1954 T» XVII.l U.S. No. 11992 uitbetaald. Het orgaan geeft van de intrekking, de wijziging of de vervanging van de bijdrage bij aangetekende brief kennis aan de recht hebbende en aan de eventuele zakelijk'gerechtigden. 2. Het orgaan kan opnieuw een bijdrage toekennen, nadat aan het onroerende goed zijn oorspronkelijke bestemming is teruggegeven of het orgaan de wijziging in de bestemming alsnog heeft goedgekeurd. Artikel 15. 1. Degene, die een bijdrage heeft aangevraagd', is gedurende een jaar na de voltooiing van de bouw of het herstel verplicht, ook na toekenning of uitkering daarvan, aan het orgaan of de door deze met de controle belaste personen a. te allen tijde toegang te verlenen of te doen verlenen tot de landerijen, welke tot het bedrijf behoren, in het bijzonder tot het terrein van de bouw, dan wel gelegenheid te geven of te doen geven om de opstallen in- en uitwendig te bezichtigen; b. inzage te verschaffen van de tekeningen betreffende de uitvoering van het werk en van alle overige daarop betrekking hebbende, bescheiden c. gelegenheid te geven tot het controleren van alle op het werk betrekking hebbende gegevens; d. alle overige verlangde inlichtingen te verschaffen. 2. Indien de rechthebbende niet voldoet aan de verplichtingen, welke ingevolge dit artikel op hem rusten, kan het orgaan de aanvrage om een bijdrage afwijzen of, zo reeds een bijdrage is toegekend, de desbetreffende toekenning intrekken, waarna de rechthebbende op eerste vordering moet terugbetalen, hetgeen hij inmiddels reeds mocht hebben ontvangen. HOOFDSTUK VI. Bijzondere bepalingen. Artikel 16. 1. Waar in deze beschikking wordt gesproken van oppervlakte der tot het bedrijf behorende landerijen, wordt daaronder verstaan de opper vlakte volgens de kadastrale leggers van de landerijen, welke naar het oordeel van de Directeur-Generaal van de Landbouw, ten dage van de indiening der aanvrage om toekenning van een bijdrage of, zo bet in artikel 7 bedoelde geval zich voordoet, ten dage, waarop met het herstel of de bouw een aanvang is gemaakt, geiacht moesten worden te behoren 8 20.4.1954

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 395