U.D. 1953 n XVII.l No. 11132 ingeleverd. Deze formulieren dienen als advies voor de 'bank; aan de hand daarvan kan zij de bedragen controleren, tevens nagaan welke voorschotten nog niet zijn uitbetaald. De adviezen van de uitbetaalde voorschotten worden door het bijkantoor van de Rotterdamse Bank N.V. rechtstreeks aan het Centraal Verrekenkantoor ingezonden. De formulieren R.S.-3 c blijven bij het districtsbureau en worden in de desbetreffende stamdossiers opgeborgen. Aan verzoeken om overboeking van de voorschot-bedragen naar een andere bankinstelling dan de Rotterdamse Bank N.V., kan niet worden voldaan. De uitbetaling moet aan rechthebbende geschieden, endossement is niet mogelijk. Aan gedupeerden die nog niet naar het rampgebied' kunnen terug keren, kunnen bij een willekeurig kantoor van de Rotterdamse Bank N.V. voorschotten op door hen geleden schade worden verstrekt. De verstrek king van die voorschotten zal uitsluitend geschieden door het Centraal Verrekenkantoor; daartoe dient door het desbetreffende districtsbureau het betalingsmandaat (R.S.-3 a tot en met d) ongetekend te worden gezonden aan het Centraal Verrekenkantoor. VI. De voorlopige instructie komt hiermede te vervallen. Aanvulling rayon-indeling Rampschadebureaux. Het is gebleken, dat er een (overigens vrij gering) aantal schade gevallen is in gemeenten, welke niet vallen onder het rayon va,11 één der Rampschadebureaux. Ten einde registratie van deze gevallen mogelijk te maken, wordt bepaald, dat de schadegevallen in al die gemeenten, welke niet behoren tot het rayon van één der Rampschadebureaux, ter registratie dienen te worden aangemeld bij het Rampschadebureau voor Noordholland, p/a de Schade^enqncte-eommissie te Amsterdam, Keizersgracht 143. Elders binnengekomen e,n binnenkomende aangiften dienen dus aan voornoemd bureau te worden doorgezonden. Voor de nummering van deze aangiften wordt aangewezen de serie 87001—88000. Voor zover de aangiften betrekking hebben op A- en L-sehaden, dienen de formulieren R.S.-2 te worden verzonden als volgt: R.S.-2A aan de bij voornoemd Rampschadebureau gedetacheerde functionaris van het Ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting; 10 21.7.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 321