9 r Vlissingen HOTEL „THE WIGWAM' Fam. H. Steinhaus, Koblenz Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. F. Stumpf, Keulen Brouwerij weg 23 Fam. dipl. ing. C. L. Susen, Berlijn Singel 21 Fam. P Teusch, Krefeld Weststraat 6 Fam. Tiimmers, Hüls Weverij straat 5 Fam. O. Valrath, Luxemburg Schuitvlotstraat 26 Fam. P. J. van Velzen, Bodegraven Domburgseweg 56 Fam. S J. Verhezen-Dekeijzer, Wilrij k-Antwerpen Domburgseweg 54 Fam. mr. J. P. Veth, Nijmegen Zuidstraat 8 Fam. T. van Vliet, Jutphaas Trommelweg 4 Fam. Vrijenhoek, Dordrecht Noordstraat 31 Fam. Weishaus, Bottrop Brouwerij weg 27 Fam. K. Weiss-Lübisch, Gelsenkirchen Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. H. Wellmann, Rodenkirchen-Keulen Badhuisweg 20 Fam. J. Wey-Rijk, Amsterdam Lijsterhofstraat 6 Fam. H. Weyel, Mainz Beatrixstraat 10 Fam. K. H. Willems, Erkrath-Düsseldorf Badhuisweg 6 Fam. H. Witteveen, Arnhem Weststraat 16 Fam. Zimmerer, Kaarst-Neuss Schuitvlotstraat 15 Fam. Zimmers, Kaarst Weststraat 30 en 32 Badhotel Fam. R. Böhme, Leverkusen Dhr. en mevr. J. W. Broer en fam., Valkenswaard Fam K. Faber, Saarbrücken Fam. W. Gotbrod, Gerlingen-Schillerhöhe Fam. dr. G. Hufnagel, Mülheim Fam. H. Krienelke, Düsseldorf-Oberkassei Fam. mr. C. A. H. Loudon, Hilversum Fam. G. J. A. Merhottein, Terheyden Fam. H. Michel, Groningen Fam. M. van Notten, St.-Genesius-Rode Dhr. en mevr. Schouten, Frankfurt-M. Fam. mevr. C. M. R. van Seumeren, Utrecht Fam. P. W. Siegert, Kleef Fam. H. Sohn, Diisseldorf-Oberkassel Fam. C. Spoelder-Sepmeijer, Kraainem Fam. H. Stem, Oberbieber Fam. J. C. C. Baron van Till, Den Haag Fam. ir. J. P. M. van Waes, Brasschaat bij Antwerpen Fam. mevr. dr. D. Wilms, Grevenbroich Fam. G. P. M. van Weel, Heemstede Hotel Brouwerij Fam. Leendert, Maastricht Fam. Rettich, Aken Fam. Somener, Pfullingen Hotel Zonneduin aan Zee Fam. Ashman, Venlo Fam. J. G. Berlage, Apeldoorn Fam. mevr. Gansen, Bonn Fam. Kratzenberg, Materborn Fam. Seele, Kohlscheid Fam. Teeninga, Groningen Pension Astoria Fam. A. de Leeuw, Dordrecht Pension Duinlust Fam. Helm, GUIs b. Koblenz Fam. Sürth, Keulen Pension Golfzicht Fam. Haacke, Schmithof Fam. dr. Jiisten, Siegburg Dhr. en mevr. dr. K. U. Mohr, Mlinchen Fam. dr. G. Trebes, Bad-Godesberg Hotel-pension Centrum Fam. v. d. Belt, IJsselmuiden Fam. M. Debes, Keulen-Höhenberg Fam. Keller, Keulen-Höhenberg Fam. Schumacher, Kammern Fam. Snepvangers, Eindhoven Fam. Tempelaar, Eindhoven Hotel Nehalennia Fam. J. Gros, Saarbrücken Fam. dr. H. Lindner, Münster Fam. C. Winkler, Miinchen Hotel „Princenhage" Fam. M. Kremer, Ratheim Fam. H. Wetzels, Hiils b. Krefeld Hotel The Wigwam, Fam. Batenburg, Assen Fam. Batenburg, Hilversum Mej. H. H. Bink, Almelo Fam. Duntze, Keulen-Braunsfeld Fam. C. Filius, Ulm Fam. Firstner, Amstelveen Fam. dr. J. Kerz, Neuss Fam. Mathies-Schwalb, Alfter b. Bonn Fam. B. de Meyere, Amsterdam Fam. dr. Pfeufer, Alpen Fam. P. Rauselmayer, Kleef