25 A. Duine en J. F. van Elsacker hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op D.V. Donderdag 16 Januari 1947. 2 Januari 1947 Oud Vossemeer, Molenstr. B 158 Tholen, Julianastraat 20 QG^XXXXJCÖOÖOOCXXJCXXX Zoo de Heere wil en zij leeft, hoopt op Dinsdag 14 Januari onze geliefde Opoe Cornelia den Engelsman geb. de Zwarte haar 70ste geboortedag te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mag blijven is de wensch van haar Kleinkin deren. Koos Corrie Maatje Bram Scherpenisse, 10 Jan. 1947 X ÖOOOCOOOOÖCXXXXX5CXX7Ö Getrouwd: Arie G. H. Bierens en Aberdina van Vossen die, ook namens wederzijdsche Familie, hartelijk dank zeggen voor de belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Tholen, Januari 1947. 'm' O Zo de Heere wil en zij O X leven hopen Vrijdag 17 X O Januari 1947 onze geliefde O Ouders, Behuwd- en Groot- O X ouders X Jacobus Hage X X en X Cornelia Prinse x hun 45 jarige echtvereeni- X ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wenech van X hunne dankbare Kinderen en Kleinkinderen. v Jacob Corstiaan Hage T. Hage-Gunst en Kinderen Corstiaan Jacob Hage C. Hage-Gunst en Kind Pieter Adriaan Hage O J. Hage-Scherpenisse Johannis Hage O G. Hage-Boogert en Kinderen X x Leendert Hage x C. Hage-Pipping X Pieternella Adriana Hage x Willem v. d. Boogaard en X Kinderen Karei J. Hage X K. Hage-Nelisse en Kind O Johanna Hage X L. v. Koeveren en Kind O Willem Marinus Hage B. Hage-Huissen Wilhelmina Marina Hage X en Verloofde O Chatarina Johanna Hage X St. Anhaland, 1947 X Heden overleed onze ge liefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Izaak den Engelsman Weduwnaar van Aaltje Vroegop, in den ouderdom van 81 jaar en 5 maanden. Uit aller naam, L. Berkeij M. L. Berkeij- den Engelsman Oud-Vossemeer, 6 Januari 1947. Coentjesweg B 198. Hedenmorgen 9 uur over leed tot onze diepe droefheid, na een smartelijk, doch ge duldig gedragen lijden, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Pieternella Perestam \Vcduwe van Simon Kwist in den ouderdom van 87 jaar en 3 maanden. Tholen, 3 Januari 1947 Hofstraat 13 Uit aller naam Leendert Kwist H—niiimi.iiuiiTWfiTrg Voor de zeer vele belangstelling tijdens de ziekte en betoonde deel neming bij het overlijden van onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader de Heer Jacob Bogcrt betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam Wed. J. Bogert-Hoogerwerf Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen Tholen, Januari 1947 X Voor de zeer vele blijken van be langstelling, ontvangen bij onze 25 jarige echtvereeniging, zoowel van hier als elders, betuigen wij onzen hartelijken dank. C. L. Tholenaar P. C. Tholenaar-Kleppe Scherpenisse. Januari 1947 Weststraat 276 Nog deze maand begint de nieuwe cursus MACH1NESCHRIJVEN. Een beperkt aantal machines om thuis te oefenen is beschikbaar. Ook vangt deze maand aan een cursus van 4 maanden in de FRANSE TAAL VOOR BEGINNERS. Na afloop kan diploma worden behaald. Kosten gehele cursus Machineschrijven f 20.en gehele cursus Frans f 15. Er rijdt een Cursistenbus, zo dat ieder kan deelnemen. Inlichtingen en opgaven Donderdag 16 Januari van 7 tot 9 uur n.m. te St. Annaland. Zaterdag 18 Januari van half 3 tot half 5 in een zaal van Hotel Engelvaart, Haven, Tholen. K. Koetsdijk, leraar Machineschrijven Stenografie, St. Annaland. Mede uit naam van mijn vrouw, mijn hartelijken dank voor de vele heilwensen met de jaarwisseling aangeboden. Dat 1947 ook voor U een gezegend jaar moge zijn. H. H. Schuller Burgemeester van St. Maartensdijk en Scherpenisse Voor de vele blijken van deel neming, ons betoond bij het over lijden van ons Dochtertje en Zusje, betuigen wij onzen oprechten dank. L. Istha. A. Istha-Geuze en kinderen. Oud-Vossemeer, Januari 1947. 04 oixxxxxjcoocxxjcxxxxxx; gocxïocxxxxxxxjcxxxxxïg 5 Zoo de Heere wil en hij X leeft hoopt onze geliefde X X Vader, Behuwd-, Groot- J en Overgrootvader J. A. Duine »-*• X op 13 Januari zijn 80ste 5 ■J geboortedag te herdenken. O X Dat hij nog lang gespaard X X mag blijven is de wensch O van zijn dankbare x X Kinderen, Klein- en X X Achterkleinkinderen X Oud Vossemeer X Kalisbuurt 331 O Socxiccxxxxï&xxïCKXxxxxi X 00%XXXXXXX70*..*N.-!.X..