8 uit een exploit van mij, onder- geteekende, deurwaarder, d. d. 15 Februari 1945 blijkt dat zijn op geroepen ADVERTENTIES 8 Firma D. J. v. d. Have, Tuinbloem- en Landbouwzaden. Rijnsburger Uienzaad DROOGE PULP. SPIERINKJES Suiker, bon 67 Algemeen, 250 gr. p. b. Koffie, bon 64 Algemeen, 50 gr. p. b. Peulvruchten, A8, B9 en C9 Reserve, 250 gram per bon. Jam, 66 Algemeen, 125 gram per bon. Rookartikelen, De rechterhelft van het lichaam van de Tabakskaart Q 409 (zwarte opdruk) derhalve dat gedeelte waarop voorkomt het woord „Tabak" 2 rantsoenen t.w. 20 sigaretten en 5 sigaren, 10 cigarillos, 20 sigaretten naar keuze. Petroleum, 227-2 en 227-3, 1 ltr. p.b. Hout, 108 Houtkaart Gem. Tholen, 50 kg. hout. Voorinleveringsbonnen Eng. Bloem. D5 en E5 Res., 210 gr. p. b. Havermoute.d. D5 en E5 Res.,250g.p.b. Eng. Bloem, D8 en E8 Res., 280 gr. p.b. Eng. Biscuits, 57 Algemeen, 250 gr. p. b. Chocolade, bon 7 Versnaperingen, 1 tbalet (56 gram) per bon. Margarine, (wordt bekend gemaakt zoodra de Margarine voldoende is aangevoerd. Visch, 68 Algemeen, 1/2 kg. haring p.b. (geen afleveringsbon) (zie verdere mededeeling hieronder) Brandstoffen, 41 BV van de brand- stoffenkaart T 405, 1 eenheid vaste brandstoffen. (zoo spoedig mogelijk inleveren bij den brandstoffenhandelaar. Visch. Bon 68 Algemeen inleveren t/m Woensdag 14 Februari 1945 bij onderstaande adressen: Tholen: A. Bout, Vischstraat25, Abr. Baay, Hofstraat. A. Baay, Singel 43. P. Schippers, Kerkstraat. Jac. Baay, Hoog straat. M. Schot, Boschstraat 9. A.Baay, Grindweg 10. W. R. Kwist, Hoogewal9. Jac. Schot, Kruittoren 25. P. Quist, Ju- lianastraat. Joh. Visch, Vischstraat 11, W. Verkamman-Bogert, Boschstraat 44. P. Bogert, Hoogstraat 78. S. Baay. Hoogstraat 78. K. Baay, Kruittoren 21, J. M. Schot-Duivendijk, Kruittoren 15, S. C. Kwist, Hoogewal 9, L. M. Schot. Markt 3. Oud-Vossemeerv. d. Klooster-Aar- noudse, P. v. Driel. St. AnnalandStols. Wed. Goedege- buure. Stavenisse: J. Suurland. St. Maartensdijk: J. Bijl. P. Poot. J. Polderman. ScherpenisseC. Bolier-Vroegop. A. v. d. Werff. Poortvliet: A. Nieuwkerk. Jac. Uyl. Op alle geldige bonnen kan onmiddel lijk gekocht worden na de bekendma king der bonnen, behalve voor vleesch en de voorinleveringsbonnen. Klompenformulieren van den distri- butiedienst Tholen kunnen tot en met 19 Febr. 1945 op het distributiekantoor worden ingediend. Degenen, die H. J. Beukelaar, Brug straat 30 Tholen ervan beschuldigen, dat hij oorzaak is van de vertraging in de margarinebestelling en -aanvoer zij medegedeeld, dat Beukelaar voornoemd daarmede niets uitstaande heeft. Ondertrouwd: CLAZ1NUS NIEUWENHUIZE en MARIA DE JONGE. Ierseke, Kerkhoekstraat 39, Tholen, - 9 Febr.'45 tjuaei.str. ïz Tholen. 16 Febr- 45 Vossemeerschepoort 7, Huwelijksvoltrekking 15 Maart a.s, Ondertrouwd: HENDRIK TICHEM en NELLIJ VAN DER JAGT. Oudel.str. 12 Grindweg 26 Huwelijksvoltrekking 1 Maart a.s. Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte vein onze Zoon en Broertje KRIJN ADRIAAN. C. v. d. jagt. P. M. J. v. d. Jagt-Steur. Ella. Tholen, 9 Februari 1945. