EN DEN BOER LEVERT HET DRUKWERK De P.Z.C. kunt U niet missen: géén dag Uitstapjes te voet EVENEMENTEN V.V.V. DOMBURG TENNISTOERNOOI UITSLAG BADRIT gehouden op woensdag 7 juli 1971 BIJBLAD DOMBURGS BADNIEUWS NO. 5 - ZATERDAG 17 JULI 1971 AANGEKOMEN VREEMDELINGEN in het dorp en verschillende villa's: Fam. Ahrends, Essen (D) d'Hallehoogte 1 Fam. W. Avenhaus, Bochum (D) Weverij straat 16 Fam. Beesems, Ulvenhout Stationsstraat 6 Fam. W. Betz, Düsseldorf (D) Weverij straat 4 Fam. Brouwer, Eindhoven v. Voorthuijsenstraat 10 Fam. v. d. Burgh, Krimpen a/d IJssel Schuitvlotstraat 26 Dhr. en Mevr. dr. H. W. Firsching en fam. Engelskirchen (D) Hoge Hilweg 15 Fam. Fischer-v. d. Poorten, Lausanne (Zwits.) Weststraat 30 Mejuffr. S. Hammerle, Porz-Ensen (D) Singel 43 Fam. E. Heineman, Wetter 2 (D) Beatrixstraat 3 Luctor et Emergo, Badhuisweg 6 Fam. dr. KI. Heitmann, Bad-Godesberg (D) Beatrixstraat 3 Fam. H. Heuler, Birkesdorf (D) Singel 43 Fam. S. Hütt, Gladbeck (D) Weststraat 8 Fam. Ketzer, Düsseldorf v. Voorthuijsenstraat 13 Fam. Kruisdijk, Tilburg Markt 11 Fama. Langens, Neinsel (N.-Br.) Voorschotenstraat 5 Fam. P. Lindemann, Mönchengladbach (D) Zuidstraat 4 Fam. H. J. Primm, Rheydt-Odenkirchen (D) Weverij straat 4 Fam. A. Roder bol, Rotterdam Lijsterhofstraat 3 Fam. M. Roos, Waalwijk Schuitvlotstraat 18 Fam. G. Schlotke, Viersen (D) Zuidstraat 12a Dhr. Weber, Nauort (D) Ooststraat 18 Fam. Jhr. C. G. von Weiier, Zeist Beatrixstraat 3 Fam. Wohlfahrth, Brussel De Casembrootplein 25a Centrum: Fam. K. Elias Fam. A. Dunke, Büttgen/Neuss (D) Fam. A. Francke, Düsseldorf (D) Fam. L. Jannes, Veldhoven (N.-Br.) Mevrouw E. Jansen, Aken (D) Fam. Klappert, Unna (D) Fam. W. Meis, Solingen (D) Fam. J. de Peuter, Herentals (B) Fam. H. Riggeling, Amersfoort Fam. J. Schaudra, Kevelaer (D) Badhotel Fam. A. van Aalst, Hoevelaken Dhr. en Mevr. J. A. van Beeck-Calkoen, Maartensdijk Fam. J. G. M. A. Diepen, Breda Fam. A. Duinen, Bergen op Zoom Fam. H. Eller, Düsseldorf Dhr. en Mevr. C. A. Gleichman, Rotterdam Fam. H. Hartmann, Bad Godesberg (D) Fam. C. Kan, Eindhoven Fam. P. Kottendorf, Bensberg (D) Dhr. M. J. Leembruggen, Dordrecht Dhr. en Mevr. A. L. de Meyer- van Wittenberghen, Gent (B) Fam. F. A. Schuurink-Meilink, Breda Fam. C. W. Slob Waddinxveen Fam. dr. N. Grai Strasoldo, Keulen (D) Badpaviljoen: Motel 't Groentje: Fam. P. Beekman, Waalwijk Fam. Mevr. E. Blome, Oberwinter/ Thein Fam. A. v. d. Boomen, Eindhoven Fam. L. Busack, Hückeswagen (D) Fam. A. Dill, Bochum (D) Fam. A. Graf Hochberg, Ittenbach/Königswinter (D) Fam. H. Seidel, Hückeswagen (D) Hotel Princenhage: Fam. H. Schwerber, Liesem (D) Appartementen Ruimzicht: Fam. G. Beenakkers, Breda Fam. A. Consemulder, Bergen op Zoom Fam. D. Dehnen, Duisburg (D) Fam. Mevr. G. Deppe, Dortmund (D) Fam. dipl. ing. H. Himmighofen Frankfurt/M (D) Fam. Mevr. Hoek, Roosendaal Fam. Mevr. de Hoog, Amsterdam Fam. H. G. H. de Jong, Sweikhuizen (L) Fam. Phaf-Verwoerd, Maastricht Fam. F. J. Schumacher. Breinig (D) Fam. H. Theiss, Wuppertal (D) Fam. G. Theuns, Bergen op Zoom Fam. D. de Wall, Bielefeld (D) Hotel Zonneduin: Fam. H. Bally, Schonen werd (CH) Fam. J. G. Berlage, Apeldoorn Fam. Fr. Reising, Aken (D) Fam. W. Leenders, Grave Fam. H. Treuthardt, Pully (Zwits.) Fam. G. J. Boon, Rijsbergen (N.