U.Jd. 1953 T» XVI.3 No. 10687 van het eiland IJsselmonde de voormalige gemeente Hoogvliet, de gemeenten Poortugaal, Rhoon, alle drie voor zover gelegen ten Zuiden van de Groene Kruisweg, en Ridderkerk voor zover gelegen ten Noorden en ten Oosten van de Ringdijk, alsmede de buitenpolders in de gemeenten Barendreeht, Heerjansdam, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht; de gemeenten i.n de Hoeksche Waard (Beierland) van liet Eiland van Dordrecht de Rijksweg en de spoorlijn ten Zuiden van de Wieldreehtsehe Zeedijk en de bedijking van bezuiden de Wieldrechtsche Zeedijk langs de Dèrdtsclie Kil, Hollandsch Diep en Nieuwe Merwode tot aan Kop van 'tLand; in de Alblasserwaard de gemeenten Alblasserdam, Oud-Alblas, Papendrecht, Sliedrecht, Wijngaarden, Bleskensgraaf, Brandwijk, Molenaarsgraaf, Giessendam en Ottoland; de eilanden Tiengemeten en Goeree-Overflakkee; B. in Zeeland: de eilanden Schouwen-Duiveland, St. Philipsland, Tholen en Noord- Beveland; van Zuid-Beveland de gemeenten Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Hoedekenskerke, Wolphaartsdijk e.n Kattendijke, alsmede do gemeenten of gedeelten van gemeenten, voor zover gelegen ten Oosten van het Kanaal door Zuid-Beveland; C. in Noord-Brabant: de aan de Zeeuwse gemeente Rilland-Bath aansluitende polders van de gemeenten Ossendrecht en Woensdrecht, alsmede de dijken en spoor baan in het gebied ten Zuiden van Bergen op Zoom; de gemeenten Halsteren, Nieuw Vossemeer, Steenbergen e.n Kruisland voor zover gelegen ten Westen van de weg Bergen op ZoomPlalsteren Steenbergen, Dinteloord en Prinsenland, Fijnaart en Heiningen, Willem stad, Klundert, Zevenbergen, Terheijden, voor zover betreft het kerk dorp Wagenberg, Hooge en Lage Zwaluwe, Made en Drimmelen, Werken dam, de Werken en Sleeuwijk, Almkerk en Dussen. Al deze gebieden voor zover zij door de watersnood direct getroffen zijn. 0 2.1953 3

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 205