ZEELAND TOURS de Belgische kustplaatsen KNOKKE, BLAHKENBERGE, OOSTENDE 4 AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 16 juni In het dorp en verschillende villa's: Fam. U. Baberg, Lüdenscheid (D) Beatrixstraat 10b Fam. Bachtmann, Wuppertal Weverij straat 4a Fam. H. Baehr, Essen (D) Badstraat 15a Fam. Baumann, Heme (D) Weverij straat 13 I^am. dr. O Baumsteiger, Hilden (D) Badstraat 11 Fam. Beba, (D) Weststraat 30 Fam. A. Becker, Ennepetal (D) Van Voorthuijsenstraat 7 Fam. Beernink-van Romunde, Velp (Gld.) Kerkstraat 1 Fam. Dipl. Ing. H. Behnen, Bocholt (D) Kanonweistraat 29 Fam. mevr. R. Berenroth, Mettlach-Saar (D) Zuiderpark 9 Fam. dr. Bernhardt, Bonn Weverij straat 11a Fam. Betlef-Brümmer, Düsseldorf Beatrixstraat 2 Fam. Bimmel, Souburg Van Voorthuijsenstraat 10 Fam. dr. R. Böhmer, Hahn (D) Hoge Hilweg 1 Fam H. Braune, Düsseldorf H. M. Kesteloostraat 5 Fam. L. Brosch, Ratheim (D) Weststraat 6 Fam. Brouwers, Vlijmen (N.-B.) Kanonweistraat 15 Fam. Capange De Casembrootplein 25 Fam. L. Coen, Berlijn Schuitvlotstraat 26 Fam. Conrad, Düsseldorf Steijnshof straat 1 Fam. Coppens, Brussel Dr. Vaandragerstraat 28 Fam. K. H. Cousin, Wanne Eickel (D) Duinstraat 22 Fam. H. Czerwinski, Essen (D) Domburgseweg 42 Fam. Dorhout, Rotterdam „d'Hallehoogte" Fam. Drechsler, Dortmund-Dorstfeld Weverij straat 5 Fam. Drosten, Bochum (D) Schelpweg 5 Fam. F. Dübbert, Hachenberg (D) Kanonweistraat 29 Fam. W. Elster, Bemerode (D) Steijnshof straat 2 Fam. D. Esser, Bad-Kreuznach (D) H. M. Kesteloostraat 3 Mevr. G. Fahlbruch-Parnitzke, Hattingen-Ruhr (D) Roosjesweg 8 Fam. Fahrig, Keulen Voorschotenstraat 2 Fam. P. H. Frech, Rotterdam Domburgseweg 22 Fam. Froneberg, Rheydt-Odenkirchen (D) Kanonweistraat 30 Fam. A. Gather, Keulen Lijsterhofstraat 6 Fam. L. J. A. Geerits, Blerick (L) Zuidstraat 6 Fam. dr. F. Gerhaber, Straubing (D) Zuidstraat 8 Fam. F. Gerstung, Rheydt (D) Dr. B. Vaandragerstraat 8 Fam. H. Gillessen, Leverkusen (D) H. M. Kesteloostraat 1 Fam. J. God, Breda Babelweg 3 Fam. J. C. P. M. van Gorkom, Breda *t Groentje 3 Fam. E. Hausmann, Düren (D) Nehalenniaweg 4 Fam. Hegmann, Lüdenscheid (D) Zuidstraat 1 Fam. Heinrich, Krefeld Kanonweistraat 31 Fam. KI. Helf, Sprockhövel (D) Duinstraat 3 Fam. mevr. A. Heyl, Geldrop Van Voorthuijsenstraat 13 Fam. K. Hier, Keulen Singel 21 Uitstapjes te voet Naar Aagtekerke en over Oostkape- pelle terug (2 uren). Langs de weg welke naar West- kap elle voert, of, beter nog, het wandelpad door de westerse dui nen tot de eerste of tweedie ver harde weg links; die weg volgen tot verharde weg Wesitkapelle- Aagtekerke en links afslaande over Aagtekerke terug (eerste route V/2 uur, tweede route 2 uur). Naar Westikapelle en over Aagte kerke terug; de zeedijk en licht toren te bezien {V/2 uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en terug langs de straatweg uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en het landgoed Westhove en terug langs de straatweg (V/ uur). Langs de straatweg tot aan het landgoed Schoonoord, vervolgens linksaf, en door de bossen van de landgoederen Duinbeek en Berkenbosch terug V/2 uur). Naar Oranjezon, door de manteling achter Westhove en langs het rijwielpad door het vroon en te rug langs het landgoed Zee duin (3 uren; zie ook hieronder). Aan te Domburg verblijf houdende vreemdelingen is het wandelen over deze landgoederen door de eigena ren welwillend vergund, mits zij voorzien zijn van wamdelkaarten, welke op aanvrage tegen betaling bij het bureau VW, Kerkstraat te Domburg, verkrijgbaar zijn. De bossen en duinen van „Hoog duin" (voormalig „Overbosch van Duinvliet") zijn voor het publiek gesloten. Voor badgasten te Domburg ver toevende, zijn