-Br.) Fam. J. Stuhldreier, Metzkausen (D) Fam. L. S. Theeboom, Tongeren (B) Appartementen Bommeljé Herenstraat 24 Fam. Boldt, Duisburg (D) Fam. A. Conrad, Geldern (D) Fam. L. Honecke, Remscheid (D) Fam. dr. W. K. Muttelsee, Lengsdorf b/Bonn (D) Westweg 7 Fam. Koning, Oegstgeest Fam. F. Nordhoff, Münster/Westf. (D) Fam. W. F. M. Willemse, Zevenbergen Fam. M. Ypelaar, Drunen Duinheuvel: Fam. H. Hartmann, München (D) Fam. ing. G. Kinder, Koblenz (Zwits.) Fam. D. Klein, Lohmar (D) Fam. K. Lange, Keulen (D) Fam. K. M. Liehner, Aken (D) Pension Duinlust: Fam. Dietz, Keulen-Riehl (D) Fam. Mevr. Kreidenweiss, Keulen (D) Fam. dr. ing. Plassmann, Keulen (D) Fam. von Schenkendorff, Garmisch-Partenkirchen (D) Pension Golfzicht: Fam. Mevr. Bauer, Keulen (D) Fam. G. Lotz, Düsseldorf (D) Naar Aagtekerke en over Oostka- pelle terug (2 uren). Langs de weg welke naar West- kapelle voert of, beter nog, het wandelpad door de westerse dui nen tot de eerste of tweede ver harde weg links; die weg volgen tot verharde weg Westkapelle - Aagtekerke en links afslaande over Aagtekerke terug (eerste route 1 Yi uur, tweede route 2 uur). Naar Westkapelle en over Aagte kerke terug; de zeedijk en licht toren te bezien (3H uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en terug langs de straatweg uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en het landgoed Westhove en terug langs de straatweg (IA uur). Langs de straatweg tot aan het landgoed Schoonoord, vervolgens linksaf, en door de bossen van de landgoederen Duinbeek en Berkenbosch terug (V/2 uur). Naar Oranjezon, door de manteling achter Westhove en langs het rijwielpad door het vroon en te rug langs het landgoed Zeeduin (3 uren; zie ook hieronder). Voor het uitstapje naar Oranjezon, kan men heen en/of terug ook pro fiteren van de nieuwe autobusdienst Oostkapelle - Oranjezon - Vrouwen polder - Veere v.v. Bovengenoemde nieuwe autobus dienst biedt, na overstappen te Vrouwenpolder, bovendien een mooie gelegenheid voor een bezoek aan het Kamperlandse strand op Noord-Beveland. (De bus rijdt via de nieuwe afsluitdijk.) woensdag 21 juli 's avonds, Ned. Herv. Kerk, koorzang. vrijdag 23 juli 's avonds, show door de pony club uit Serooskerke, Terrein bij 't Hof, Domburg. maandag 26 juli Lampioinoptocht met show van oud zeeuwse kleder drachten. Filmavonden recreatieterrein 20-22 en 28 juli. te Domburg van 20 tot en met 25 juli 1971 A.s. dinsdag 20 juli begint het jaar lijks terugkerende tennistoumooi weer. Volgens dhr. Hoogendoorn (die dit jaar de leiding op zich heeft