J. J. OVAA „ga. DE PATRIJS TE KOOP DOMBURG 7e fles gratis 2 popfestival met medewerking van de Engelse Pretty Things, de Ne derlandse topgroep Universal De light en vijf regionale orkesten. Toorenvliedt is per bus bereikbaar. Er is vlakbij een halte. Het pop festival duurt tot middernacht. Bij slecht weer gaat het festijn door in het enige straten verder gelegen veilinggebouwencomplex. Toneelexperiment in Vlissingen Grand-hotel „Britannia" te Vlissin gen heeft zich dit jaar met een reeks zomerevenementen buiten de strikt zakelijke hotelsfeer geplaatst en biedt de toerist volop gelegen heid tot een gezellige avond. De eerste weken zijn inmiddels achter de rug en directeur Van der Veen mét zijn enthousiaste medewerkers uit de sfeer van het experiment. Behalve het feit dait de nieuwsbrief uit „Britannia" voor elke avond vrij dansen bij het trio Leen Zietse meldt, is er voor de maandag avonden de aankondiging van een optreden door de Zeeuwse Kome die, een gezelschap amateurtonelis ten uit de hoogste Zeeuwse top en voor wie weet hoe de landelijke waardering voor het Zeeuws ama teurtoneel ligt, zegt dat heel wait. Er wordt geen nationaal landjuweel gehouden, of de Zeeuwen gaan er met de prijzen weg. De Zeeuwse Komedie, onder leiding van Piet de Leeuw, is een nog vrij jong gezelschap dat zijn krachten uit heel Walcheren recruteert. Het is een gezelschap dat het zelfs aan durft om „nog" met een echt on vervalst blijspel te komen, naast Tennessee Williams en Shakespeare. De Zeeuwse Komedie speelt de hele zomer elke maandagavond (tot en met 1 september) in die grote De Ruyterzaal, de schouwburgzaal van „Britannia". Het programma va rieert van „De rare familie" en „Schandaal in Parijs" van de blij spelspecialisten Arnold en Bach tot „Moany's jongen huilt niet" van Williams en fragmenten uit Ham let, Othello en Driekoningenavond van Shakespeare. „Britannia" houdt de prijzen erg laag en voegt daarmee een interes sant aspect toe aan het Vlissings (en Walchers) zomeravondleven. Op de donderdagavonden verzorgt de befaamde Vlissingse boetiek „De Spinne" er tijdens de muziek vain Leen Zietse modeshows. Wie kennis wil maken met exclusieve dames mode in een geheel eigen sfeer als die van „Britannia", kan zich geen betere gelegenheid voorstellen. De dameskapper Han van de Sande geeft meteen een kapdemonstratie. Eind goed, al goed, dus. De avonden trekken volle zalen. De behoefte is duidelijk. Eveneens is duidelijk dat „Britannia" in die be hoefte voorziet. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 12 juli In het dorp en verschillende villa's: Fam. D. A. Biesen, Zeist Lijsterhofstraat 1 Fam. v. d. Bruggen, Haaren (N.-Br.) Weverijstraat 4b Fam. A. Christoffer, Frankfurt-Main P. J. Eloutstraat 3 Fam. W. Coenen, Lintarf (D.) Weverij straat 4 Fam. A. Conrad, Geldern (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 10 Fam. C. Flass, Gaesdonck-Goch (D.) Singel 23 Fam. H. Friedenstab, Aken P. J. Eloutstraat 3 Fam. J. van Gils, Oirschot Babelweg 2 Fam. De Groot, Zweden Domburgseweg 20 Fam. G. Haase, Oberbrügge-Westf. (D.) Weverij straat 4b Fam. K. Hartwig, Hilden-Rhld. Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. T. Holste, Düsseldorf Dr. B. Vaandragerstraat 8 Fam. Holthofer, Krefeld (D.) Ew. van Dishoeckstraat 9 Fam. P. S. M. Hou ben, Mierlo (N.-Br.) Duinstraat 8 Wck&Jl C&vkvn, ZOUTELANDE ■rt TELEFOON (01186) 2 61 „Zomerlust" Alle comfort Direct aan zuiderstrand Eigen tennisbanen en parkeerplaats naast het hotel Exquise wijnen Prima keuken Rustige vrije omgeving aan de voet van het duin BEZOEKT DE VISSERSHAVEN TE COLIJNSPLAAT Wanneer gij deze weer verlaat, gebruik dan drank en spijs in Voorstraat 66 - Colijnsplaat - tel. (01199) 3 03 Onze speciale schotel is: De K.G.