Vreeke iSticktincf cidplaatóbelancfen <°&omburcf een BRIL van FOCUS Alles voor Hengelsport Uitstapjes te voet 4 WERPHENGELS IS EEN SIERAAD Alle optiek dezelfde dag klaar DIRECTIE: GEMEENTEHUIS - TELEFOON (01188) 1676 TARIEVEN BADSTRAND Baden volwassenen kinderen per bad0,75 0,40 10-badenkaart.6,50 3,25 25-badenkaart.15,7,50 Strandartikelen stoelen per Y2 dag 0,75 per dag1,25 per week 6,50 per maand 17,50 windschermen per dag1,25 per week 6,50 per maand 17,50 badpak/zwembroek per keer 0,50 handdoek, per keer 0,25 De huurders van bad- en strand artikelen moeten deze na gebruik in goede staat weer inleveren bij het badpersoneel. EIGEN WINDSCHERMEN Voor het plaatsen van eigen wind schermen op de onder toezicht staande stranden gelden de volgen de tarieven: per dag0,50 per week 2,50 per maand 7,50 per seizoen 15, TENNISBANEN De huur bedraagt 6,per uur. Het is verboden de banen te betre den zon/der een geldig bewijs van toegang en anders dan op tennis schoenen. Deze bewijzen zijn uitsluitend ver krijgbaar bij mevrouw A. Vreeke- Burgers, Badhuisweg 6 (tegenover het Badpaviljoen), telefoon 1492 en wel 's morgens tussen 9.45 en 12.00 uur en 's middags tussen 15.30 en 17.30 uur; 's zondags uitsluitend des morgens tussen 10.00 en 11.00 uur. KAMPEERTERREIN Het kampeerterrein „Camping Dom burg", telefoon 01188-1679, is gelegen aan de Schelpweg en geopend van 1 april tot en met 30 september. Het kampgeld is bij vooruitbetaling verschuldigd en bedraagt per nacht: volwassenen 1,75 kinderen tot en met 10 jaar 1, tent 1,75 auto 1,75 caravan f 1,75 scooter, motor 0,50 bromfiets en fietsf 0,25 (overdekte stalling) warme douche 0,25 aansluiting op elektriciteits net 220 V 0,50 Tarieven exclusief eventuele Toe ristenbelasting. Kampeerkaart of kampeer- paspoort verplicht. Het verblijf van honden op het terrein is verboden. WASAUTOMATIEK per 5 kg wasgoed: wassen (incl. wasmiddel) 2,50 extra centrifugeren0,10 droogtrommel sitrijkdroog 0,25 droogtrommel kastdroog 0,50 strijken 0,10 MIDGETGOLF Volwassenen 1,50 Kinderen tot en met 15 jaar 1,25 BELANGRIJKE WENKEN De kaartjes voor die badcabines en voor bad- en strandartikelen zijn verkrijgbaar bij het badper soneel, waar tevens alle gewenste inlichtingen te verkrijgen zijn. Op meerdere stranden is het ver boden zich op het strand uit en aan te kleden. Dit is op de be treffende stranden bij die toe gangen aangegeven. Het badpersoneel houdt toezicht bij heit baden. Houdt u aan de aanwijzingen welke zij geven. Zodra de rode vlaggen zijn ge hesen, is baden of zwemmen ver boden. Mocht iemand bij het baden of zwemmen in moeilijkheden ko men, waarschuwt u dan onver wijld het badpersoneel. Dit kan -zonodig met gebruikmaking van de reddingsvletten dan on middellijk te hulp komen. Er wordt ernstig tegen gewaar schuwd met autobanden of lucht bedden en dergelijke in zee te gaan of zich daarop te laten drijven. DIT IS LEVENSGEVAARLIJK In de garderobe van de bad inrichting en in de badmansten ten bevindt zich een verband- trommel. Het is verboden zich op de daken van de strandtenten te bevinden. Storend gebruik van radio's op de stranden is verboden. Het verblijf van honden op de stranden is verboden. Zowel bij de toegangen tot het Oosterstrand als bij die tot het Westerstrand bevinden zich strandpaviljoenen met terras, waar u tegen billijke prijzen iets kunt gebruiken. Eveneens be vinden zich bij deze de toegangen tot die toiletten. De stichting aanvaardt geen aan sprakelijkheid voor de gebruik making van de stranden of haar eigendommen. Met eventuele klachten kunt u zich wenden tot het badpersoneel of tot de directie, Gemeentehuis, telefoon 1676, waarnia een onder zoek zal worden ingesteld en eventueel maatregelen kunnen worden getroffen. HOUTEN STRANDTENTEN De huur' van de tenten