U.13. 1954 TT* XVII.l No. 11992 Ligt de oppervlakte tussen twee van de hiervoor genoemde, achtereen volgende oppervlakten, dan wordt de norm gevonden door evenredige interpolatie tussen de twee daarbij behorende inhouden. 7. Met betrekking tot de inhoud der woning van de oude boerderij wordt als norm voor de in lid 5 bedoelde woning aangenomen de inhoud van de woning der oude boerderij zonder spoelplaats. Is die inhoud echter kleiner dan 350 mat,. dan wordt als norm aangenomen de met 40 m3 verhoogde inhoud van de woning der oude boerderij zonder spoel plaats, met als minimum 240 an3 en als maximum 350 m3. 8. De kleinste der twee inhouden volgens de normen der leden 6 en 7 dient als grondslag voor de toepassing van de leden 2 en 3. 9. Ingeval de woning van de oude boerderij slechts herstelbaar is beschadigd en de kosten van herstel niet meer bedragen dan de kosten van de bouw ener woning overeenkomstig het voorgaande lid, vermeer derd met 3e kosten van het slopen der beschadigde woning, vinden de leden 5, 6, 7 en 8 geen toepassing en wordt bij de toepassing van de leden 2 en 3 uitgegaan van de herstelkosten der woning. 10. Bijzondere voorzieningen, welke in of bij de oude boerderij waren aangebracht, worden in de berekeningen opgenomen. 11. De berekening van de kosten, bedoeld in de leden 2 en 3, geschiedt voorts overeenkomstig richtlijnen, door de Minister van Wederopbouw en Volkshuisvesting in overleg met de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening te geven. Zodanige richtlijnen worden niet gegeven, alvorens de in artikel 18 bedoelde commissie in de gelegenheid is gesteld daarover advies uit te brengen. 12. De uitkomst van de berekening op grond van het tweede lid vormt de maximum bouwsom, tenzij lid 3 toepassing heeft gevonden en de berekening overeenkomstig dat lid tot een lagere uitkomst heeft geleid, in welk geval die uitkomst de maximum bouwsom vormt. Artikel 6. Na ontvangst van een aanvrage om toekenning van een bijdrage in verband met het herstel van een herstelbaar beschadigde boerderij, vallende onder artikel 2, vindt artikel 5 zoveel mogelijk toepassing. Artikel 7. Is de bouw of het horstel ten tijde van de aanvrage van een bijdrage reeds aangevangen of voltooid, dan wordt .artikel 5 overeenkomstig toegepast. 4 20.4.1954

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 391