vJ.D. 1953 IX.5.3 No. 10615 ware de aanduiding „Overleden te (gemeente van overlijden) op (datum van overlijden)" te stellen. Deel V van h,et formulier ware aan het in de gemeente van verblijf reeds aanwezige deel Y ten name van de overledene te hechten; de 'delen IBR en H kunnen aan de Inspectie worden gezonden. Mijnerzijds zal voor doorzending van deel H naar het bestuur der gemeente van herkomst worden zorg gedragen. 3. Voorts .nodig ik U uit bij geboorte van een kind, welks moeder is geëvacueerd, ten behoeve van de registratie ten name van het kind een registratieformulier in drievoud te doen invullen. Met de delen daarvan kan gehandeld worden als is aangegeven in bovengenoemde circulaire. Bij „L.g. te" wordt vermeld de naam van de gemeente, in welker bevolkingsregister de moeder op 1 Februari 1953 was opgenomen e.n aan de voet van het formulier wordt bovendien de aanduiding „Geboorte" geplaatst. 4. De besturen der gemeenten, waaruit personen zijn geëvacueerd, moge ik uitnodigen, zo mogelijk, bij terugkeer van een geëvacueerde, het aanwezige H-deel ten name van de teruggekeerde, aan de Inspectie te zenden,, nadat daarop in de rubriek „Dagtekening" de datum van terugkeer is vermeld en in de rubriek „Gemeente van verblijf en adres" het woord „Teruggekeerd" is gesteld. Dezerzijds zal aan het bestuur van de gemeente van (voormalig) verblijf van de terugkeer worden kennisgegeven. Het Hoofd der Rijksinspectie van de Bevolkingsregisters, GRAAFLAND. 2 17.2.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 173