O.B. 1953 No. 11350 III.4 3. De verzoeken tot toekenning van vergoedingen, bedoeld in artikel 10 der Wet, moeten worden gedaan met gebruikmaking van een formulier van het bij deze beschikking behorende model EW. Deze verzoeken moeten in tweevoud worden ingezonden door tussenkomst van de Minister van Wederopbouw en Volkshuis'vesting. 4. Verzoeken tot toekenning van renteloze voorschotten op de toe te kennen vergoedingen, bedoeld in de artikelen 7, 8 en 10 der Wet, alsmede verzoeken tot uitbetaling van toegekende vergoedingen, bedoeld in die artikelen, moeten worden gedaan met gebruikmaking van een formulier van het bij deze beschikking behorende model DW. 5. Aangiften Van schade en verzoeken tot toekenning van vergoedingen of renteloze voorschotten, welke vóór het in werking treden van deze beschikking zijn gedaan en als zodanig door het Bureau Financiering Wederopbouw van het Ministerie van Financiën ih behandeling zijn genomen, worden aangemerkt als verzoeken, bedoeld in de vorige leden. 1. De verzoeken tot toekenning van vergoedingen, bedoeld in de artikelen 7, 8, eerste lid, en 9 der Wet, moeten worden gedaan vóór 1 Januari 1954 dan wel, ingeval de schade zich openbaart op een tijdstip na 30 September 1953, binnen drie maanden na dat tijdstip. 2. De verzoeken tot toekenning van vergoedingen, bedoeld in artikel 8, tweede lid, der Wet, moeten worden gedaan binnen drie maanden na de voltooiing van de herbouw. 3. De verzoeken tot toekenning van vergoedingen, bedoeld in artikel 10 d'er Wet, moeten worden gedaan binnen drie maanden na de goedkeuring van het wederopbouwplan. Deze beschikking, welke kan worden aangehaald als „Eerste Uit voeringsbeschikking Wet Financiering Stormvloedschade Publiekrechte lijke Lichamen", treedt in werking op de dag na die van haar bekend making in de Nederlandse Staatscourant. Artikel 4. Artikel 5. De Minister van Financiën, Voor de Minister, De Secretaris-Generaal, VAN DEN DRIES. (Staatscourant van 1 October 1953, no. 190). 2 (vervolg zie. bladz. 3) 6.10.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 99