VJ.D. 1953 -O XVI.IO No. 10834 van de Groene Kruisweg-, en Ridderkerk, voor zover gelegen ten noorden en ten oosten van de Ringdijk, alsmede de kuitenpolders in de gemeenten Barendreeht, Heerjansdam, Hcndrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht; de gemeenten in de Hoeksehe Waard (Beijerland) van het Eiland van Dordrecht de Rijksweg en de spoorlijn ten zuiden van de Wieldrechtsche Zeedijk en de bedijking van bezuiden de Wiel- dreehtsche Zeedijk langs de Dordtsche Kil, Hollandsch Diep en Nieuwe Merwede tot aan Kop van 'tLand; in de Alblasserwaard de gemeenten Alblasserdam, Ond-Alblas, Papen- drecht, Sliedrecht, Wijngaarden, Bleskensgraaf,. Brandwijk, Molenaars graaf, Giessendam en Ottoland; de eilanden Tiengemeten en Goeree-Overf'lakkee; B. in Zeeland de eilanden Schouwen-Duiveland, St. Philipsland, Tholen en Noord- Beveland van Zuid-Beveland de gemeenten Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Hoedekenskerke, Wolphaartsdijk en Kattendijke, alsmede de gemeenten of gedeelten van gemeenten, voor zover gelegen ten oosten van liet Kanaal door Zuid-Beveland C. in Noord-Brabant: de aan de Zeeuwse gemeente Riüand-Bath aansluitende polders van de gemeenten Ossendreeht en Woensdrecht, alsmede de dijken en spoorbaan in het gebied ten zuiden van Bergen op Zoom; de gemeenten Halsteren, Nieuw-Vossemeer,. Steenbergen en Kruisland, voor zover gelegen ten westen van de weg Bergen op ZoomHalsteren, Steenbergen, Dinteloord en Prinsenland, Fijnaart en Heiningen, Willem stad, Klundert, Zevenbergen, Terheijden, voor zover betreft het kerkdorp Wagenberg, Hooge- en: Lage-Zwaluwe, Made en Drimmelen, Werkendam, de Werken en Sleewijk, Almkerk en Dussen. Artikel 3. Deze beschikking treedt in werking met ingang van de dag na die van haar publicatie in de Nederlandse Staatscourant. 's-Gravenhage, 31 Maart 1953. De Minister voornoemd, J. G, SUURHOFF. (Staatscourant van 2 April 1953, no. 65). 2 17.4.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 222