1959 gliïl» XVII.l Nr. 18244 Annapolder, behorende tot de Volkerakpolders; Kooi en Karolinapolder, behorende tot de Volkerakpolders; Kleine Karolinapolder, behorende tot de Volkerakpolders; Oranjepolder, behorende tot de Willemspolder; Nieuw- en Oud Beaumont Dinteloord, behorende tot Mark en Dintel; Kaas en Broodpolder, behorende tot Mark en Dintel; Hendrikpolder; Kleine Torenpolder, behorende tot Mark en Dintel; De Oude Appelaar; Juffrouwenpolder; Grote Torenpolder; Kwartierse Gorzen, Angelina en Aanwassen, behorende tot Mark en Dintel; Elizabethpolder Sabina Henricapolder; De Ruigenhil; De Oude Heyningen; De Mooie Keene; Oudlandse Gorzen, behorende tot Mark en Dintel; Goudbloem, behorende tot Mark en Dintel; Grote Polder West, behorende tot Niervaert; Nieuwe Fijnaart, behorende tot Niervaert; Grote Polder Oost met kwistgelden, behorende tot Niervaert; Landen op de Plaat, behorende tot Niervaert; Westpolder, behorende tot Niervaert; Lokkersepolder, behorende tot Niervaert; Grote Ketel, behorende tot Niervaert; Het Landeke van Hoogstraten en Baziuslandeke, behorende tot Niervaert; Koekkoekspolder, behorende tot De Koekkoek en gecombineerde Buiten polders; Grote en Kleine Schenkeldijk, behorende tot De Koekkoek en gecom bineerde Buitenpolders; Buitenlanden en Hazeldonk, behorende tot De Haagsche Beemden; Prins Willem Frederik Karei Polder (gedeeltelijk); Honderdgemeten en Heenschepolder, gedeeltelijk behorende tot De Heenschepolder; Nassaupolder (Dinteloord), behorende tot de Volkerakpolders; Steenbergsche Vlietgronden, behorende tot de Graaf Hendrikpolder en gewijzigde Cruyslandspolders; De Willemspolder (gedeeltelijk); Beaumondspolder; 30,6.1959

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 367