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank voor Uwe deelneming bij het overlijden van onzen Broe der, Zwager, Neef en Vriend, Jan Antonie Wagenaar. Uit aller naam, N. PAULUSSE. A. QUELHORST. Tholen, Februari 1945. o on:o:: 19 Februari hopen mijn geliefde kinderen M. B. A. de Korte en A. de Korte-Qiljam hunne 25-jarige Echtver- eeniging te herdenken. Wed. M. C. Giljam-v. Moort. Tholen, Febr. 1945. HWmH.VNNMVH.NA/tMHtVl b ::o A™*.". Op Maandag, 19 Februari, hopen mijn beste Oom en U Tante M. B. A. de Korte j:;j en Adriana Giljam O hunne 25-jarige Echtver- j eeniging te herdenken. Hun Neef, M. W. W. Krijger. X Tholen, Februari 1945. Willem Aarnoudse en Margaretha Jozina Walpot zonder bekende woon- of verblijf plaats hier te lande, om te ver schijnen op Dinsdag den 20 Febr. 1945 des middags te 12 ure voor het Kantongerecht te Zierikzee, tijdelijk te Tholen, gehouden wor dende in het Gemeentehuis, aan de Hoogstraat, No. 12, teneinde te worden gehoord omtrent huwe- lijkstusschenkomst van PIETER AARNOUDSE te St. Philipsland. De deurwaarder voornoemd, G. VAN DUIN. Zaadhandel Kapelle-Biezelinge. H.H. Landbonwers, Hebt U al besteld, doet dit dan zoo spoedig mogelijk in uw eigen belang, want zoodra er vervoer is, kunnen wij U leveren Zaaitarwe, Gerst, Haver, alle soorten Gras-, Klaver-, Voederbieten- en Tuinbouwzaden. Gaarne zien wij uw bestelling tegemoet en raden wij U aan, bij ontvangst van bestelbonnen hier voor bij den Plaatselijken Bureau- houder, deze zoo spoedig mogelijk in te leveren bij onzen agent, P. C. KOOPMAN. Achterbos B 44 - St.-Maartensdijk. Bestelt tijdig Uw Prijscouranten op aanvraag. Bestelbonnen voor zaaigranen, gras- en klaverzaden, worden ook gaarne door ons aangenomen. Spoedige inlevering van bonnen be- teekent vlugge levering van zaaizaad Beleefd aanbevelend, L. J. Rijnberg, p/a M. C. Marico, Hoogstraat 24, Tholen. C. Elenbaas, Voorstraat 437. St. Annaland. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank voor de vele bewijzen van deelneming betoond bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer Cornelis Boller. Uit aller naam, Wed. C. Bolier-Quaak, Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Scherpenisse, Februari 1945. Nog af te leveren geteeld en geselecteerd door de fa. H. v. Noord, Zwijndrecht. Te bevragen bij M. J. DEN ENGELSMAN. A 37, St.-Annaland. Na Uw bestelbon voor drooge pulp ontvangen te hebben van uw P.B.H. gelieve U deze bij ondergeteekende in te leveren. U ontvangt bericht wanneer de pulp aan het veilingsgebouw te Tholen kan worden afgehaald. Aflevering vindt plaats tegen contante betaling van f 9.88 per 100 kg en f6.statiegeld per baal. A. WAGEMAKER, Nieuw-Molenvliet Tholen. Alle paarden- en rundveehouders, die tijdig opgave hebben gedaan van hun veestapel, kunnen bij de PI. Vertegenwoordiger bonnen afhalen voor ged roogd e pulp, en deze zoo spoedig mogelijk bij de handelaren inleveren. De wnd. P.B.H. voor District 2 P. KLOET. Gevraagd met 1 Maart a.s. een landbouwersknecht bij J. B. Swage- maker, Kadijk 77, Poortvliet. In prima staat zijnd kippenhok in ruil gevraagd voor jonge kippen, B. Reeders, Poortvliet. Aan het zelfde adres flinke handwagen te koop of te ruilen voor kippen. Wie ruilt v. o. w. w. babydoek voor meisjesjurk, 13 jaar of lap zomerstof. Te bevr. bij agent v. d. blad J. Aarnoudse, o. d. Molen, Oud-Vossemeer. Vrijdag jl. te Tholen verloren 1 paar groote zwarte wanten. Tegen bel. terug te bez. aan bur. v.d. blad. Te koop aangeboden drie pa lingfuiken, goede vangers tevens te koop een konijnenhok. C West dorp, A 251, St.-Annaland. Wie ruilteen wit geborduurde zijden jurk leeftijd 10 j. voor een grootere leeftijd 14 j., onverschillig welke kleur. Bureau van dit Blad. Verloren datum onbekend, ge vlamde kralen halsketting en zil veren armband. Verzoeke zeer vriendelijk tegen bel. terug te bez. Bebouwdendam 19. Gevondeneen Heeren Want. Tegen advertentiekosten terug te bek. bij J. v. d. Berg, Postweg 57, Tholen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1945 | | pagina 4