- U.K. 1953 x* XVII.9.3 No. 11372 k. krachtens de regeling hulp huiten de woonplaats aanspraak kunnen maken, met dien verstande, dat eventuele bijbetalingen door de geregistreerden dienen te geschieden. De apothekers en de apotkeekhoudende huisartsen zullen na genoemde datum voor de aan bovenbedoelde geregistreerden verleende pharma- ceutische hulp aap de desbetreffende fondsen in rekening brengen a. een vergoeding van 0,65 per aflevering, b. de afgeleverde genees- en verbandmiddelen tegen de prijs vermeld in het „Tarief voor de levering van geneesmiddelen en verbandstoffen voor de Ziekenfondsen". Indien deze regeling naar het oordeel van medewerkers of zieken fondsen tot onbillijkheden zou leiden, kan hiervan in overleg met de Voorzitter van de Ziekenfondsraad worden afgeweken. Deze richtlijnen gelden tot en met 2 Januari 1954. II. De Ziekenfondsraad heeft met betrekking tot bovenvermeld onderwerp in zijn op 24 September 1953 gehouden vergadering besloten de in verband met de gevolgen van de watersnood getroffen regelingen met ingang van 3 Januari 1954 te beëindigen. Van genoemde datum af gelden derhalve ook voor de getroffenen van de watersnoodramp de normale voorschriften c.q. statutaire bepa lingen in zake de aanmelding en inschrijving als verplicht c.,q. vrijwillig verzekerden. Ook voor de honorering van de medewerkers zullen van laatstgenoemde datum af geen bijzondere regelingen meer van toepassing zijn. Ik moge IJ verzoeken dit besluit van de Raad tijdig onder de aandacht van belanghebbenden te brengen. De Voorzitter van de Ziekenfondsraad, Voor deze, De Secretaris van de Ziekenfondsraad, L. V. LEDEBOER. 4 13.10.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 474