-schotel te Colijnsplaat (gepocheerde tongfilets met schaaldierensaus van: Kreeft - Garnalen - Crab) Kreeftenbassin Mooi uitzicht op de Oosterschelde en Zeeiandbrug TEVENS WEEKEND-HUIS TE HUUR RUIME WONING op ongeveer 50 meter van zee aan de Duinstraat no. 20. BOVEN- EN BENEDENWONING aan de Beatrixstraat no. 29 met zomerhuisje. Zeer gunstig gelegen ten opzichte van het strand. WOON-WINKELPAND aan de Duinstraat no. 6, zeer geschikt om tot 2 zomerhuizen te verbouwen. RUIME WONING met zonnige tuin aan de Van Voorthuyzenstraat no. 5, met leuk zomerhuisje. GROOT HUIS waarin 7 appartementen aan de Weverijstraat no. 4. MAKELAARS O.G. Korte Delft 34 - Middelburg - telefoon (01180) 3754 Privé-adres Komejan: Beatrixstraat 2 - Domburg - tel. (01188) 1412 Végé zelfbediening ZUIVELHANDEL - DROGISTERIJ - SLIJTERIJ - WIJNHANDEL Speciale aanbieding voor de maand juli Bessenjenever, per liter7,75 Oude jenever, per liter 9,45 Jonge jenever, per liter 9,25 Vieux 8,95 6 flessen Bonverre (rosé, rood, wit), per fles 3, 3 flessen Tarno dry sherryNU f 12,45 2 flessen Beaujolais, zolang de voorraad strekt 8,25 Fam. Imkamp, Wevekoven (D.) Weverij straat 4 Fam. Kalker, Krefeld (D.) Trommelweg 4 Fam. D. Keuvelaar, Eindhoven Beatrixstraat 29 Fam. Klein-Theburg Weverij straat 4a Fam. G. Kolkman, Neuss (D.) Domburgseweg 62 Fam. Loepke, Langewaden (D.) Westhovenseweg 2 Fam. H. Löffert, Leichlingen (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 16 Fam. Lorenz, Aken Duinenburg 16 Fam. Lüke, Schloss Holte (D.) Weverij straat 4 Fam. H. Meyer, Keulen Lijsterhofstraat 5 Fam. Meyer, Aken Stationsstraat 3 Fam. R. Ortmann, Dortmund Singel 21 Fam. A. Pastoor, Eindhoven West weg 5 Fam. J. Plökes, Rosenthal (D.) Singel 31 Fam. H. J. Robert, Keulen Kerkstraat 5 Fam. Siemonsmeier, Randerath (D.) Kanonweistraat 6 Fam. H. D. Stange, Weiden-Keulen Kanonweistraat 8 Fam. Thomas, Krefeld (D.) Weverij straat 4b Fam. K. Ühlmann, Düsseldorf P. J. Eloutstraat 13 Fam. Verwijs, Barneveld Jhr. De Casembrootplein Fam. K. Visser, Bolnes Herenstraat 26 Fam. dr. ing. H. G. Vorwerk, Düsseldorf-Oberkassel Steijnshofstraat 2 Fam. H. Waterschacht, Hagen (D.) Hoge Hilweg 3 Fam. S. Wehring, Remscheid (D.) Weverij straat 4 Fam. Borsch, Amern (D.) Lijsterhofstraat 8 Fam. J. Pfeiffer, Stolberg (D.) Lijsterhofstraat 12 Fam. G. Franzen, Rheinhausen (D.) Lijsterhofstraat 12 Fam. G. Wallrafen, Niederkrüchten (D.) Lijsterhofstraat 16 Dhr. en mevr. Remmel, Helmond Kanonweistraat 13 Fam. dr. Diel, Aken Lijsterhofstraat 12 Fam. P. Vüns, Düsseldorf Trommelweg 4 Fam. R. Schroeder, Jülich (D.) Weverij straat 4b Fam. De Roos, Den Haag Lijsterhofstraat 5 Fam. M. G. A. Gloudemans, Oirschot Hoge Hilweg 15 Pension Astoria Fam. Hoff, Mönchengladbach (D.) Fam. Klaus, Aken Fam. Krone, Aken Dames Lou, Someren Fam. Michels, Düsseldorf Fam. De Rooy, Zeist Fam. Schaaf, Düren (D.) Fam. Smeets, Maastricht Fam. Ulrich-Boda, Aken Badhotel Fam. dr. H. Achilles, Siegburg (D.) Dhr. en mevr. J. A. van Beeck Calkoen, Maartensdijk Fam. dr. W. T. van Est, Oegstgeest Fam. M. Fehmers, Amsterdam Dhr. en mevr. ir. B. J. Hoetink en fam., Eindhoven Dhr. en mevr. dr. F. Hohn, Siegburg (D.) Fam. mevr. G. Huober, Ludwigsburg (D.) Fam. A. M. L. Korte-Engering, Boxmeer Dhr. M. J. Leembruggen, Dordrecht Fam. B. M. Lips, Dordrecht Fam. mevr. J. H. E. Meysen-van Velzen, Rijswijk Fam. mevr. E. Moll, Neustadt (D.) Fam. dr. J. G. Riewald, Haren (Gr.) Fam. G. Ruhr, Buir Münstereifel (D.) Fam. A. M. Tenberg, Bonn Fam. W. S. C. Tromp Meesters, Kraggenburg (N.O.P.) Fam. J. Weber-Pelzer, Amsterdam Fam. K. Wederhake, Gladbeck (D.) Fam. dr. W. Will, Gelsenkirchen (D.) Fam. F. F. Boon, Amsterdam Mevr. J. H. C. W. de Laat-Mares, Amsterdam Mevr. M. Schulze-Berge, Keulen-Pesch Appartementen Bommel jé Fam. mevr. H. Braun, Blecher (D.) Fam. G. Eykelboom, Amstelveen Fam. Th. Kempa, Aken (D.) Fam. Knops, Urmond (L.) Fam. Nordhoff, Münster-Westf. Fam. K. Schijvenaars, Drunen Fam. K. Sender, Keulen Fam. H. Strohmeyer, Krefeld (D.) Hotel Brouwerij Fam. H. Bekkers, Aken Fam. J. Didi, Wuppertal Fam. M. Grauss, Zutphen Fam. K. Klapper, Wuppertal Fam. W. Knapperbusch, Wuppertal Fam. A. Langerak, Utrecht Fam. S. Schlabber, Wuppertal Fam. K. J. Wagenaar, Waalre Hotel-pension Centrum Mejuffr. J. Adriaans, Oirschot Fam. E. Huber, Gummersbach (D.) Fam. Schürmann, Düsseldorf Mejuffr. F. Smetsers, Oirschot Fam. Tapp, Neuss (D.) Dhr. dr. W. Zitzlberger, Kaiserslautern (D.)

Domburgsch Badnieuws | 1969 | | pagina 2