genomen) belooft het weer een interessant toernooi te wonden. Verschillende bekende spelers en speelsters hebben reeds ingeschre ven. Om enkele te noemen: Peter Vaarties en Frans de Kort, evenals de dames Mevr. Nielsen en mevr. Laizonider- v/d Hage. Ook is door de Metselaars uit Den Haag een flink aantal kaar ten aangevraagd, zodat verwacht mag worden dat evenals andere ja ren het een sterk bezet toernooi zal worden. Ook uit onze provincie schijnt er goede belangstelling te bestaan. Van de buitenlanders is het nog niet zeiker of de bekende en ook alom geziene speler dhr. Kloster Kemper aan het toernooi zal kunnen deel nemen. Zijn vakantie valt namelijk in augustus. Volgens geruchten zou de heer Kloster Kemper toch pro beren aan de wedstrijden deel te nemen. We wensen dhr. Hoogendoorn en zijn helpers, dat de wedstrijden evenals andere jaren weer een spor tief verloop mag hebben,, en met vooral veel droog weer. Voor velen onder U die deze regels lezen, was het wellicht reeds bekend dat de heer Boone na een twintig tal jaren de leiding te hebben gehad van het Domburgs tennistoernooi er mee is gestopt en dit in handen heeft gegeven van dhr. Hoogen doorn. Wat velen misschien niet zullen we ten is dat dhr. Boone sinids enkele weken is opgenomen in het zieken huis te Middelburg. Gelukkig gaat het goed en als U dit artikel leest heeft dhr. Boone het ziekenhuis waarschijnlijk alweer verlaten. We wensen dhr. Boone vanaf deze plaats het allerbeste toe en een spoedig (algeheel herstel. C.V. De eerste badrit georganiseerd door M.A.C. „de Zeeuwen", bracht in to taal 99 deelnemers aan de start. Wel een minder aantal dan vorige jaren, maar misschien was het mooie weer hier wel de oorzaak van. De uitslag was als volgt: Deelnemende badgasten: 1. P. Schoon, Doetinchem 2. Schalkuijk, IJsselstein 3. K. Nuyten, Breda 4. J. Keukelaar, Nieuw Lekkerland 5. J. Hollestelle, Rijswijk 6. H.B., Lüden,scheid 7. A. Schil te, Voorburg 8. H. Boutkan, Waalre 9. H. Kramer 10. Fanbender, Muhlenbach Deelnemers uit de provincie Zeeland 1. Cruson, Breskens 2. K. Flipse, Vrouwenpolder 3. J. van Wallenburg, Domburg 4. Mej. A. Riemens, Middelburg 5. F. C. van Jole, Middelburg 6. J. Treffers, Middelburg 7. M. Brand-Letzer, Domburg 8. J. P. Minderhoud, Westkapelle 9. A. J. Minderhoud, Domburg 10. P. Jongepier, Serooskerke Bromfietsers 1. N. Pieterse, Middelburg 2. C. van Knijf, O.-Souburg 3. D. Hendrikse, Middelburg 4. K. de Groot, Middelburg 5. J. van Knuijf, O.-Souburg Leden motor- en automobielclub M.A.C. „de Zeeuwen". C. E. van Weert, Vlissingen J. v/d Wulp, Middelburg S. Kruiningen, Kruiningen A. W. van Heijden, Westkapelle Katseruyter, Vlissingen J. W. Jansen van Roosendaal, Souburg P. v/d Leye, Vlissingen M. Bernhard, Domburg L. A. Huser, Middelburg L. C. de Visser, Westkapelle Dhr. W. Brand voorzitter "van de VVVV Domburg reikte na afloop de prijzen uit.

Domburgsch Badnieuws | 1971 | | pagina 5