SC BIJBLAD DOMBURGS BADNIEUWS NO. 8 - ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1971 Fam. Rauer (D) Lijsterhofstraat 11 Fam. dr. Reckziegel, Brand (D) Kanonweistraat 2 Fam. Reeder, Bonn (D) Ew v. Dishoeckstraat 7 Fam. W. Robis, Idar Oberstein (D) Weststraat 6 Fam Rühl, Oberhochstadt (D) Kanonweistraat 25 Fam. H. Schaf er. Aken (D) Hoge Hilweg 5b Fam. mr. W. M. Scheurleer-van Beeck Calkoen, Rotterdam Babelweg 3 Fam. J. H. E. Schmitz, Osnabrück (D) Dr. B. Vaandragerstraat 6 Fam J. Scholten, Enschede Zuidstraat 12a Fam. L. Schulze, Keulen (D) Brouwerij weg 23 Fam. H. Siep, Osnabrück (D) v. Voorthuijsenstraat 10 Fam. Sieten, MÖnchengladbach (D) Noordstraat 5 Fam. D. Sons, Porz/Warnheide (D) Schuitvlotstraat 26 Fam. H Steinhaus, Koblenz (D) Ew. v. Dishoeckstraat 11 Fam. E. Strohe, Sinzig (D) H. M Kesteloostraat 3 Fam. dipl. ing. C. L. Susen, Berlijn (D) Singel 21 Fam. mr. J. P. de Veth, Nijmegen Zuidstraat 8 Fam Verschothar (D) Lijsterhofstraat 11 Fam. H. Vieten, MÖnchengladbach (D) Noordstraat 5 Fam. mevr. M. Wagner, Butzbach (D) Jan Tooropstraat 3 Fam. K. Weiss-Lübisch, Gelsenkirchen (D), Ew. v. Dishoeckstraat 11 Fam. mevr. H, Weyel, Mainz (D) H. M. Kesteloostraat 9 Fam dr. O. Zinner, Wesseling (D) Roosjesweg 8 Fam. Zoels, Kalmthout (B) Roosjesweg 6 Hotel Zonneduin: Fam. J. Maters, Lichtenvoorde Fam. U. Raab, Keulen (D) Badhotel: Fam. ir. J. J. Boersma, Velp (Gld.) Fam. E. Bornheim, Blankenberg (D) Fam. M. Insinger, Soest Fam. C. C. Pouleyn, Breda Fam. F. Jüsten, Kali (D) Fam. C. H. Schaf er, Pforzheim (D) Fam. E. Wohlfarth, Brussel (B) Pension Duinlust: Mej. Rooze, Breda Fam. Weiss, Wermelskirchen (D) Pension Golfzicht: Fam. dr. D. Kramer, Wickrath (D) Motel 't Groentje Fam. J. A. v. d. Berg, Ruurlo Fam. L. Breedveld, Ruurlo Fam. H. Houben, Duiken (D) Fam. R. Kalbfeld, Duisburg (D) Fam. H. Kress, Dillenburg (D) Fam. K Martini. Stommeln (D) Fam. M. J. Pertwee, Brussel (B) Fam. G. Zanders, Kohlscheid/Bank (D) Hotel Princenhage: Fam. KI. Jansen, Aken (D) Appartementen Ruimzicht: Fam. K. Blos, Neurenberg (D) Fam. dr. L. Denni, Spiesen (D) Fam. dr. H. Jung, Mainz (D) Fam. dr. L. F. Koch, Amsterdam Fam. H. Komarck, Neckarsteinach (D) Fam. dr. W. L. Kortebeeck, Brussel (B) Fam. mevr. D. van Nieuwenhuizen, Den Haag Fam. G. Schneider, Spiesen (D) Fam. H. Seidel, Eschborn/Taunus (D) Fam. H. Straub, Landau/Pfalz (D) Hotel The Wigwam: Fam. dr H. Gettmann, Saarbrücken (D) Fam. Karsten, Bad Hersfeld (D) Fam. dr. H. Nieburg, Kempen (D) Fam. K A. Ringelmann, Kempen/Ndrh (D) Fam Scholz, Versailles (Fr.) Dhr. en Mevr. mr. G. van Vloten-Pauw van Wieldrecht, Oslo (Zw.) GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Inlichtingen over gevonden en ver loren voorwerpen, zomede het aan melden daarvan, ter gemeente secretarie tussen 9.00 en 12.00 uur. Gevonden en terug te verkrijgen bij: Herenbeurs met inhoud beige)L. Schoe, Dr. Vaandra gerstraat 4, Domburg. Manchesterbroek (blauw): Kalthof, Noordstraat 