Vreelfi l Alles een BRIL cnruc Co< Vli issingen niet alleen maar ook 4 EVENEMENTEN Het Bestuur van de Vereniging „TESSELSCHADE-ARBEID ADELT" afd. Breda heeft het genoegen U uit te nodigen tot een bezoek aan haar Bazar op dinsdag 25 juli a.s. van 10-5 uur Badpaviljoen te Domburg Dinsdag 18 juli tot en met zondag 23 juli OPEN TENNISTOURNOOI Tennis turnier - Vrijdag 14 juli FILM ,,Mash" Recreatieterrein Aanvang 21.30 uur. Toegang 18 jaar, entree 3,50. Maandag 17 juli FILM .Kelly's heros'* Recreatieterrein Leeftijd 18 jaar. Entree 3,50 Aanvang 21.30 uur Woensdag 19 juli FILM „Maagden in sexlekkerland" Toegang 14 jaar. Entree 3,50. Aanvang 21.30 uur Donderdag 20 juli FILM voor de jeugd van Walt Disney „Als mijn wagentje eens kon praten Aanvang 19 uur Entree 2,— Donderdag 20 juli FILM „Tora, Tora" Aanvang 21.15 uur Entree 3,50 VOETBALWEDSTRIJDEN Domburg Badgasten Fussbalwettkampf VV Domburg Badegaste Vrijdag 21 juli 18.30 uur Domburg Cl Badgasten 10-12 jaar 19.15 uur Domburg BI Badgasten 12-15 jaar Zaterdag 22 juli 16.30 uur Domburg Al Badgasten 15-18 jaar 19.00 uur Domburg Badgasten (senioren) Badgasten, die aan deze wedstrijden wil len deelnemen, kunnen zich aanmelden op het VV V-kantoor in de Kerkstraat. Vanaf 10 uur VV V-kantoor Einschreibcn ab 10 Uhr Büro VVV Vrijdag 14 juli Lampionoptocht deelname gratis. Opstellen vanaf des avonds half acht op gazon van het Badhotel. De route van de rondgang door het dorp is als volgt. Domburgseweg. Badstraat, Badhuisweg, P. J. Eloutstraat, J. Tooropstraat, Heren straat, v. Voorthuijsenstraat, C. v. Dis- hoeckstraat, Singel, Brouwerij weg, H. M. Kesteloostraat, Dr. B. Vaandragerstraat, Zuidstraat, Markt, Schuitvlotstraat, Ooststraat, Markt. Medewerking aan de lampionoptocht verlenen de muziekvereniging „Apollo" en de drumband „Vli,t en Volharding Tevens wordt er eei. show van oude klederdrachten gehouden. Na afloop van de rondgang worden op de markt de prijzen bekend gemaakt van die deelnemers die het hoogst aantal punten behaald hebben. Umzug mit Papierlaternen u.U.u. Musik- verein „Apollo"' und Drumband „Vlijt en Volharding". Start Badhotel; Auch Show alte Trachten. Maandag 17 juli Lintenwedstrijd, Inschr. Badpaviljoen 10-12 uur Banderwettkampf, Einschr. 10-12 Uhr Dinsdag 18 juli Op het terrein van het „Slot Domburg aan de Schelpweg wordt een show ge houden door de ponyclub „De Gouwe Reyers". Aanvang 19.30 uur. - Woensdag 19 juli Herv. Kerk Zuid-Molukse Gospelgroup Aanvang 20.30 uur. Folk-songs en Spirituals De Zuid-Molukse zanggroep „The Spi rit of Beth Cherem' uit Souburg zal woensdag om 8.30 uur optreden in de Kerk aan de Markt. Er zullen folk-songs en spirituals ten gehore worden gebracht, er zal een korte meditatie worden gehou den en de aanwezigen zullen ook worden uitgenodigd samen te zingen. Deze avond, de tweede Zomeravondstilte in dit sei zoen, wordt georganiseerd door de Com missie Zomerwerk van de Hervormde Gemeente en de Gereformeerde Kerk. De deur van de kerk gaat open om 8 uur. De toegang is voor iedereen vrij! Aan de uitgang wordt een kollekte gehouden ter tegemoetkoming in de kosten van het Interkerkelijk Zomerwerk in Domburg. Donderdag 20 juli STRANDFEEST Aangekomen vreemdelingen periode 9 juli t/m 22 juli 1972 Fam. R. Berns, Dortmund (D) J.W. Schuurmanstraat A9 Fam. M.P. Blaak, Appingedam 1111 Hof Domburg", Babelweg 2 Fam. Boosman, Doetinchem Noordstraat 7 Fam. Buckmann, Waalwijk Roosjesweg 8 