1953Q g XVII.l No. 11132 Oud-Beijerlandvoor het rayon Beijerland, Hoekse Waard en Tien- gemeten. Ooststraat 14 (tel. no. 460). Dordrechtvoor het rayon Eiland van Dordrecht, Alblasserwaard en de gemeente Zwijndrecht. Wijnstraat 84 (tel. no. 8540). Rotterdam: voor het rayon IJsselmonde (met uitzondering van de gemeente Zwijndrecht), Krimpenerwaard en alle gemeenten in de provincie Zuid-Holland, liggende ten Noorden van de Nieuwe Water weg, Nieuwe Maas en Hollandse IJssel. Beursgebouw, Coolsijigel. S.E.C. Noordholland: Den Burg: voor het rayon Texel. (Voorlopig gevestigd ten kantore van de S.E.C. te Amsterdam, Keizersgracht 143). Voor de door de districtsbureaux te voeren correspondentie wordt gebruik gemaakt van briefpapier van de S.E.C. Onder de naam van de S.E.C. wordt vermeldRampschadebureau te VoorbeeldS.E.C. Zeeland Rampschadebureau te Oostburg. De ondertekening van de uitgaande stukken geschiedt als volgt De Secretaris, Voor deze, Het Hoofd van het Bureau, II. Aangifte. Do aangifte van de W-schade dient te geschieden door middel van het aangifte-formulier (form. R.S.-l). Wanneer een gedupeerde mondeling aangifte doet, wordt hem een R.S.-l-formulier ter invulling ter hand gesteld; zo nodig is de behan delende ambtenaar hem hierbij behulpzaam. Doet men per brief aan gifte, dan wordt een R.S.-l-formulier ter invulling toegezonden. De aangifte bestaat uit de vermelding van personalia en een opgave van de soort goederen, waaraan schade is toegebracht. De invulling der personalia zal geen moeilijkheden opleveren. De nationaliteit wordt volledigheidshalve gevraagd: in hoeverre deze relevant is, zal eerst uit de te treffen wettelijke regeling blijken. 4 21.7.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 315