Taxi- en garagebedrijf Van Zweeden Telefoon 1370 5 Ruime stalling GB-service Depot Esso - ook camping gaz SCHUITVLOTSTRAAT 11 - DOMBURG BIJBLAD DOMBURGS BADNIEUWS NO. 9 - ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1971 J. W. Schuurmanstraat 59. Zwarte herenportemonnee en giropasje: Roumen, Weidezicht 73, Goes, tel. 01100- 4506. Gouden armbandhorloge: A. G. Bekker, Zomerlust of Weverstraat 36, Arnhem. Damespolshorloge: Marja van Iersel, H. M. Kesteloostraat 9. Herenregenmantel (bruine zak): Susen, Singel 21, Domburg of 1 Berlijn 45, Tul penstraat 22b. Trouwring: F. Beckers, Camping Moens of Kerkhof laan 30, Tegelen. Blauwe badmuts: Peter Hogberg, Motel 't Groentje, app. 11. Donkere portemonnee (inhoud Hollandsen Duits geld): J. Malbach, Koenenstraat 1, Düren, Rheinland. Plastic zak met zwembroek en kinder bikini: Hofstede De Groot, Domburgse- weg, tel. 1578. Grijze nappa dameshandschoen: mevr. Visser, Noordweg 12, Oostkapelle. Herenpolshorloge (merk Citizen): F. Ha verman, Baronielaan 135, Breda, tel. 01600-30177. Drie autosleutels (Mercedes)H. Smoor, Tooropstraat 7, Domburg of Uwe Jorczig, 414 Krefeld, Triff 88. Windscherm: Ruimzicht, app. 10. Fam. G. Schliewe, Kapelle-Putte (B) Hoge Hilweg 5A Fam. H. Sunkenheimer, Andernach (D) Trommelweg 4 Badhotel: Fam. K. Becker, Stuttgart Fam. H. van den Bergh, Amsterdam Fam. dr. H. Christ, Düsseldorf Fam. E. Ebener, Frankfurt-M. Fam. I. Fügner, Heinsberg (D) Fam. C. J. A. van Heeswijck, Garbenteich (D) Fam. W. Intlekofer, Eberbach (D) Fam. E. Kets, Diksmuide (B) Fam. H. Kratz, Düren (D) Fam. W. Quadt, Nuszdorf (D) Fam. F. Tschappen, Zug (Zwits.) Duinheuvel: Fam. P. Hartog, Groot-Ammers Fam. J. Lejeune, Tilburg Fam. E. Vockeroth, Münster Fam. R. Weishaupt, Regensburg Pension Duinlust: Fam. dr. Kiepe, Siegen (D) Motel 't Groentje Fam. V. Bartsch, Meerbusch-Lank (D) Fam. H. Linden, Pesch bei Keulen Fam. M. Vervoorst, Kranenburg (D) Appartementen Ruimzicht: Fam. R. Hoekstra, Brussel Fam. U. Jordan, Eningen (D) Fam. dr. A. Landvogt, Bonn Fam. Dipl. Chem. R. Langlois, Mondorf (D) Fam. B. Maxin, Hannover Fam. F. Michel, Keulen Fam. dr. U. Regelmann, Rottweil (D) Fam. G. Schoeben, Keulen Fam. P. Stahl, Nijmegen Fam. W. Vermeulen, Breda Hotel The Wigwam: Fam. G. Böhm, Weiszenburg (D) Fam. D. Roth, Wiesbaden Fam. dr. J. Cossmann, Kassei (D) Fam. G. Scholz, Heidelberg Fam. C. I. Schultz, Breda Fam. P. K. Skomski, Weinheim (D) Fam. mevr. A. Straeten, Wiesbaden Hotel Zonneduin: Fam. A. Bijlsma, Amsterdam GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Inlichtingen over gevonden en ver loren voorwerpen, zomede het aan melden daarvan, ter gemeente secretarie tussen 9.00 en 12.00 uur. Gevonden en terug te verkrijgen bij: Witte jas en meisjesjas (suède): v. d. Mei, Noordstraat 18. Portemonnee met inhoud: Gemeentehuis. Sleutel: Gemeentehuis. Blauw-rood geruite zwembroek: Ovaa, Markt 6. Dameshorloge (merk Palermo): H. J. Bakker, Jan