4 geen groter plezier kunnen doen. Jos en hij zijn direct begonnen die platen nat te maken om te zien wat voor kleuren er te voorschijn zouden komen. Op het ogenblik is Hans zijn vriendje lex hier en is druk bezig aan een andere plaat. Hans rijdt nog steeds druk heen en weer in de jeep en lex zit bij ons als kind in huis. Hij heeft er net één af en die ligt nu te drogen voor de haard en nu leest hij in Alledin en de Wonderlamp. Als die ook een boek heeft, hoor je hem niet. Hans had hem maarwast hierheen gestuurd. Wel moppig zo.Wouter is druk met jullie enveloppe en Jos leest, leest dat de stukken er vanaf vliegen. Iedere keer komt Wouter met het één of ander bij hem en zegt hij, ga maar naar je Moeder en dan stuur ik hem weer terug en zeg, ga maar naar je Vader en zo pesten we mekaar stiekum. Maar ik schrijf en dat gaat voor het lezen, wat jullie. We hebben eerst wel erg zitten staren op die gefleurde strengen. Wat kunnen we daar precies mee doen. Het ziet er leuk uit, maar hoe moeten we het gebruiken Één zuilen we vast inpikken voor nieuwe koorden voor de lamp. laar vinden we het erg leuk voor en sterk en onze koorden beginnen door te slijten. Maken Han en Anaré en paardentuigen van? Innieder geval namens onze zoon en ons zelf natuurlijk allemaal heel hartelijk bedankt voor het leuke pakje. Uw brief Moeder die U de 12de ai geschreven had, kwam ook pas vanmorgen en Uw pak je was er Vrijdag al. Die post schijnt nog raar te gaan. Als nu over de Spijkenisse brug kan, moet U maar veeris gauw komen. De trams gaan gewone tij uit de Rosestraat tot Spijkenisse en dan vandaar verder met bussen van de R.T.M. Ze stoppennhaier nu in Nieuwenljoorn bij Sa stenhout, dus wat dat be treft is het nog nooit zo mooi gewegst als nu. Verder gaat Slok eerstdaags ook weer Dinsdags naar E.dam, misschien morgen al, dus zou U mee kunnen ko men en dan zou U ook niet veel last hebben bij de brug. Maar het is een vre selijk blikken ding en maakt erg veel lawaai. Maar als ik morgen soms nog even ga ping-rpongen zal ik eens aan Visser vragen hoe het gaat met die ver gunningen en kunt misschien aan het eind van de week nog komen, als zir hebt.Dan stuur ik het wel direct op.Ik geloof echt, dat ik nu niets verge ten ben. Op het ogenblik ik Snijder hier en Hans is nu ook weer thuis. U vroeg nog hoe "get met de collegialiteit van Snijder nu ging. Nu dat is geweldig. We zien hem practisch niet. Hij kwam direct al Maandagmorgen toer Jos ziek was, maar om te vragen namens de adjudant van die dag salaris.Toer hebbenwe hem niet meer gezien en belde hij Vrijdagmorgen op om te informe ren. Hij moest naar' de groep en was natuurlijk bang dat de adjudant iets zou vragen en hij met de mond vol tanden zou staan. De adjudantkwam s-mid. dags naar Jos kijken op de motor en zo hoorden we weer eens iets van de dienst. Verder moeten we het allemaal van de burgerij hebben. Hij kwam nu de politiebladen brengen endaar hadden we dus zijn bezoek aan te danken. We hebben nog nooit zo,n collega gehad of van anderen ergens gehoord. Over Hansjes verjaardag is niet gesproken. Het is nu 5 uur geweest. Ik heb dus ruim 2 uur getikt en geloof ik wel mijn best- gedaan. Jullie weten alle- naal nu weer het één en ander en ook dat de gemoederen hier sHlemaal weer opklaren en we morgen de zaak Y/eer in orde hopen te brengen. Jammer, dat het nog zo echt winter, is. Anders zou je geligk schoon willen maken. Het is nu toch allemaal overhoop .Ik ga nu voor het eten zorgen en vanavord dus aan de strijker!j. Allemaal heel erg vriendelijk bedankt Tzoor de leuke pak jes. Hans zal nog wel eens zelf schrijven van de week. Nu is hij nog te voj van al zijn cadeaux en moet er uit gelezen worden. Oh ja, de pyama heb ik niet meer afgekregen. Maar dat komt wel. Hans heeft hem nu wel gzien en is er blij mee, maar het mooiste is toch altijd de boekjes. Dag hoor, Voor all em aal dikke zoenen en veel li eis van Jos, Bets, Hans en Woutertje.

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 15