Fam. W. Renner, Keulen-Dünnwald Fam. J. Roeten, Huizen Motel 't Groentje Fam. dr. J. P. Coelingh, Bunnik Dhr. en mevr. J. G. van Dijck-Jacobs en fam., Breda Fam. H. Graf, Wuppertal Dhr. en mevr. W. Jakobi en fam., Essen Fam. J. P. M. van Meer, Zutphen Fam. A. Peelen, Kempen Fam. J. van Straalen, Kempen Appartementen Ruimzicht Dhr. en mevr. D. Baer, Hamm-Westfalen Fam. K. Brack, Reutlingen-Wttbg. Fam. G. Etterich, Homberg Fam. K. Knoben, MÖnchengladbach Fam. G. Kurbjan, Solingen Fam. Van der Laan, Mijdrecht Fam. O. Masurek, Hamm VERSCHENEN HET FOTOBOEKJE Samenstelling en tekst: J. M. van den Berg Foto's: Adri van Wyngen Uitgave C.V. Drukkerij G. W. den Boer - Middelburg PRIJS 6,25 Rustig gelegen dicht bij zee, strand, duinen, bossen, tennis banen en golflinks. Degelijke Hollandse keuken. Ruime eet- en konversatiezalen en zonneterras, tuin en parkeer terrein. In voor- en naseizoen aanzien lijke reductie. H. DAMHOFF Centrale verwarming, warm en koud stromend water op alle kamers en 75 der kamers met privé bad en/of douche en/of toilet en/of balkon en kamers met doorverbonden kinder- of zitkamer. HERENSTRAAT 12 - DOMBURG - TELEFOON (01188) 1275 Fam. W. Schmitt, Wuppertal-Barmen Fam. W. Siegl, Wetzlar Appartementen Bommeljê Fam. R. Marbach, Mülheim Fam. Meuthen, Ober win ter Fam. mevr. Ruigrok, Heerlen Hotel Zomerlust Fam. Bouwmeester, Rotterdam Fam. Crains, Glasgow Fam. dr. Helms, Bonn Fam. Olderikkert, Lelystad Zomeravondstilte Woensdag 6 augustus, 's avonds om half negen, wordt de laatste Zomer avondstilte van dit seizoen gehou den in de kerk aan de Markt. Hier aan zullen medewerken het Her vormd Kerkkoor van Domburg en het Moriakerkkoor van Westkapelle onder leiding van de dirigent Leen Wouters. Uitgevoerd worden de Cantate „Ge- lobet sei, der da kcxmmt" van de Duitse componist Dedekind en de Cantate over Psalm 98, geschreven door de Walcherse componist Jan Hekhuis ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van het Domburgse kerkkoor. Bovendien zullen enkele kleine orgelwerken van Joh. Seb. Bach, Dietrich Buxteihude en Hen drik Andriessen door de heer Hek huis ten geihore worden gebracht. Er wordt tijdens deze zomeravond- stilte een korte meditatie gehouden door een gast-predikant. De toe gang is voor iedereen vrij. Deze avond wordt georganiseerd in het kader van het Zomerwerk van de Hervormde Gemeente en de Gere formeerde Kerk te Domburg. Cabaret in Badpaviljoen Aanstaande zondag en maandag verzorgt het Amsterdamse studen tencabaret Ivo de Wijs twee voor stellingen in het Domburgs Bad paviljoen. De cabaretgroep bestaat sinds 1965. Op 25 juli won deze groep de eerste prijs op het humor festival in Heijs, België. Een mijlpaal bij de Domburgse tennisbanen De 28ste juli 1969 was voor me vrouw Vreeke-Burgers eien belang rijke dag. Door haar werd die dag namelijk het 10.000ste kaartje af gegeven voor het bespelen van een der tennisbanen. De gelukkige was