U.K. i 1953 Tfg XVII.9.3 No. 11372 Van de personen, behorende tot de groep, bedoeld onder 2, c, dienen de ziekenfondsen ook na 3 October zelf de gebruikelijke premie voor de vrijwillige verzekering te incasseren. Deze premie dient uiteraard ook afzonderlijk te worden geadministreerd. B. Honorering medewerkers. Ten aanzien van de honorering van de medewerkers uit de getroffen gebieden geldt het navolgende 1. Aan de huisartsen en apothekers uit de getroffen gebieden, ongeacht of zij geëvacueerd zijn of niet, kunnen over het 4e kwartaal 1953 worden uitbetaald a. het abonnementshonorarium berekend op basis van de feitelijke zielenstand in de 7e week van het 4e kwartaal, b. het bedrag, dat ontstaat door het onder a bedoelde bedrag af te trekken van het bedrag, dat overeenkomt met 90 van het over het le kwartaal 1953 aan deze huisartsen en apothekers uitbetaalde honorarium. Het onder b bedoelde bedrag moet afzonderlijk worden geadministreerd. 2. Aan de apothekers, bedoeld onder 1, wordt over het 4e kwartaal 1953 bovendien uitbetaald een bedrag, dat ontstaat door van het bedrag, dat overeenkomt met 90 van het over het 4e kwartaal 1952 voor afleveringskosten gedeclareerde bedrag af te trekken het bedrag, dat over het 4e kwartaal 1953 aan afleveringskosten wordt gedeclareerd. Dit bedrag moet afzonderlijk worden geadministreerd. 3. Aan specialisten, vroedvrouwen en heilgymnasten-masseurs uit de getroffen gebieden, ongeacht of zij geëvacueerd zijn of niet, worden uitbetaald a. de declaraties over het 4e kwartaal 1953, en b. een bedrag, dat ontstaat door het onder a bedoelde bedrag af te trekken van het bedrag, dat overeenkomt met 90 van het over het 4e kwartaal 1952 uitbetaalde honorarium. Het onder b bedoelde bedrag moet afzonderlijk worden geadministreerd. De huisartsen, specialisten, tandartsen, vroedvrouwen en heilgymnasten- masseurs zullen voor hulp, na 3 October a.s. verleend, aan geregistreerden uitgezonderd die geregistreerden, die voor hun registratie reeds als verzekerden op hun naam stonden ingeschreven aan de fondsen, waarbij de registratie is geschied, honoraria kunnen declareren, welke overeenkomen met de bedragen, waarop verzekerden sedert 29 Mei 1953 3 13.10.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 473