U.D. 1954 T) XYII.l No. 11992 groep B, waartoe als regel gerekend worden te behoren veebedrijven op klei of veen; groep C, waartoe als regel gerekend worden te behoren gemengde bedrijven op zand. 4. De ouderdom en de staat van onderhoud der oude boerderijen worden door het orgaan uitgedrukt in een der waardecijfers 1 tot en met 7, waarbij het cijfer 1 een lage waarde en het cijfer 7 een hoge waarde voorstelt. 5. De voor de onderscheidene gevallen geldende percentages zijn aangegeven in een bij deze beschikking gevoegde bijlage, welke geacht wordt in deze beschikking te zijn opgenomen e,n daarmede een geheel te vormen. 6. Ingeval de werkelijke kosten, verminderd met het in lid 1, onder b, bedoelde bedrag, minder bedragen dan de maximum bouwsom, wordt het in lid 1, onder a, bedoelde bedrag, voor zover mogelijk, met de helft van het verschil verminderd en wordt het overige gedeelte van het verschil op het in lid 1, onder d, bedoelde bedrag in mindering gebracht. HOOFDSTUK IV. Wijze van aanvragen Van een bijdrage en beslissing op een aanvrage. Artikel 9. 1. Ter verkrijging van een bijdrage moet de rechthebbende ter plaatse, door het orgaan te bepalen, een aanvrage in drievoud indienen. Hij moet daarbij gebruik maken van de hem door of vanwege het orgaan op verzoek verstrekte formulieren. 2. Bij de aanvrage moeten, indien en voor zover het orgaan zulks verlangt, worden overgelegd a. een volledige technische omschrijving of een bestek in drievoud, waaruit blijken de constructie, de afwerking en de materiaalkeuze; b. duidelijke, en zaakkundige bestektekeningen in drievoud, waarop alle maten dienen te zijn ingeschreven. Artikel 10. Iv De aanvrage moet worden gedaan uiterlijk een half jaar nadat de bouw of het herstel is voltooid. 6 20.4.1954

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 393