(J.D. 1953 -n XVII.9.3 No. 11085 b. een bedrag, dat ontstaat door het onder a bedoelde bedrag af te trekken van het bedrag, dat overeenkomt met 90 van het over het 3e kwartaal 1952 uitbetaalde honorarium. Het onder b bedoelde bedrag moet afzonderlijk worden geadministreerd. De huisartsen, specialisten, tandartsen, vroedvrouwen en heilgymnasten- masseurs zullen voor hulp, na 4 Juli a.s. verleend, aan geregistreerden uitgezonderd die geregistreerden, die voor hun registratie reeds als verzekerden op hun naam stonden ingeschreven aiaffit de fondsen, waarbij de registratie is geschied, honoraria kunnen declareren, welke overeenkomen met de bedragen, waarop verzekerden sedert 29 Mei 1953 krachtens de regeling hulp buiten de woonplaats1) aanspraak kunnen maken, met dien verstande, dat eventuele bijbetalingen door de geregistreerden dienen te geschieden. De apothekers en de apotheekhoudende huisartsen zullen na genoemde datum voor de aan bovenbedoelde geregistreerden verleende pharma- ceutische hulp aan de desbetreffende fondsen in rekening brengen a. een vergoeding van 0,65 per aflevering, b. de afgeleverde genees- en verbandmiddelen tegen de prijs vermeld in het „Tarief voor de levering van geneesmiddelen en verband- stoffen voor de Ziekenfondsen". Indien deze regeling naar het oordeel van medewerkers of zieken fondsen tot onbillijkheden zou leiden, kan hiervan in overleg met de Voorzitter van de Ziekenfondsraad worden afgeweken. Deze richtlijnen gelden voor een periode van 3 maanden tenzij veranderde omstandigheden het noodzakelijk maken hierin een wijziging aan te 'brengen. De Voorzitter van de Ziekenfondsraad, A. H. W. HACKE. Zie XVTI.9.3, no. 10976/1953. 4 7.7.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 470