O.B. 1953 r» XVII.l No. 10726 4. Voor de emballage, waarvan bet usance is de prijs aan de verbruikers te factureren, kan een afzonderlijke factuur worden ingediend. Omtrent de honorering van deze factuur zal te zijner tijd nader overleg met Uw maatschappij worden gepleegd op een tijdstip, dat de werkelijk door U geleden schade wegens verlies van vaten e.d. kan worden nagegaan en overzien, omdat uiteraard alleen deze schade voor vergoeding in aanmerking kan komen. 5. De specificatie, welke bij de factuur wordt gevoegd, ware als volgt in te richten le kolomnummer van de bon, 2e kolom: door wie afgeleverd (pomphouder, handelaar, etc.), 3e kolom: datum, vermeld op de bon, 4e kolomdoor wie werd opdracht tot aflevering verstrekt (R.V.I. te Burgemeester van enz.), 5e kolomaan wie werd geleverd, 6e kolom: hoeveelheid product, waarbij deze kolom naar de onder scheidene producten ware onder te verdelen. 6. Zoals uit het sub 5 vermelde blijkt, wordt het gewenst geacht, dat de ingeleverde bonnen vanwege Uw maatschappij doorlopend worden genummerd. In de toelichting bij de factuur van de emballage' kan dan naar de betrokken bonnummers worden verwezen. Bovenstaande regeling sluit in, dat in de gevallen, waarin door Uw maatschappij reeds aan anderen werd gefactureerd, deze facturen met bijbehorende bonnen dienen te worden teruggevraagd. Nadere inlichtingen kunnen zo nodig worden ingewonnen bij het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, telefoon 182670, toestel 13, 14 of 31. De Directeur-Generaal van het Verkeer, get. H. VAN GALEN LAST. Overeenkomstig het oorspronkelijke, De Secretaris-Generaal van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, PRINSEN. 4 17.3.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 272