mag' maxi maal bedragen: zoor zover betreft de stranden die niet onder toezicht staan van het badpersoneel: voor een seizoen250, voor een week27,50 voor een dag 5, voor zover betreft de stranden waar toezicht wordt uitgeoefend door het badpersoneel voor een seizoen300, voor een week32,50 voor een dag 6, Het badpersoneel heeft geen enkele bemoeienis met de verhuur van deze tenten. Reservering van strandtenten kan uitsluitend schriftelijk geschieden bij de Verenigde Tent-exploitaniten - Postbus 12 - Domburg, secretaris: J. Vreeke- telefoon 01188-1305, ter wijl gedurende het seizoen op het Oosterbadstrand een vertegenwoor diger van de strandtenten-exploitan ten aanwezig zal zijn, tot wie men zich kan wenden. Reserveringsformulieren zijn ook bij het VVV verkrijgbaar. Bepalingen voor gebruikers van strandtenten 1. Iedere gebruiker van een strand tent, geplaatst op een strand waar onder toezicht van het bad personeel wordt gebaad, mag voor de gehele tijdsduur waar over men beschikking heeft over deze tent, vrij baden in zee. 2. Andere bezoekers van de stran den, dan de gebruikers van hou ten strandtenten moeten zich, indien zij wensen te baden op de stranden, waar onder toezicht van het badpersoneel wordt ge baad, voorzien van geldige bad- kaarten. 3. Kinderen beneden de leeftijd van 6 jaar mogen vrij baden. 4. De ruimte tussen loopplank en strandtent, of indien geen loop planken aanwezig zijn, een strook van drie meter voor de strandtent, is ter beschikking van de tentgebruikers. Niet-giebrui- kers van die betreffende strand tent mogen zich op dieze ruimte niet begeven. 5. Iedere tentgebruikers heeft recht op het vrije gebruik van de douches. 6. De gebruikers van strandtenten moeten de aanwijzingen van het badpersoneel opvolgen. 7. Het badpersoneel is gerechtigd, bij niet naleven van de bepalin gen, het gebruik van de tent te ontzeggen. Naar Aagtekerke en over Oostka- pelle terug (2 uren). Langs de weg welke naar West- kapelle voert of, beter nog, het wandelpad door de westerse dui nen tot de eerste of tweede ver harde weg links; die weg volgen tot verharde weg Westkapelle- Aagtekerke en links afslaande over Aagtekerke terug (eerste route V/z uur, tweede route 2 uur). Naar Westkapelle en over Aagte kerke terug; de zeedijk en licht toren te bezien (3^ uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en terug langs de straatweg (Yz uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en het landgoed Westhove en terug langs de straatweg (V/4 uur). Langs de straatweg tot aan het landgoed Schoonoord, vervolgens linksaf, en door de bossen van de landgoederen Duinbeek en Berkenbosch terug (V/i uur). Naar Oranjezon, door de manteling achter Westhove en langs het rijwielpad door het vroon en te rug langs het landgoed Zeeduin (3 uren; zie ook hieronder). Voor het uitstapje naar Oranjezon, kan men heen en/of terug ook pro fiteren van de nieuwe autobusdienst Oostkapelle - Oranjezon - Vrouwen polder - Veere v.v. Bovengenoemde nieuwe autobus dienst biedt, na overstappen te Vrouwenpolder, bovendien een mooie gelegenheid voor een bezoek aan het Kamperlandse strand op Noord-Beveland. (De bus rijdt via de nieuwe afsluitdijk.) Zaterdag 31 juli 19.00 uur Domburg I Breskens I Dit is de eerste thuiswedstrijd van Domburg I na het behalen van het kampioenschap van de K.N.V.B. Afd. Zeeland. In deze wedstrijd zul len voor het eerst de nieuwe shirts worden gedragen, die door de dona teurs werden geschonken. De opbrengst van deze wedstrijd komt ten goede aan het aktiecomité, dat zich ten doel stelt om gelden bij een te brengen voor het bouwen van een dorpshuis in de badplaats Domburg, waar dringend behoefte is aan een behoorlijke accommodatie voor het plaatselijk verenigingsle ven.

Domburgsch Badnieuws | 1971 | | pagina 6