Fam. B. Dawid, Aken (D) Schuitvlotstraat 26 Fam. van Deur, Brunssum (L) Singel 23 Fam. Dr. M. Gerieve Suling, Rosendahl- Darfeld (D)J.W. Schuurmanstraat 61 Fam. Gill, Bonn (D) Weverijstraat h b Fam. Guderian, (D) Beatrixstraat 31 Dames Hamacher, Aken (D) J.W. Schuurmanstraat 59 Fam. G. Heesen, Mülheim/Ruhr (D) Schelpweg 3 Fam. H. Heuler, Birkesdorf (D) Singel h3 Fam. H. Heymans, Krefeld (D) Weverij straat h Fam. Keunincks, Amsterdam Stationsstraat 3 Fam. F. Krings, Widdersdorf (D) Kanonwei straat 30 Fam. C.J. Langens, Nijnsel (N.Br.) Voorschotenstraat 5 Fam. H. Marx, Hilden.(D) Weverijstraat 2 Fam. Meyer, Krefeld (D) Wever ij straat 11 Fam. Mooren, Roermond Weverijstraat 2 Fam. D. Muller, Merken (D) Jhr. de Casembrootplein 25 a Fam. H. Muller, Mülheim/Ruhr (D) Schelpweg 3 Fam. Reynings, Amsterdam Stationsstraat 3 Fam. Mr. M.A. van Rhijn, Zeist Steijnshofstraat 2 Fam. H. Reynheimer, Wittlich (D) Lijsterhofstraat 8 Fam. Riecke, Neuwied (D) Brouwerijweg 23 Fam. G.W. Scheffer, Zwolle Stationsstraat 6 Fam. Schlang, Wickrathberg (D) Singwl A3 Fam. Stermann, Mülheim (D) J.W. Schuurmanstraat 55 Fam. H. Thelen, Eilendorf (D) "Zee en Duin II", Nehalenniaweg 2 Fam. Utsch, Oberfischbach (D) Dr. B. Vaandragerstraat 8 Fam. H. Zentner, Düsseldorf (D) Weststraat 20 Fam.A.M. van Drul-SippereynBlaricum "Beatrix", Badhuisweg 6 Fam. J.G.M. Evers, Roosendaal Beatrixstraat 3 Fam. K. Fünter, Eschweiler (D) Weverijstraat A a Fam. Koudstade, Rhoon (Z.H.) Kerkstraat 5 Fam. B. Kronen, Neuss (D) Westhovenseweg 1 Fam. W. Lohbeck, (D) Singel 21 Fam. Meyer, Saarburg (D) Jhr. de Casembrootplein 25 a D Fam. D. Muller, Berghausen (D) Lijsterhofstraat 6 Fam. Palm, Vossenack (D) J.W. Schuurmanstraat 59 Fam. B. Ricke, Rodepkirchen (D) Domburgseweg 62 Fam. V. Scherer, Saarwel1ingen (D) Trommelweg A Fam. E. Steyns, Helmond Weverijstraat A a Fam. Wekle, Düsseldorf (D) Schuitvlotstraat 2A Fam. Wilhelm, Solingen (D) Roosjesweg 6 Fam. R. Albert, Rheydt (D) Kanonwei straat 13 Fam. W. Cleven, (D) Kanonwel straat 29 Fam. Fischer, (D) Lijsterhofstraat 7 Fam. Geuting (D) Ew. v. Dishoeckstraat 11 Fam. Keunincks, Amsterdam Stationsstraat 3 Fam. Koch, Amsterdam Lijsterhofstraat 8 Fam. K. Lasch, Berlijn (D) Prinsepark 29 Fam. C.J. Middeldorf, Laurensberg/Aken (D) Jan Tooropstraat 3 Fam. J. Neumann, Düsseldorf (D) Singel 10 Fam. Pyde, Frechen (D) Prinsepark 29 Fam. Stienen, Mönchengladbach (D) Stationsstraat 3 Fam. Thijssen, Eindhoven Roosjesweg 5 Motel 't Groentje Fam. Dr. R. Blatz, Schwerte (D) Fam. K. Dick, Bensberg/Durscheid (D) Fam. A. Dill, Bochum (D) Fam. R. Eckert, Düsseldorf (D) Fam. Dr. K. Eichenberg, Aken (D) Fam. A. Franken, Kalterherberg/Monschau (D) Fam. W. HammerschlagBochum (D) Fam. J. v.d. Harst, Sprang Capelle Fam. G. van Hierden, Voorthuizen Fam. H. Houben, Duiken (D) Fam. H. Kosïnsky, Bochum (D) Fam. D. Ohletz, Duisburg (D) Fam. W. Peperkamp, Amsterdam Fam. G.J. Reit, Paterswolde Fam. L.J.A. Straathof, Leiderdorp Fam. Baron Mr. H.N.C. Tuyll van Serooskerken, Velp Fam. J. Verwater, Breda Fam. F.J. de Wert, Hilvarenbeek Fam. P.G. Beekman, Waalwijk Fam. BertelDudweiler (D) Fam. P. v.d. Graaf, Ridderkerk Fam. C. van Voorthuysen, Hernbornseelbach (D) Alle BEZOE OP HE TE Mil Bellamypark 50-52 toonaangevend voor woninginrichting eigen import kunstnijverheid litho's van bekende kunstenaars Rondga; een uur Abdijge Zeven b de gesc In juli entreebew

Domburgsch Badnieuws | 1972 | | pagina 6