de Rijpstraat 17, Best. FietskettingBottinga, Duinstraat 61. Bruin beertje: mevr. Provoost, Beatrix - straat 8. Verrekijker: K. Minderhoud, Schuitvlot- straat 28. Verloren en terug te bezorgen bij: Gouden ring (j. j. monogram): J. N. A. Jonk, Mosselweg 7, Biddinghuizen, Oost- Flevoland. Herenhorloge (zwart leren bandje)Ho nig, Zijpendaalseweg 57a, Arnhem. Herenportemonnee met inhoud: C. A. Mes, Statenlaan 214, Middelburg. Gouden armband (inscriptie Chaterin) Van Zetten, Ooststraat 9. Sleutel (no. 326): Houmes, Herenstraat 6. Zwembroek (blauw met rode strepen): Blaich, Aagtekerkseweg 3, Aagtekerke. Bruüie suedine jas: fam. Bartels, Weide Landen, Oostkapelle of Hofzichtlaan 7, Den Haag. Zwarte sleutelbos: Bimmel, Badstraat 11. Agfa Ambiflex: Nobach, 4032 Düsseldorf, Lintols, Broekmanstraat 7. Blauwe badmuts: Haverman, Brouwerij- weg 2b. Gouden schakelarmband: De Geer, Bad hotel Domburg of Vondelstraat 85, Am sterdam. 40,Rastiffel, de heer Bastiaansen, VEEL DEELNEMERS AAN BADRIT DOMBURG De door de VW Domburg in sa menwerking met de MAC „De Zeeuwen" uit Middelburg georga niseer de badrit trok in totaal 137 deelnemers. Deze oiriëntatierit be vatte weer vele moeilijkheden voor de rijders, zodiait er regelmatig sitraf punten uitgedeeld moesten worden. Na afloop van de rit reikte die voor zitter van de Domburgse VW, de heer W. Branid, de prijzen uit en sprak een woord van dank tot de MAC „De Zeeuwen" voor die orga nisatie. In zaal „Wilhelmina" bleef men hierop nog enige tijd gezellig bijeen. De uitslag van de badrit was: Badgasten 1. P. H. Onderwater uit Groningen met 282 strafpunten; 2. mej. Schout uit Den Haag met 303 strafpunten; 3. E. L. Roodbol uit Rotterdam met 312; 4. L. Heemskerk uit Rijnsburg met 317; 5. mevr. Van Eeghen uit Amstelveen met 321. Deelnemers uit de provincie Zee land 1. E. J. den Broeder uit Vlissingen met 118 strafpunten; 2. C. Flipse uit Vrouwenpolder met 131; 3. D. E. de Leeuw uit Middelburg met 167 strafpuntien; 4. H. Branid uit Dom burg met 183 strafpunten; 5. C. K. Harinck uit Vlissingen. Leden MAC „De Zeeuwen" 1. S. Roosendaal uit Kruiningen met 72 strafpunten; 2. P. Poelman uit Middelburg met 74 strafpunten; 3. A. M. Westveer uit Kruiningen met 93 strafpunten; 4. mevr. Heykoop uit Middelburg met 94 strafpunten; 5. G. Sturm uit Middelburg met 111 strafpunten. Bromfietsers 1. A. Beat uit Vlissingen met 289 strafpunten; 2. mej. N. Pieters uit Middelburg met 315 strafpunten; 3. die heer Brouwer uit Aagtekerke met 342 strafpunten; 4. I. Tilrrnan uit Vught met 380 strafpunten; 5. J. J. Geuze uit Middelburg met 384 strafpunten. UITSLAG JEUGDTENNISTOERNOOI 1971 Het toernooi dreigde dit jaar in die war te lopen door de weersomstan digheden van de eerste dag. Geluk kig kon met inkorting van de wed strijden de verloren tijd ingehaald worden. Er waren 114 deelnemers, er was een goede stemming en er is sportief gespeeld. De wisselbe kers werden evenals