U.D. 1950 in» XVII.3.2 No. 7773 Aanvaarden van arbeid. 2. De onder 1 genoemde personen zijn verplicht voor zover hun geen ontheffing is verleend van de verplichting tot inschrijving naar het oordeel van het Gewestelijk Arbeidsbureau aangeboden passende arbeid, te aanvaarden dan frel een cursus voor scholing, herscholing of omscholing te volgen. Geneeskundige controle. 3. Het uitvoerend orgaan is gehouden alle onder Hoofdstuk V, sub 1, a, bedoeldepersonen regelmatig onder controle te stellen van een door dit orgaan aan te wijzen geneeskundige. Voor zover bedoelde geneeskundige geen andere termijnen voorschrijft, zal deze controle eenmaal per drie maanden dienen plaats te hebben. De onder medische controle staande personen zijn verplicht de door de geneeskundige gegeven adviezen en aanwijzingen op te volgen. Bij bezwaar van de zijde van het oorlogsslachtoffer dient het uitvoerend orgaan de beslissing in te roepen van de Directeur. Uitkeringen uit andere hoofde. 4. Met uitzondering van aanspraken voortvloeiende uit wettelijke onderhoudsplicht, zulks behoudens die opgelegd bij echtscheiding of vaderschapsactie, dienen rechten of aanspraken op uitkeringen geldend te worden gemaakt. Berekening der uitkering. 5. De uitkering kan ten hoogste bedragen voor het hoofd van een gezin van twee personen 75 van het normaal inkomen. drie personen80 van het normaal inkomen. vier personen85 van het normaal inkomen. vijf personen en meer90 van het normaal inkomen. voor de alleenstaande weduwe of weduwnaar, die eigen huishouding voert65 van het normaal inkomen. voor de weduwe of weduwnaar, die eigen huishouding voert en tot wier/ wiens gezin niet behoren gezinsleden als hierna genoemd onder gezins grootte, sub 3 tot en met 6 65 van het normaal inkomen. 6 12.9.1950

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 436