Diabetici BADPAVILJOEN" DOMBURG Amusementen De speciaalzaak in suiker vrije artikelen in Zeeland. Das Spezialgeschaft für zuckerfreie Ware in Zee land. Pour tous vos articles pour diabétiques en Zeeland. arj.l Korte Delft 5-7, Middelburg volop parkeerruimte STRANDHOTEL - CAFÉ - RESTAURANT -hak Open en overdekte terrassen 'aan zee -nftff«- jL-weSBfr*** i Restaurant met specialiteiten Openlucht-Restaurant Plate-service Snacks Gelegenheid voor recepties, bruiloften, partijen, tot 200 personen Onze specialiteitHollandse poffertjes Telefoon (01188)1312 Nieuwe Direktie Th. Widman (Uitgaande van de Sociëteit „Luctor et Emergo Domburg" en ook voor niet-leden toegankelijk, alsmede van de N.V. Domburgse Zeebadinrich- timg). BADPAVILJOEN KINDERBAL Vanaf zaterdag 4 juli t.m. zaterdag 15 augustus elke woensdag- en za terdagavond van 19.30-21.00 uur. Entree 1,50. FILMS 20.00 uur donderdag 30 juli: Danny Kaye „Knock on Wood". Entree 3, donderdag 6 augustus: Beilmondo Schelmenstreken Cartouche" donderdag 13 augustus: Laurel en Hardy als detectives Entree 3, Zaterdag 25 juli, 21.00 uur: Zigeunerorkest „Kabani" Entree 3, woensdag 5 augustus, 21 uur: In de jeugdbar: Disc-jockey. Entree 1,50 zaterdag 8 augustus, 21 uur: Zigeunerorkest „Kabani" Entree 3, zaterdag 15 augustus, 21 uur: In de jeugdbar: Disc-jockey. Entree f 1,50 dinsdag 28 juli: Aanvang 14 uur LINTENWEDSTRIJD verzamelen bij het Badpavil joen zuidzijde Entree 0,75 vrijdag 7 augustus Aanvang 15.00 uur FORTENWEDSTRIJD (uitgaande van de N.V. Dom burgse Zeebadinrichting) verzamelen op het stranïd voor „Cairmen Sylva" Entree 0,75 woensdag 12 augustus: Aanvang 14.00 uur LINTENWEDSTRIJD (uitgaande van de N.V. Dom burgse Zeebadinrichting) verzamelen bij het Badpavil joen zuidzijde Entree 0,75 N.B. Voor de linten- en forten wedstrijden (28 juli, 7 en 12 augustus) worden de deel nemers verzocht zich te laten inschrijven 's ochtends vóór de wedstrij d tussen 10 en 12 uur op het Badpaviljoen. VERDERE AMUSEMENTEN Zaterdag 25 en zondag 26 juli: FINALES TENNISTOERNOOI Dinsdag 28 juli: DE VALENTINO'S Recreatieterrein, aanvang 19.30 uur Optreden van het Ensemble „De Va lentino's" met bekende lichte mu ziek, met mede,werking van het jeugdige zangtalent Peter Laros in zijn repertoire van Nederlandse en Duitse liedjes. Toegangsprijs 1,50. Woensdag 29 juli: ORGELCONCERT Hervormde kerk, Markt, aanvang 20.30 uur Concert dioor de jonge Zeeuwse or ganist Bram Beekman Toegangsprijs 1,50 JEUGD-TENNISTOERNOOI Van 3 tot en met 6 augustus wordt op de tennisbanen het jaarlijkse j eugd-t ennistoiernooi gehouden Toegang gratis. Deelnemers kunnen zich opgeven op het Badpaviljoen van woensdag 29 juli