4, Domburg. Zwembroek (rood): P. Geldof, Wijngaard straat 7, Domburg, (zomerhuis). V.W. sleuteltjes: Gemeentehuis, Domburg. Verloren en terug te bezorgen bij: Autosleutels (daf) (aan ring donker bruin leer): Mevr. Schelling, Kanonweistraat 11, Domburg. Gouden ring met robijn: J. L. Smeets- Raaij maker, P. Boddaertstraat 18, Middel burg, Tel. 01180-3613. Prisma herenhorloge: Jonk, Mossel weg 7, Biddinghuizen Kindersandaal en duits geld: Haus, J. W. Schuurmanstraat 59, Domburg. Jongensbril (bruin met groene glazen): Rietveld, J. W. Schuurmanstraat 23, Dom burg. Sleutelbos en huissleutel (V.W. auto): Max Jacobsen, S 124. Baadenburg, Schüt- zenstrafle 3 Duitsland. Gouden dameshorloge: G. W. Breyen, Allerheiligenweg 100, Breda. Herenfiets (opvouwbaar) Gazelle (blauw met witte kleuren): Horst, Jhr. de Casem- brootplein, Domburg. Zilveren armband: Eva Graulich, Burg. Geuzestraat 5, Aagtekerke. Herenwant (groen): C. Vreeke, Hoge Hil weg 7, Domburg. Gouden ring J. J. monogram)J. H. A. Jonk, Mosselweg 7, Biddinghuizen. Herenpolshorloge (zwart leren bandje): Honig, Zijpedaalseweg 57a, Arnhem. Herenportemonnee met inh. (donker bruin): C. A. Mes, Statenlaan 214, Middel burg. Trouwring (12-6-'65 Ingrid 9-12-'66): Quinke. D 5021. Auweiler, Akazienstrafie 29, Duitsland. CONCOURS D'ELEGANCE Oracler auspiciën vain de Kynologen- club Zeeland zal op zaterdag 7 aug. a.s. een concours d'élégance geor ganiseerd worden op die grasmat van het Badhotel te Domburg. Aanvang van het concours 15.30 uur, einde ongeveer half zes. Voor velen is het woord: Concours d'élégance onbekend, evenals het woord „Kynoloog". Een kynoloog is een mens, die verstand heeft van honden en een concours d'élégance van de Kyno- loigencilub is dus een schoonheids- wedstrijd van mens en hond. Vele rassen zullen U getoond worden en een jury zal bepalen, welke combinatie van mens en hond die „beste" is. Er zijn drie hoofdprijzen en daar naast nioig vele andere prijzen te winnen. De jury bestast uit: Mevrouw A. J. Bollen van Zwienen van het modehuis uit Vlissingen; Dhr. D. F. P. Hoegien, Directeur Amro-B aink-Domburg Dhr. H. van Schaardenburg. Direc teur Willam Lucardie N.V. Hoogstwaarschijnlijk zal ook mevr. Pot uit Domburg in de jury zitting nemen. Het concours word't gepresenteerd door mevrouw A. B. van Holthe tot Echten van Brugg'en uit Zelhem. Organisator van het concours is Dhr. F. J. Vies uit Westkapelle. Mopshonden, Clumberspaniels,, Af- ghanen, diverse Terriers, enz. zullen getoond en besproken worden. Toegang vrij. GRATIS LAMPION Voor de lampiomoptocht op maandag 9 augustus heeft het winkelbedrijf „Karna" 200 lampionnen beschik baar gesteld. Zij die met een groep hieraan deel nemen komen hiervoor het eersit in aanmerking. Het e.v. restant zal uitgereikt wor den aan de z_g. meelopers. De uitreiking vindt plaats op dezelf de dag bij de opstelling op het gazon van het badhotel te 19.45 uur. Medewerking aan de laimpionoptocht verlenen de muziekverenigingen „Vlijt en Volharding" uit Souburg en „Apollo" uit Domburg. Voor de deelnemende groepen zijn prijzen beschikbaar gesteld. Route van de optocht: Domburgseweg, Baidstraat. Badhuis weg, Noordstraat, Markt, Weststraat, Wesitweg, Singel, Schuitvlotstraat, Ooststraat, Markt. BIBLIOTHEEK VAN DE VOLKSBOND Weststraat 5 Voor badgasten bestaat ge legenheid boeken te lenen uit de bibliotheek van de Volks bond. Uitlening: dinsdag- en vrijdagavond van van 7-8 uur. Uitslag lintenwedstrijd 2 aug. 1971 le prijs: groep geel met 27 binnen gebrachte linten. 2e prijs: groep groen met 15 binnen gebrachte linten. 3e prijs: groep rood met 10 binnen gebrachte linten. le prijs: Politie Maarten Rackwitsz 13 linten. 2e prijs: Politie Jan Hein Bartels 9 linten. 3e prijs: Politie Pieter Losecaat Ver meer en Jop Kuyper 8 linten. Extra prijs: eerst binnengekomen smokkelaars (om 3 uur 14) Davy 't Hoen, Philippe Smits v. Waes- berghe, Hans Moormann. le PRIJS GEEL 1) Pieter Bartels (comm.). 2Astrid Horst 3) Alied Hannema 4) Nunke Hagetman 5) Jullieite Kluttel 6) Marie Lou Crommelin 7Robert Crommelin 8) O'lga Bierens de Haan 9Mieneke Steensma 10) Ferdinand Hooft Graafland 11) Monique Weise 12) Brigitte Weise 13) Isaballe v. d. Straaten 14) Barbara van Heyst 15) Janine Bnomsneer 16) Nono Poels 17Eiric Pools 18) Karei Poels 19Sigrid Ruys 20) Daniel Ruys 21) Marika Hofstede de Groot 22) Constance Hofstede de Groot 23Pieter Kodde 24) Jeroen Kodde 25) Charles de Momchy 26) Péron vain Rosenthal 27) Tichia van Rosenthal 28) Marina van Nollen 29) Olivier van Cauwenberghe 30 Nancy van Berchel 31) Hugo Boreel 32) Bartelt Boreel 2e PRIJS GROEN 1) Davy't Hoen (comm.) 2) Euf Haitsma Mulier 3) Hanneke Pot 4) Richard Koch 5) Raymond Smits v. Waesberghe 6) Philips Smits v. Waesberghe 7) Bernard ter Haar 8) Aeirnoot ter Haar 9) D'uco Nolen 10) Wouter Nolen 11) Jackie de Meyere 12) Marijke Hoisboer 13) Victor Smits van Waesberghe 14) Tanja Enneilion 15) Loos Heufling 16) Marion Heufling 17) Nanette Heufling 18) Carine die Meyere 19) Monique de Meyere 20) Robert Croll 21) Godert Hooft Graafland 22) René Hooft Graafland 23) Lex Fontijn 24) Willem Ruys 25) Monica Ruys 26) Nieolette Cats 27) O'le v. d. Straaten 28) Marie Louise Casitendijk 29) Cristine Casitendijk 30) Pieter de Motnchy 31) Maarten Prakken 3e PRIJS ROOD 1) Sylvia Staab (comm-e) 2Alexander Staab 3) Marie v. d. Broek 4) Daan Zanidstra 5) Nel Rüter 6) Alexander v. d. Broek 7) Cordula Westpalm van Hoorn 8) Barbara de Lange 9) Wolter Jansien 10) Maarten Beelaerts 11) Maarten Muller 12) Jacob van Eeghen 13) Willem van Eeghen 14) Idzard van Eeghen 15) Reinier van Vlooten 16) Katelijn Gunst 17) Katelijn Zamdstra 18) Karlen Mees 19) Loulou Bierens de Haan 20) Marie Pauline de Vries 21) Hans Willem Croll 22) Focho Nauta 23) Jan Willem de With 24) Jane Kamerlinigh Onnes 25) Bettie Croll 26Claudine Crommelin 27) Critine Crommelin 28) Annette van Citters 29) Geraldinc de Jonchere 30) Alexander van Citters 