slaak 1959 mmmm. xvii.i Nr. 18244 Noord-Brabant. Uitsluitend de navolgende gebieden: Augusta; De Geertruidapolder; Theodoruspolder, behorende tot de Polders van Halsteren; De Nieuwe- en Oude Beijmoers, behorende tot de Polders van Halsteren; De Auvergnepolder, behorende tot de Polders van Halsteren; De Oud Glimespolder, behorende tot de Polders van Halsteren; De Rubeerepolder, behorende tot Westland; De Eendrachtspolder, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Schuddebeurs, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Mattenburgspolder, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Oude Polder Nieuw Vosmeer, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Heerenpolder, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Boerengors, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Nieuw Vosmeersepolder, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Nieuwe Heipolder, behorende tot de Polders van Nieuw Vosmeer; Aanwas op St. Omcommers, behorende tot Westland; Verdronken aanwas, behorende tot De Ligne; Westland, behorende tot Westland; Verdronken Westland, behorende tot De Ligne; Oude Landslaag, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Halsterselaag, behorende tot De Ligne; Het Oude Land (Steenbergen), behorende tot de gewijzigde Cruyslands polders; Oud Kromwiel, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Nieuw Kromwiel, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Kleine Boomhil, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Groote Boomhil, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Vier Hoeven, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Zegblokken, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Nieuwe Werf, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Zegje, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; De Heenwerf en Vosberg, behorende tot de gewijzigde Cruyslands polders; De Zandberg, behorende tot de gewijzigde Cruyslandspolders; Drie Broederspolders, behorende tot de Volkerakpolders; Drie Vriendenpolder, behorende tot de Volkerakpolders; 6 (Vervolg zie blz. 7). 30.6.1959

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 366