tot en met zaterdag 1 augus tus 12 uur. ZOMERAVONDCONCERT BRAM BEEKMAN Woensdag 29 juli zal 's avonds om half negen het tweede Zomeravond- concert plaatsvinden in de Kerk aan de Markt. De jonge Zeeuwse organist Bram Beekman (Middel burg), die reeds op tal van plaatsen in ons land en ook in het buitenland diepe indruk heeft gemaakt door zijn knappe vertolkingen, zal dan een recital geven op het kerkorgel, gebouwd door de orgelmaker Vier dag in Enschede. Het programma, dat ten gehore zal worden gebracht, is als volgt samengesteld: 1. Est-ce Mars J. P. Sweelinck 2. a. Voluntary in G. W. Walond b. Flute PieceW. Hine c. Voluntary in d, H. Heron 3. Sonata terza G. B. Pescetti 4. Allegro met 9 variaties C. Ph. E. Bach 5. a. Choralvorspiele J. S. Bach „Jesu meiine Freude" „In Dir ist Freude" „Nun komm' der Heiden Heiland" „Lobt Goft, ihr Christen, aillzugleich" b. Pastorale (4 delen) c. Gigue d. Fantasie en Fuga in g. Dit concert wordt georganiseerd in het kader van het Zomerwerk van de Hervormde Gemeente en de Ge reformeerde Kerk te Domburg. Programma (tevens toegangsbewijs) 1,50 Kinderen beneden 12 jaar: 0,75 De kerkdeur gaat open om 8 uur AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 25 juli In het dorp en verschillende villa's: Fam. Fauel, Eindhoven Hoge Hilweg 7 Fam. Steensma, Eindhoven Hoge Hilweg 7 Fam. P. M. J. Belpaire, Edegem-Antwerpen Ooststraat 14 Fam. Van den Berg, Breda Ooststraat 14 Fam. J. H. Beukers, Schinveld Weststraat 32 Fam. P. Beuth, Hoven-Düren (D) Singel 25 Fam. G. M. de Bonth, Vlijmen Babelweg 2 Fam. M. Borgers, Bocholt (D) Voorschotenstraat 5 Fam. P. E. Comeliau, Luik Ooststraat 14 Fam. Eigenfeld, Wuppertal-Barmen (D) Lijsterhofstraat 11 Fam. N. Eigen, Krefeld (D) Weverijstraat 2 Fam. Fassbender, Gladbach (D) Weverij straat 5a Fam. Fischer-v. d. Poorten, Lausanne (Z) Weststraat 30 Fam. dr. H. Forster, Bad-Kreuznach (D) Brouwerij weg 23 Fam. dr. H. Gerhardt, Frankfurt-M. (D) Westhovenseweg 2 Fam. mevr. E. Hetz, Kleef (D) Schuitvlotstraat 18 Fam. H. Heuler, Birkesdorf (D) Singel 43 Mej. L. Hoegaerts, Putte-Mechelen (B) Ooststraat 14 Fam. v. d. Hoek, Delden Van Voorthuijsenstraat 10 Fam. T. Holste, Düsseldorf (D) Dr. B. Vaandragerstraat 8 Fam. Horst, Delden De Casembrootplein 14 Fam. dr. J. Kerz, Neuss (D) Duinenburg 18 Fam. J. H. Krimpenfort, Tilburg Steijnshofstraat 2 Fam. dr. W. Lindig, Frankfurt-Main (D) Hoge Hilweg 10 Fam. Loers, Mönchengladbach (D) Domburgseweg 20 Fam. Lüke, Schloss Holte (D) Weverijstraat 4 Fam. B. Freiherr von Mossenbach, Moers Van Voorthuijsenstraat 19 Fam. Müller, Wiesbaden (D) Zuidstraat 1 Fam. Phaf-Verwoerd, Heer Hoge Hilweg 10 Fam. dr. Reckziegel, Brand (D) Singel 39 Fam. Roeker, (D) Weverij straat 5 Fam. Rücker, Bottrop (D) Weverij straat 5 Fam. W. Schrammel, Aken Weverij straat 2 Fam. H. Seliger, Frimmersdorf (D) Westhovenseweg 2 Fam. H. Ullinks, Krefeld Dr. B. Vaandragerstraat 16 Dames Verbruggen, Boxmeer Kanonweistraat 6 Fam. T. van Vliet, Jutphaas Trommelweg 4 Fam. Wagner, Bonn (D) Badhuisweg 24 Fam. M. Weyerstall, Wuppertal-Vohwinkel (D) Van Voorthuysenstraat 10 Badhotel Fam. dr. H. Achilles, Siegburg (D) Fam. drs. P. Boender, Utrecht Fam. mevr. C. Gebauer, Schwelm (D) Fam. mevr. J. Hannerna-Stork, Oosterbeek Dhr. en mevr. mr. Heyse-Pous Koolhaas, Middelburg Dhr. en mevr. dr. F. Hohn, Siegburg (D) Fam. dr. G. Hufnagel, Mülheim (D) Fam. K. Kohier, Hainstadt (D) Fam. B. M. Lips, Dordrecht Fam. L. Mambour, Gosselies (F) Mej. M. M. Stiphorst, Den Bosch Fama F. A Verhagen, Weesp Fam. K. Wederhake, Gladbeck (D) Fam. A. Winkel, Bergisch Gladbach (D) Fam. jhr. dr. ir. C. T. F. van der Wijck, Den Haag Fam. F. B. "W. Engelsman, Rotterdam Fam. H. Florack, Heinsberg (D) Fam. M. Heinz, Bad-Münster (D) Fam. A. Kühlman, Düsseldorf (D) Fam. H. K. Queré, Vaassen Fam. C. W. Slob, Waddinxveen Hotel Centrum Fam. R. Acker, Merkstein (D) Fam. Brey, Amstelveen Fam. L. Kuhl, Puderbach (D) Fam. A. Linde, Düsseldorf (D) Fam. Mühl, Büderich (D) Fam. Schmitchen, Wadersloh (D) Fam. B. Wiemers, Düsseldorf (D) Fam. L. Will, Puderbach (D) Pension Duinlust: Fam. Drexler, Stockheim-Hessen (D) Fam. A. Funke, Büttgen-Neuss (D) Fam. Göbel, Düsseldorf (D) Mevr. Hehnen, Keulen (D) Fam. mevr. M. Loevenich, Leichenich-Keulen D Fam. Plassmann, Keulen (D) Fam. Resz, Bensberg-Refrath (D) Hotel Duinheuvel Mevr. A. Beier, Saarbrüeken (D) Fam. H. H. Haischer, Eppingen (D) Fam. J. A. de Jager, Vriezenveen Fam. H. B. van der Meer, Eindhoven Fam. H. Molkenboer, Oldervzaal Fam. W. Morlins, Berlijn (D) Fam. H. Rau, Engers (D) Fam. P. Troske, Brauweiler (D) Dhr. en mevr. von Wrisberg, Wettesingen (D) Pension Golfzicht: Fam. dr. D. Peiss, Unkel-Rhld. (D) Fam. mevr. E. Pollmann, Bad-Godesberg (D) Fam. J. Waje, Geisenheim-Rheingau (D) Hotel Princenhage: Fam. H. H. Dörner, Essen (D) Fam. H. Herz, Keulen-Deutz (D) Fam. Kommers, Bergen op Zoom Fam. D. Schulz, Berlijn (D) Motel 't Groentje: Fam. A. v. d. Boomen, Eindhoven Fam. H. Bouter, Schoonhoven Fam. R. Eckert, Düsseldorf (D) Fam. L. Fransen, Warn we ld Fam. O. Hillermacker, Düsseldorf (D) Fam. G. Hollander, Rotterdam Fam. W. M. Houtveem, Amersfoort Fam. A. Janssen, Eindhoven Fam. J. H. Michorius, Schalkhaar Fam. C. Pieper, Hoogeveen Fam. H. Seidel, Hückeswagen (D) Fam. Stefes, Dordrecht Fam. B. F. Warnitz, Rotterdam

Domburgsch Badnieuws | 1970 | | pagina 3