echter op persoon lijke aanvrage wandelkaarten voor de manteling verkrijgbaar bij het bureau VVV, Kerkstraat, Dom burg en op het Badpaviljoen, tegen betaling vain 2,per stuk. Voor het uitstapje naar Oranjezon, kan men heen en/of terug ook pro fiteren van de nieuwe autobusdienst Ooist'kapelle - Oranjezon - Vrouwen polder - Veere v.v. Bovengenoemde nieuwe autobus- dienst biedt, na overstappen te Vrouwenpolder, bovendien een mooie gelegenheid voor een bezoek aan het Kamperlandse strand op Noord-Beveland. (De bus rijdt via de nieuwe afsluitdijk). De buitenplaatsen „Duinbeek" en „Berkenbosch" zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, verblijfhoudende op Domburg, zijn wandelkaarten verkrijgbaar bij het bureau VVV, Kerkstraat te Dom burg tegen betaling van 2,per stuk. DAGTOCHT PER AUTOCAR NAAR en het middeleeuwse stadje BRUGGE IEDERE maandag, woensdag en zaterdag vanaf 2 juni t.m. 29 september Deze tochten gaan altijd door! Vooraf aanmelden gewenst! Vertrek Middelburg 10.00 uur; Souburg 10.05 uur; Vlissingen 10.15 uur. 9,50 per persoon; kinderen t/m 12 jaar 6,50. Voor groepen, verenigingen, clubjes op elke andere dag naar keuze; groeps reizen op aanvraag. Reisprogramma, inlichtingen en aanmelden bij DOMBURG: F. KODDE Kanonweistraat 13, telefoon 01188-1387 of MIDDELBURG: STREEKVERVOER WALCHEREN Markt 43c, telefoon 01180-3043 Fam. W. Hoffmeister, Lüdenscheid (D) Hoge Hilweg 7 Fam. Hölzer, Keulen Noordstraat 5 Fam. P. Hommes, Rotterdam Badhuisweg 24 Fam. G. Hoogeveen, Apeldoorn Zuidstraat 4 Fam. W. G. J. Houben, Breda Weststraat 34 Fam. mevr. H. Hünchmeier, Krefeld Weverij straat 4a Fam. Jacobs, Stolberg (D) Singel 31 Fam. E. Jansen, Ingenbroich (D) Schelpweg 2 Fam. dr. Jansen, Groesbeek Weverij straat 11b Fam. Jaspers, Keulen-Schulz Weverij straat 5a Fam. De Jonge, Eibergen Noordstraat 7 Fam. mevr. Jonge Poerink, Borne Zuiverseweg 5 Fam. H. R. Jungbluth, Mülheim-Ruhr Schuitvlotstraat 22 Fam. H. Jürgens, Koblenz Hoge Hilweg 15 Fam. Kamella, Keulen Domburgseweg 22 Fam. L. Kamradt, Meschenich (D) Weverijstraat 4a Fam. Kauirt, Oberkassei (D) Dr. B. Vaandragerstraat 26 Fam. Keizer, Delft Westhovenseweg 1 Fam. von Kendell, Meerbusch (D) Zuidstraat 12a Fam. R. P. Kirchhausen, Krefeld (D) Wijngaardstraat 8 Fam. H. J. Kleuver, Geldrop Badhuisweg 6 Fam. De Kluizenaar, Vinkeveen Weststraat 20 Fam. E. Knaak, Solingen (D) Weverij straat 2a Fam. H. Kohnen, Duisburg-Laar (D) Zuidstraat 12 Fam. Van der Kreeke, Emmen Singel 23 Fam. H. Krucken, Hattingen (D) H. M. Kesteloostraat 9 Fam. mevr. Krugers, Enschede P. J. Eloutstraat 9 Fam. C. Kumpe, Kassei (D) Weststraat 6 Dam. mevr. I. Kürth-Landwehr, Düsseldorf-Holthausen Weststraat 8 Fam. W. Langenbach, Düsseldorf Noordstraat 63 Fam. M. Lennartz, Erkelenz (D) Zuidstraat 6 Fam. G. Lenzing-Hebben, Huttum (D) Weststraat 32 Fam. G. Link, Keulen-Rath Hoge Hilweg 5b Fam. F. K. Lorenz, Ludwigshafen (D) Badhuisweg 12 Fam. Th. Luyten, Kempen (D) Singel 29 Fam. H. R. van Maasdijk, Amsterdam Singel 33-35 Fam. K. Mackenthum, Ratingen (D) Beatrixstraat 10a Fam. D. Malm, Düsseldorf-Garath Singel 25 Fam. A. Mam, Essen (D) Kesteloostraat 7 Fam. Masselink, Den Dolder Noordstraat 8 Fam. KI. Mehnert, Bonn Badstraat 9 Fam. H. Mohr, Junkersdorf (D) Beatrixstraat 31 Fam. J. Müller, Duisburg (D) Roosjesweg 5 Fam. Nathe, Welschen Ennest (D) P. J. Eloutstraat 13 Fam. M. Neunkirchen, Bad-Honnef (D) Brouwerij weg 6 Fam. Niessing, Keulen Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. J. Nüssgens, Aken Beatrixstraat 3 Fam. mevr. Ouwerling, Breda Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. Peltzer, Berensberg (D) Weverij straat 5

Domburgsch Badnieuws | 1971 | | pagina 4