31) Marlies Muehing Rijnders 32) Rijnd Muehing Rijnders LAMPIONOPTOCHT Onder enorme belangstelling en be gunstigd dioor fraai zomerweer, is maandagavond de juli-lampionop- tocht gehouden. Het iis jammer dat er van dle zijde van de badgasten en ook van de inwoners van Domburg zelf niet meer belangstelling was, wat de deelname betrof. De VW Domburg spaart kosten noch moeite om deze avond zo goed mogelijk te doen slagen en daarom was het jammer dat er niet meer groepen aan de optocht deelnamen. Het is van de VW Domburg zeker een goed idee geweest de show van oudie zeeuwse klederdrachten in het openbaar te vertonen en in de stoet te laten meelopen. Uit het herhaal delijk opklinkend applaus bleek wei dat deze show zeer op prijs werd gesteld. Na de gebruikelijke rondgang werd op het bordes van heit gemeentehuis door de burgemeester van Domburg de Edelachtbare Heeir Sprenger de prijzen uitgereikt. Door de voorzitter van de VW Domburg werd aan allen die aan het welslagen van deze avond hebben meegewerkt, een woord van dank gebracht. Door de muziekverenigingen Cre- cendo uit Oostkapelle en Apollo uit Domburg werd het muzikale ge deelte van deze avond verzorgd en ook zij hebben met hun vrolijke marsmuziek veel aan deze avond bijgedragen. Al met al geloof ik wel te mogen zieggen,, dat de VW Domburg op een geslaagde avond mag terug zien. V. De uitslag was als volgt: Badgasten 1Kwallenplaag 2) Fabeltjeskrant 3Domburgs vreugd 4) Duinheks en 5) In Domburg slaat mijn hoofd op hoil 6) Badgast met baby 7Clochard 8) Oude en nieuwe zakken 9) Clown 10) Tirol er groep 11Heks 12) Zigeunerinnetje 13) Hippe vogel 14) Miss Domburg 15) Wereldkampioen zwemmen 16) Visser 17) Geheim agent 18) Boer Inwoners van Domburg 1Zwembad 2) Pipo en mamaloe 3) Ajaxfan 4) Domburgs kampioen BEZOEKT DE RINGRIJDERIJ TE PAARD OP ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1971 Aanvang 7.30 uur v.m. op de markt te Domburg Programma voormiddag: 9.30 uur: verrijden van een wisselbeker geschonken door dhr. W. Brand, te Domburg 10.00 uur: extra prijs Burgemeester 11.15 uur: verrijden van wisselprijzen door de alhier vertoevende zomergasten. Deze wisselbe kers zijn geschonken door de weledele heer F. de Charro, voor de heren en de weledele heer N. C. C. Raaymakers, voor de dames. 12.00-13.00 uur: PAUZE Programma Namiddag: 13.00 uur: verrijden van een prijs door de ongehuwde ringrijders 15.30 uur: verrijden van verschillende wisselbekers. 18.00 uur: uitreiking ereprijzen aan de baan. Te Domburg verblijvende zomergas ten van 15 jaar en ouder kunnen zich persoonlijk opgeven tot en met vrijdag 6 augustus, bij dhr. H. Brand, Herenstraat 22 te Domburg, om mee te mogen kampen op de wisselbe kers voor de zomergasten. Inschrijfgeld bedraagt 3,per in- schijver. Prijzen vooir deze ringrijderij wor den gaarne in ontvangst genomen door H. Brand, Herenstraat 22 te Domburg. DRO Rond| een Abdijl Ze ven de gt 'n iufl entree!

Domburgsch Badnieuws | 1971 | | pagina 6