O.B. 1950 -bh» XVII.3.2 No. 7773 als normaal inkomen aangehouden het bedrag van het loon voor volwassenen in hun beroep, vastgesteld volgens de Collectieve Arbeids overeenkomst (C.A.O.). Voor hen, die op het ogenblik van het oorlogsgebeuren niet over een eigen bron van inkomsten beschikten, wordt het normaal ipkomen vastgesteld in overleg met de Inspecteur. Door de Directeur kunnen nadere voorschriften worden gegeven met betrekking tot de wijze, waarop bet normaal inkomen moet worden vastgesteld. Minimum en maximum normaal inkomen. Het normaal inkomen per week bedraagt voor het hoofd van een gezin van twee personenten minste 37,50 en ten hoogste 45, drie 40, oO, vier 40, 5o, - vijf jj j, 40, 60, zes en zeven personen 40,65, acht personen en meer 40,70, voor de weduwe en weduwnaar, als bedoeld onder V, sub 5, „Berekening der uitkering"ten minste 35,45, voor de alleenstaande van 18 jaar en onder 30,40,— .voor de alleenstaande bene den 18 jaar25,40, Di1 in deze tabel vermelde bedragen dienen in voorkomende gevallen te worden verhoogd met het bedrag der kinderbijslag, hetwelk zou worden genoten, indien de oorlogsomstandigheden niet waren opgetreden ten aanzien van het hoofd of de kostwinner, met dien verstande, dat ten aanzien van onvolledige gezinnen, indien een der ouders ontbreekt, deze verhoging wordt verminderd met het bedrag der kinderbijslag als voor één kind en indien beide ouders ontbreken, met het bedrag der kinder bijslag als voor twee kinderen. De Directeur is bevoegd in bijzondere gevallen van de in deze tabel vermelde minima en maxima af te wijken. III. UITVOEREND ORGAAN. Als uitvoerend orgaan treden op Burgemeester en Wethouders van de gemeente, waarin het oorlogsslachtoffer hoofdverblijf heeft, met dien 3 ±2.9.1950

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 433