1953 T| III.4 No. 11589 yjj Artikel 5. 1. De verzoeken tot toekenning van de vergoedingen, bedoeld in .artikel 1, moeten worden gedaan vóór 1 April 1954, dan wel, ingeval de kosten zijn gemaakt na 31 December 1953, binnen drie maanden na liet maken der kosten, door inzending van een declaratie bij bet Bureau Financiering Wederopbouw van het Ministerie van Financiën, onder overlegging van een toelichting, alsmede van een uitvoerige specificatie, waaruit duidelijk blijkt, op welke wijze het gedeclareerde bedrag is samengesteld. 2. De verzoeken tot toekenning van de vergoedingen, bedoeld in artikel 2, moeten worden gedaan bij het Bureau Financiering Weder opbouw v,an het Ministerie van Financiën met gebruikmaking van een formulier van het bij deze beschikking behorende model IW vóór 1 Juli 1954, dan wel, ingeval het tijdelijk gebruik, bedoeld in artikel 2, na 31 December 1953 is beëindigd, binnen zes maanden na de beëindiging. 3. De verzoeken tot toekenning van de vergoedingen, bedoeld in artikel 3, moeten worden gedaan met gebruikmaking van een formulier van het bij deze beschikking behorende model HW. Deze verzoeken moeten in tweevoud worden ingezonden door tussenkomst van de Minister van Wederopbouw en Volkshuisvesting binnen zes maanden na het verstrijken van het kalenderjaar, waarin de bouwvergunningen zijn afgegeven. 4. De met inachtneming van de Eerste Uitvoeringsbeschikking Wet Financiering Stormvloedschade Publiekrechtelijke Lichamen, ingediende verzoeken tot toekenning van vergoedingen, bedoeld in artikel 3, eerste lid, dier beschikking, ter zake van stormvloedschade aan kerktorens en daartoe behorende inventaris, worden mede .aangemerkt als verzoeken tot toekenning van een vergoeding, bedoeld in het eerste lid van het vorige artikel. 5. Aangiften van schade en verzoeken tot toekenning van vergoedingen of renteloze voorschotten ter zake van de injde vorige .artikelen bedoelde vergoedingen, welke vóór het in werking treden v.an deze beschikking zijn gedaan en als zodanig door het Bureau Financiering Wederopbouw van het Ministerie van Financiën in behandeling zijngenomen, worden aangemerkt als verzoeken, bedoeld in de vorige leden. Artikel 6. Deze beschikking, welke kan worden aangehaald als „Vierde Uit voeringsbeschikking Wet Financiering Stormvloedschade Pulbliekrechte- 4 29.12.1953

Watersnood documentatie 1953 - diversen | 1953 | | pagina 121