verleden jaar gewonnen door Sabine Istel uit Dormagen en Jan-Hein Bartels uit Den Haiag. In de groep tot en met 13 jaar lieten de Domburgse meis jes zich van haar beste kant zien: ze wonnen de enkel-prijzen en de dubbel. Uitslagen Leeftijdsgroep 14 t.m. 17 jaar: le prijs dames-enkel (wisselbeker) Sabine' Istel 2e prijs Alexander Staab le prijs heren-enkel (wisselbeker) Jan-Hein Bartels 2e prijs Peter Born le prijs dames-dubbel Carien Mees en Machteld van Vloten 2e prijs Barbara de Lange en Adriaantje Zandstra le prijs heren-dubbel Jan-Hein Bartels en Job van dier Have 2e prijs Peter Born en Paul Preisser le prijs gemengd-dubbel Alexandra Staab en Maarten Keyser 2e prijs Robeirtien van Gennep en Maarten Rackwitz Leeftijdsgroep t.m. 13 jaar: le prijs meisjes-enkel Marjia van Iersel 2e prijs Els Wattel le prijs jongens-enkel Cato Dill 2e prijs Peter Dill le prijs meisjes-dubbel Marja van Iersel en Els Wattel 2e prijs Monica Ruys en Nicoleitte Catz le prijs jongens-dubbel Cato en Peter Dill 2e prijs Danny van den Berg en Jochem Borren le prijs gemengd-dubbel Josi Montforts von Hobe en Thomas Schunck 2e prijs Nono en Erik Poels UITSLAG RINGRIJDERIJ 7 AUGUSTUS Totaal gereden beurten 38 1. H. van Eyzeren 34 2. J. Provoost Az. 29 3. J. Provoost Jz 27 4. G. Provoost 5. A. Provoost Jz. sr. L. P. Roelse C. de Visser 8. H. Brand 9. L. Brand 10. W. Provoost Az. 11. A. Dour ley n W. Provoost Jz. C. Provoost Az. 7. 12. 13. 14. Matti Rriaind 15. L. Dourleijn 16. J. Brand 17. J. Minderhoud 18. H. Sanstra 19. G. Vader 20. L. Provoost 26 26 25 25 25 23 23 23 21 20 17 17 14 11 10 9 9 Extra prijzen gewonnen door: geschonken door J. J. Ovaa H. van Eyzeren C. Maas C. de Visser Waasdorp J. Provoost Az. Jac. Wisse G. Provoost J. Corré W. Provoost Jz. A. Akkerdaas A. Dourleyn KAMA A. Provoost Jz. sr. A O L. P. Roelse L. Akker d aas J. Pr ovoost Jz. A. Passenier L. Dourleyn Gemeente L. Provoost Jan Akker daas J. Minderhoud T. Jan se W. Provoost Az. Verbeek Matti Brand Verbeek L. Brand Verbeek H. Brand Badgasten H. Sanstra Van Eenennaam J. Brand v. d. Berge G. Vader v. d. Wekken 5e, 10e, 15e, 20e, 25e, 30e ring: C. Provoost Az. Meeste volgringen: J. Provoost Az. 15 ringen 100e ring: C. die Visser 200e ring: C. de Visser 300e ring: W. Provoost Jz. 400e ring: A. Provoost sr. Prijs geschonken door W. Brand: J. Brand Prijs geschonken door burgemees ter: A. Provoost Jz. sir. Badgasten: heren J. Passenier G. v. d. Berg dames E. Groeninks van Zoelen Jonge ringrijders: Adri Provoost Jz. 1. Heringa-betoer: H. van Eyzeren met 8 ringen 2. Crommelin-beker: W. Provoost Jz met 8 ringen 3. Zeven Provinciën: L. Brand met 7 ringen 4. Schor er-beker: W. Provoost Az. met 7 ringen 5. Dolfijn^beker: H. Brand met 7 ringen 6Nobelaier-beker G. Provoost met 6 ringen na kamp met A. Provoost Jz. met 6 ringen en J. Provoost Jz. met 6 ringen De Pollepel werd gewonnen door H. van Eyzeren

Domburgsch Badnieuws | 1971 | | pagina 5