J. J. OVAA HOTEL TE KOOR DOMBURG Fa. Sinke-Komejan 4. H. Brand, Domburg 36 5. A. Komejan, Domburg 38 6. M. A. die Kam, Middelburg 40 7. M. Bardolf, Goes 41 8. C. Kloosterman, Biezelinge 43 9. P. Bommel jé, Domburg 48 10. A. Hollestelle, Goes 53 Er waren 64 deelnemers. Na afloop van deze eerste biaidrit dit seizoen gehouden, werden de prijzen uitgereikt door de burge meester van Domburg, de heer Sprenger, in de zaal „Wilhelmina". Uitslag voetbalwedstrijd Badpersoneel-Badgasten De uitslag van de voetbalwedstrijd tussen een elftal van het badperso- neel en een elftal van de badgasten is een beschamende nederlaag ge worden voor het badpersoneel. Met niet minder dan 10-0 moesten ze het onderspit delven, tegen een elftal van de badgasten dat over enkele zeer goede spelers beschikte. Het is te hopen dat de volgende ontmoe ting meer spanning zal brengen, daar anders de beker, beschikbaar gesteld door de Stichting Badplaats- belangen, wel heel gemakkelijk in handen van de voetballende bad gasten terecht zou komen. Er worden nog twee wedstrijden om deze beker gespeeld: een in juli en een in augustus. Koffiedik kijken We hebben vorige week in het Domburgs Badnieuws aan koffiedik kijken gedaan. We schreven bij de bespreking van de plannen van de hotelmaatschappij over het gevaar, dat kleeft aan de negatieve opstel ling van de raad, die de boot nog een beetje wil afhouden. Straks mist Domburg de boot nog, schre ven we. Welnu, een dag later meld de de Provinciale Zeeuwse Courant dat de plannen thans aan een zij den draad hangen. De hotelmaatschap pij raakt het beu. Uitstel en wijzi gingen kosten tijd en geld. „De tijd van de Palacehotels is voorbij", zo luidde de reactie van de heer D. F. P. Hoegen, woordvoeder van de ho telmaatschappij, op de wens van een behoudzuchtige groep om het oude Badhotel in de huidige vorm te handhaven. Burgemeester Spren- ger heeft inmiddels al laten weten dat Domburg bij het niet doorgaan van deze grootse plannen van om streeks 18 miljoen een enorme kans zal hebben gemist. Uitslag ringrijderij Zaterdag 28 juni (Domburgse ker mis) is weer de traditionele ring rijderij gehouden. Deze ringrijderij is eigenlijk bedoeld voor ongehuw- den, maar door gebrek aan deel name van de jongeren wordt er ook door getrouwde mannen (en vrouwen) deelgenomen. Dit jaar waren er niet minder dan vijf debutanten, waaronder twee dames. H. van Eijzeren was evenals vorig jaar weer de beste rijder. Hij pre steerde het om van de 38 beurten slechts twee keer te missen. Hoe spannend de strijd is geweest is wel te zien uit onderstaande lijst. De nummers 2 tot en met 14 gaf maar een verschil te zien van 10 ringen, terwijl de laatste 6 elkaar ook niet veel toegaven. Er was evenals andere jaren weer een groot aantal prijzen geschonken door verschillende mensen die het ringrijden een warm hart toedra gen. Het alles werd begunstigd door fraai zomerweer, zodat ook mede daardoor er veel belangstel ling was van zowel ingezetenen van onze gemeente als ook van de al hier verblijvende vreemdelingen. De uitslag was als volgt: 1. H. van Eyzeren 36 ringen 2. W. Provoost Az. 29 ringen 3. L. P. Roelse 27 ringen 4. A. Provoost Jz. jr. 25 ringen Hof <zL Covéin ZOUTELANDE TELEFOON (01186) 2 61 rZomerlust" Alle comfort Direct aan zuiderstrand Eigen tennisbanen en parkeerplaats naast het hotel Exquise wijnen Prima keuken Rustige vrije omgeving aan de voet van het duin BEZOEKT DE VISSERSHAVEN TE COLIJNSPLAAT Wanneer gij deze weer verlaat, gebruik dan drank en spijs in cJ~£o*e\ (Patrijs Voorstraat 66 - Colijnsplaat - tel. (01199) 3 03 Onze speciale schotel is: De K.G.