1951 -o III.4 No. 8858 y j} le. schade aan onroerende goederen en het bedrag der schade volgens het verzoek om vergoeding 10.000.niet te boven gaat 2e. schade aan roerende goederen en het bedrag der schade volgens het verzoek om vergoeding 5.000.niet te boven gaat 3e. schadie, geen schade aan goederen zijnde, en het bedrag de schade volgens het verzoek om vergoeding 2.500.niet te boven gaat b. .niet bedoeld onder a, ten aanzien van welke omtrent de vergoeding overeenstemming met de rechthebbende op de vergoeding is verkregen c. niet bedoeld onder a en b,. ten aanzien van welke de Commissie het uitbrengen van het. advies aan de Subcommissie heeft opgedragen II. artikel 9 der Wet in de gevallen a. ten aanzien van welke omtrent de vergoeding overeenstemming met de rechthebbende op de vergoeding is verkregen b. niet bedoeld onder a, ten aanzien van welke de Commissie het uitbrengen van het advies aan de Subcommissie heeft opgedragen 2. Het vorige lid blijft buiten toepassing voor de gevallen, ten aanzien van welke een lid van de Commissie aan het hoofd van het Bureau de wens daartoe te kennen heeft gegeven. Artikel 6. De belanghebbende ten aanzien van een vergoeding, waarover de Commissie van advies dient, wordt op zijn verzoek door de Commissie gehoord. De Commissie kan het horen aan een van haar leden of aan de Subcommissie opdragen. Artikel 7. 1. De Commissie vormt uit haar leden de Subcommissie Financiering Wederopbouw Publiekrechtelijke Lichamen. 2. De Subcommissie bestaat uit een vertegenwoordiger van de Minister van Financiën, een vertegenwoordiger van do Minister van Binnenlandse Zaken en een vertegenwoordiger van de Minister van Wederopbouw en Volkhuisvesting. De leden van de Subcommissie zijn bevoegd zich in de vergaderingen van de Subcommissie te doen vervangen door een door lien met instemming van de Commissie aan te wijzen ambtenaar. De plaatsvervangende leden hebben toegang tot alle vergaderingen der Sub commissie en hebben, wanneer zij niet als lid optreden, een raadgevende stem. 3 10.8.1951

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 31