mevrouw Beuth. Zij ontving na mens de Stichting Badplaatsbelan- gen in tegenwoordigheid van me vrouw Vreeke-Burgers van de di recteur der stichting een boeket bloemen. Deze leuke attentie werd door mevrouw Beuth zeer gewaar deerd. DOMBURGSCHE GOLFCLUB Secretaris: P. van der Veen Vlasmarkt 51, Middelburg Tel. (01180) 27 63 en 43 73 Professional: D. v. d. Luyt Clubhuis, Domburg Telefoon (01188) 15 73 b.g.g. (01188) 12 37 Wedstrijdprogramma 1969 zaterdag 2 augustus: Snouck Hurgronje- wisselbeker Handicap tegen bogey Winnaar 1968: K. Abbas zondag 10 augustus: V aandrag'er-wisselblad Stableford Winnaar 1968: F. von Stösser zondag 17 augustus: Klinker-wisselprijs Single Vlaggenwedstrijd Winnaar 1968: C. Losecaat Vermeer AANTAL GEBRUIKTE BADEN van 21-28 juli Oosterstrand 3890 Westerstrand 3630 KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk zondag 3 augustus 10.00 uur: Ds. Van Vliet, Rotterdam 19.00 uur: Gemeenschappelijke kerk dienst in de Gereformeerde kerk, Noordstraat Ds. Boomer (Herv.) en Ds. Helderman (Geref.) Voor kinderen tot 6 jaar is er tij dens de morgendienst een crèche in het schoolgebouw aan de H. M. Kesteloostraat Gottesdienst in deutscher Sprache (Evangelische Kirche am Markt) August (nicht am 17.) 8.45 uur: Evangelischer Gottesdienst Pfr. L. Krumme, Rothenuffeln Urlauberseelsorge der Evangelischen Kirche: Haus „Friede" Pfarrer Gerd Piorr und Pfarrer Lothar Krumme, Herenstraat 17 Gereformeerde Kerk zondag 3 augustus 10.45 uur: Ds. De Kok, Meliskerke 19.00 uur: Gemeenschappelij ke kerkdienst Ds. Boomer (Herv.) en Ds. Helderman (Geref.) R.K. Kerk zaterdag 2 augustus 19.00 uur: in de R.K. kerk, Badhuisweg zondag 3 augustus 8.30 en 10.00 uur: op het recreatieterrein Contributie VVV De penningmeester van de VVV verzoekt degenen, die hun contribu tie over 1969 nog niet hebben vol daan, dit op korte termijn te doen. Betaling kan geschieden via de Coöp. Radffeisenbank Domburg of door storting of overschrijving op postrekening 38 08 75 ten name van penningmeester WV-Domburg. Strandloop gehouden op maandag 27 juli 1969 De strandloop, georganiseerd door de W-Domburg in samenwerking met de atletiekvereniging „Dyna mo" uit Middelburg, is een volledig succes geworden. Er waren onge veer 250 deelnemers, wat voor de eerste keer zeker niet slecht te noe men is. Het ligt in de bedoeling in augustus nog een dergelijke strand loop te houden. Aan alle deelnemers werd een herinneringsvaantje uit gereikt. HOOGWATER DOMBURG Zaterdag 2 augustus 16.38 uur zondag 3 augustus 17.17 uur maandag 4 augustus 18.03 uur dinsdag 5 'augustus 18.57 uur woensdag 6 augustus 20.03 uur donderdag 7 augustus 8.46 uur vrijdag 8 augustus 9.57 uur Wil diegene, welke in het Chinese restaurant te Domburg EEN GOUDEN RING MET GRANAATJES gevonden Heeft, deze TEGEN BELONING terugbezorgen aan het adres: JONGEPIER Oostkapelseweg 16 - Serooskerke (W) N.V k.

Domburgsch Badnieuws | 1969 | | pagina 4