*0txXx;.i X 11 Januari a.s. hopen onze Q geliefde Ouders, Behuwd- O X cn Grootouders X v L. J. van Vcsscm en O X W. dc Jonge X hun 35 jarige cchtvereeni- ging te gedenken Dat zij X nog lang gespaard mogen X blijven is de wens van hun v dankbare X Kinderen, Behuwd- X en Kleinkinderen V Tholen X J, van Vessem X Wemetdinge O H. Bout-van Vessem X J- Bout X Huipie. Willy X Tholen, Januari 1947 SöCXXXXX*XXXXXXXXXXX X 5. ."..'O."..J X Zaterdag 18 Januari a.s. h^>pcn onze geliefde Ouders, O Behuwd- en Grootouders W. Blaas en J. M. BlaaS'Hage hun 35-jarige echtvereeni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard, mogen blijven is de wensch van hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Tholen J. P. Blaas T. Blaas-van Luijk Wally Hannie Adri P. J. Blaas C. Blaas-Overbeeke X Janny Rotterdam X W. Blaas W. Blaas-Baerkens O X Wally X X Tholen, Januari 1947 X X öckxxxxxxxjöcxxxxxxxx; De Heer en Mevrouw Hondsmerk- van Driel betuigen hiermede hun hartelijken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling bij hun 45-jarig huwelijksfeest ondervonden Zierikzee, December 1946 X X Langs deze weg zeg ik allen har telijk dank voor hun gelukwensen bij de jaarwisseling. God schenke U een rijk gezegend 1947. K. Koetsdijk St. Annaland De Heer en Mevrouw Verburg- Beije zeggen hartelijk dank voor de vele gelukwensen ontvangen, ter gelegenheid van de jaarwisse ling. Stavenisse. Januari 1947 De Heer en Mevrouw LINDENBACH - KORTEWEG bedanken vriendelijk voor de ont vangen Nieuwjaarswensen en wen sen wederkerig een goed 1947 toe. St. Maartensdijk, Januari 1947. Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden van onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Marinus Hcndrikse, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, J. Hendrikse. Oud-Vossemeer, Buurtstraat B 337. Gevraagd: zo spoedig mogelijk Behoorlijk loon, goede behandeling. Aan te melden bij Mevr. Dragt Markt 15 Tholen Gevraaad een moet zelfstandig kunnen werken. Aan hetzelfde adres te koop Te bevragen bij C. S. v. d. HAVE Kerkstraat 86 - Scherpenisse Een te koop en een paar zo goed als nieuwe maat 39 Inlichtingen bij de bezor ger van dit Blad te St. Maartensdijk. Aangeboden lichtgeel Catha- draal, maten 188 X 52 5 cm. Ze zitten nog in de kist, een fout van de bestelling bij J. v. d. HOEK Schildersbedrijf Markt A 15 St. Maaitensdijk GEVRAAGD GOED LOON BIJ Mej M. J. SLAGER Langestraat 432 - St. Annaland Voor de vele bewijzen van deel neming ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en T^ante Elizabeth Janna Mosselman, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, G. MOSSELMAN Poortvliet. 10 Januari 1947 Voor de vele blijken van belang stelling bij de ziekte en die van deelneming bij het overlijden van onze geliefde Vrouw en Moeder Cornelia Maria Bijl-Hage, betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid voor de toewijding van Dr. Poortvliet en Zr. Hartog- v. d. Velde. A. C. BIJL. Poortvliet, Januari 1947. Molenstraat 4. Gevraagd wegens huwelijk der te genwoordige een in gezin met 2 kinderen te Hoorn, (N.H.). Loon f. 50.per maand. Brieven aan Agentschap Eendrachtbode Stavenisse op Sumatra zoekt langs de ze weg aangename corres pondentie met jonge dame. Adres Jager M. C. Deurloo Ond. Comp. I - Bat. Reg. Jagers Mortier Peleton Veldpost Padang (Sumatra) GEVRAAGD EEN INL. BUREAU V/D BLAD „Hiermede geeft ondergeteekende kennis aan zijn geachte cliënteele te. Scherpenisse, dat den Heer C. Andriessen te Scherpenisse niet meer als Vertegenwoordiger voor hem werkzaam is en als zijn opvolger is aangesteld O. J. POTAPPEL Westkerke 490 te Scherpenisse. Dhr. Potappelzal U dezer dagen be zoeken teneinde Uw geëerde orders in ontvangst te nemen.'' Zaadieelt en Zaadhandel Goes SPIERINKJES Verloren: grijswollen heerenhand schoen en blauw wollen kinder wantje. Terug te bezorgen bij J. Biert, St Annaland. Te koop: een i. g. st. z. radiotoe- toestel (Telefunken) tegen billijken prijs. Molenstraat A 270 Poortvliet Te koop: gekr. Herdershond, zeer waakzaam, goede vanger en apor- teerd, bij M. de Witte Rand B 32a Poortvliet. Te koop: leren motorjekker en motorlaarzen, maat 43. in goede staat. Kerkstraat 6 Tholen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1947 | | pagina 4