1953 -o XVII.l JJJJ No. 10619 binnen het gebied, hetwelk algemeen als rampgebied wordt aangemerkt. Bij twijfel daaromtrent, wordt geen voorschot toegekend. Voor alle schade-sectoren gelden voorts de volgende algemene limieten A-schade 3.000,L-schade bedrijfsuitrnsting) 3.000, B-schade 3.000,L-schade (voorraden) 5.000, C-schade 5.000, In zeer bijzondere gevallen kan, ter beoordeling' van het daartoe competente orgaan van bovenstaande limieten worden afgeweken. Indien beslist is dat een voorschot wordt verleend, geschiedt de administratieve toekenning voor alle schade-categorieën door de C.A.A. van het districtsbureau op volgende wijze. De voorschotten worden door middel van formulieren R.S.-3 a tot en met d betaalbaar gesteld bij het bijkantoor van de Rotterdamse Bank N.V. in de plaats waar het districtsbureau is gevestigd. Betaalbaar stelling in een andere plaats is niet mogelijk. Op de formulieren R.S.-3 a tot en met d wordt in de linker bovenhoek achter de letters R.S.B. vermeld de naam van de plaats waar het districtsbureau is gevestigd, terwijl in de rechter bovenhoek moet worden ingevuld het registratie-nummer en de gemeente waar de. schade is geleden. Tevens wordt, op dezelfde wijze als is vermeld: onder III, aan gegeven op welke schade-categorie (en) het voorschot betrekking heeft. Het schrijven van het bedrag in letters moet -aan het begin van de balk worden begonnen. Aan de rechter zijde van formulier R.S.-3 a moeten de bedragen die het uit te betalen bedrag te boven gaan worden door gehaald. De ondertekening dient te geschieden door twee daartoe als sub-comptabele aangewezen ambtenaren van het districtsbureau. Nadat de voorschot-aanvrager, in tegenwoordigheid van een ambtenaar van het districtsbureau, links onderaan zijn handtekening heeft geplaatst, worden hem de formulieren R.S.-3 a en b voor het desbetreffende bijkantoor van de Rotterdamse Bank N.Y. medegegeven. Legitimatie bij de bank is nu niet meer nodig. De formulieren R.S.-3 d worden verzameld en elke dag na sluiting van het districtsbureau aan het bijkantoor van de Rotterdamse Bank N.Y. ingeleverd. Deze formulieren dienen als advies voor de 'bank; aan de hand daarvan kan zij de bedragen controleren en tevens nagaan welke voorschotten nog niet zijn uitbetaald. De adviezen van de uitbetaalde voorschotten worden door jhet bijkantoor van de Rotterdamse Bank N.V. rechtstreeks aan het Centraal Verrekenkantoor ingezonden. 9 17.2.1958

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 246