-schofel te Colijnsplaat (gepocheerde tongfilets met schaaldierensaus van: Kreeft - Garnalen - Crab) Kreeftenbassin Mooi uitzicht op de Oosterschelde en Zeelondbrug TEVENS WEEKEND-HUIS TE HUUR RUIME WONING op ongeveer 50 meter van zee aan de Duinstraat. BOVEN- EN BENEDENWONING aan de Beatrixstraat met zomerhuisje. Zeer gunstig gelegen ten opzichte van het strand. WOON-WINKELPAND aan de Duinstraat, zeer geschikt om tot 2 zomerhuizen te ver bouwen. RUIME WONING met zonnige tuin aan de Van Voorthuyzenstraat, met leuk zomer huisje. GROOT HUIS waarin 7 appartementen aan de Weverijstraat. MAKELAARS O.G. Korte Delft 34 - Middelburg - telefoon (01180) 37 54 Privé-adres Komejan: Beatrixstraat 2 - Domburg - tel. (01188) 1412 Végé zelfbediening - zuivelhandel Drogisterij - Wijnhandel Slijterij Markt 6 - telefoon 1410 - Domburg 5. H. Brand 25 ringen 6. J. Provoost Az. 25 ringen 7. L. Brand 23 ringen 8. C. de Visser 22 ringen 9. J. Minderhoud 21 ringen 10. A. Dourleyn 21 ringen 11. W. Provoost Jz. 21 ringen 12. A. Provoost sr. 21 ringen 13. W. Murk 20 ringen 14. C. Provoost 19 ringen 15. W. Malj aars 13 ringen 16. G. Vader 13 ringen 17. Lia Boogaard 12 ringen 18. Adr. van Eyzeren 11 ringen 19. TI. Santstra 10 ringen 20. Mattie Brand 8 ringen 20 ringen Gereden 38 beurten. 100e ring: J. Minderhoud 200e ring: H. Sanstra. 300e ring: M. Murk 400e ring: W. Provoost Az. Meesite volgringen: H. van Eyzeren bij de dames: Lia Boogaard 2 ringen De bekers werden gewonnen door: 1. geschonken door Hotel Zomer lust: Hans van Eyzeren 7 ringen 2. geschonken door Van Eenennaam Zn.: Adr. Provoost sr. 7 ringen 3. geschonken door VVV Domburg: W. Provoost Az. 6 ringen 4. geschonken door Raiffeisenbank Domburg: L. P. Roelse 6 ringen Extra prijzen gewonnen geschonken door: door: H. van Eyzeren Burgemeester H. van Eyzeren Ovaa A. Dourleyn Astoria L. P. Roelse D. v. d. Wekken J. Provoost Az. L. P. Roelse L. Brand P. Klopmeyer H. Brand C. Minderhoud C. de Visser A O W. Provoost Az. mevr. v. d. Berge W. Provoost Jz. firma Wisse W. Murk Astoria W. Malj aars D. Verbeek C. Provoost Karting Walcheren G. Vader Badpersoneel Mattie Brand D. Verbeek Adr. Provoost Jz. Astoria Adr. Provoost sr. Van Gameren Adr. van Eyzeren Gemeenteibest. J. Minderhoud Gaaischieters Prijs voor gehuwde ringrijders: L. Boogaard met 4 van de 4 ringen Pollepel: W. Provoost Az. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 5 juli 1969 In het dorp en verschillende villa's: Fam. ir. H. van Asten, Stiphout (N.-Br.) Van Voorthuijsenstraat 10 Fam. J. Barske, Hattingen-Ruhr (D) Beatrixstraat 29 Fam. M. V. O. Bartels, Den Haag Jan Tooropstraat 2 Fam. P. Bartsch, Gelsenkirchen (D) Weststraat 30 Fam. v. d. Berg, Tiel Badstraat 15a Fam. H. van den Biggelaar, Brussel Weverij straat 2 Fam. Boelen, Aalst-Waalre Badstraat 11 Dhr. en mevr. fam. H. Bogers, Breda Weststraat 34 Fam. mevr. S. van Bommel-Ramselaar, Gemert H. M. Kesteloostraat 7 Fam. J. A. Bonebakker, Bussum Z ui verse weg 4 Fam. E. Bongers, Muiderberg Domburgseweg 55a Fam. Boosch, Amern (D) Lij ster hof straat 8 Dhr. en mevr. A. J. Borren-ter Kuile, Winterswijk Noordstraat 7 Fam. H. Boutkan, Waalre P. J. Eloutstraat 9 Fam. A. H. Braam, Heerde Schelpweg 22 Fam. Ph. B. J. Brouwer, Eindhoven Duinstraat 22 Fam. Brouwers-Schellinger, Oisterwijk Badhuisweg 6 Fam. J. Bruidegom, Aalst (N.-Br.) Hoge Hilweg 7 Fam. Budde-Strodel, Lüdenscheid-Westfalen (D) Van Voorthuijsenstraat 3 Fam. A. Buijse-Rothuizen, Rotterdam Domburgseweg 56 Fam. Can, Roosendaal Schelpweg 2 Fam. J. L. H. Ceulen, Antwerpen Zuidstraat 6

Domburgsch Badnieuws | 1969 | | pagina 2