U.D. 1953 n XYII.l No. 10724 De Rijks(hoofd)inspecteurs en Bevraehtingscommissarissen zenden de rekeningen, met beseheiden, voorzien van hun advies en/of aantekeningen in bij het Directoraat-Generaal van het Verkeer. Na controle door de Afdeling A-4 van het Directoraat-Generaal van het Verkeer worden de rekeningen ter afdoening doorgezonden aan de Afdeling Comptabiliteit van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, Bankastraat 151, Den Haag. Het Ministerie van Binnenlandse Zaken maakt deze regeling bekend aan de autoriteiten van dat Ministerie. De Directeur-Generaal van het Verkeer, n.d., VELDMEYER. CIRCULAIRE van de Directeur-Generaal van het Verkeer van 16 Februari 1953, no. V-2/043203, aan de Rijks(hoofd)inspecteurs van het Verkeer en de Bevrachtingscommissarissen. Ten vervolge op mijn brief d.d. 12 Februari 1953, no. V-2 '043103 verzoek ik U op de rekeningen, welke bij U worden ingediend ter zake van ten behoeve van de watersnood verricht vervoer in de periode 1 Februari tot en met 10 Februari, van de vervoerders te verlangen, dat zij op hun rekeningen onder meer vermelden: le. een nauwkeurige specificatie van de in natura ontvangen bedrijfs stoffen (benzine, olie, banden, enz.) en andere goederen, onder vermelding van de leverende instantie; 2e. de reeds ontvangen geldelijke voorschotten, onder vermelding van de instantie, door welke het voorschot is verstrekt; 3e. indien geen bedrijfsstoffen of andere goederen werden ontvangen en/of geen geldelijk voorschot werd verstrekt, een verklaring waarin wordt bevestigd, dat zij geen voorschotten i.n geld of verstrekkingen in de vorm van bedrijfsstoffen of andere goederen hebben ontvangen; 4e. te verklaren dat bij een andere instantie nog geen rekening voor hetzelfde vervoer werd ingediend, of, indien dit wel geschiedde, te vermelden, bij welke andere instantie reeds een rekening voor hetzelfde vervoer werd ingediend. i) Zie hiervoor. 4 17.3.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 266