j&su J. J. OVAA DE PATRIJS TE KOOP Fa. Sinke-Komejan 2 men veel liefdesverhalen voor. Het verhaal van Romeo en Julia is echter onsterfelijk. Hun liefde is die van de jeugd: spontaan, vurig, vol risico's. Het openluchttheater te Middelburg is gelegen aan de buitenzijde van de stad, even bui ten de bebouwde kom aan de weg tussen Middelburg en Koudekerke. De entreeprijs voor de voorstelling bedraagt f 3,50. Bij ongunstig weer gaat de voorstelling door in de schouwburg, maar dan om 8 uur. Uitslag ringrijderij DRIETAL KOUDEKERKE WINNAAR IN EREKLAS ZEEUWSE RINGRIJDERS Honderden badgasten waren zater dag in Domburg getuige van de strijd om de kampioenstitel voor drietallen in de ereklasse van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging, een strijd tussen de prominenten dus, die behalve een folkloristische tocht vooral een sportieve gebeur tenis was. Een zeer spannende strijd bovendien, omdat enkele ploegen elkaar weinig toegaven: de drietallen van Koudekerke I en Gapinge I staken beide in 90 beur ten 77 ringen. Koudekerke I zou tenslotte als overwinnaar tevoor schijn komen, maar hoe gering het krachtsverschil was bleek bij het kampen, toen in eerste instantie, toen men op de gewone „grote" ring stak, geen beslissing viel. De bekers werden na afloop van de wedstrijd uitgereikt door waar nemend burgemeester A. Wisse van Domburg en door de heer W. Brand die de beker van de Raiffeisenbank Domburg en Ritthem overhandigde. De voorzitter van de Z.R.V., de heer P. Brasser, sprak bij de prijs uitreiking op de Domburgse markt een kort openingswoord, waarin hij onder meer dank bracht aan de organiserende vereniging Domburg. UITSLAGEN De volledige uitslag was. 1. Koude kerke I, 77 ringen, medaille prins Bernhard en beker „Het Vrije' Volk"; 2. Gapinge I, 77 ringen, beker Centrale Suikermaatschappij; 3. Westkapelle, 74 ringen, beker Sport Steunt Zonneveld; 4. Sou burg I, 71 ringen, beker gemeente Sint-Laurens; 5. Gapinge II, 70 ringen, beker Kooman Co., Dirks- land; 6. Grijpskerke, 68 ringen, beker Van der Have; 7. Domburg, 64 ringen, beker L. Minderhoud, Westkapelle; 8. Ritthem, 64 ringen, beker Raiffeisenbank Domburg; 9. Koudekerke II, 64 ringen, beker Domburgse Ringrijders Vereniging; 10. Oostkapelle, 61 ringen, beker Z.R.V.; 11. Koudekerke III, 61 rin gen, beker Z.R.V.12. Souburg II, 50 ringen, beker Z.R.V. Zomeravondstilte Woensdag 25 juni 's avonds om half negen wordt de eerste Zomer- avondstilte van dit seizoen gehou den in de Kerk aan de Markt. Deze avond draagt het karakter van een Zomeravondzang, waaraan mede werking wordt verleend door het Koperensemble van de muziekver eniging „Apollo". Een korte medi tatie wordt gehouden door een predikant, die hier als badgast ver blijft. Het Vierdag-orgel wordt be speeld door de organist F. Ronner. De toegang is voor iedereen vrij. Deze avond wordt georganiseerd door de Zomerwerkcommissie van de Hervormde Gemeente en de Gereformeerde Kerk te Domburg. Ringrijderij voor ongehuwden Op zaterdag 28 juni a.s. wordt door de Z.V.R., afdeling Domburg, de jaarlijkse ringrijderij gehouden. Deze vindt plaats op de Markt en Hcrbit Ccyviywb „Zomerlust" ZOUTELANDE TELEFOON (01186) 2 61 Alle comfort Direct aan zuiderstrand Eigen tennisbanen en parkeerplaats naast het hotel Exquise wijnen Prima keuken Rustige vrije omgeving aan de voet van het duin BEZOEKT DE VISSERSHAVEN TE COLIJNSPLAAT Wanneer gij deze weer verlaat, gebruik dan drank en spijs in pCote\ (P Voorstraat 66 - Colijnsplaat - tel. (01199) 3 03 Onze speciale schotel is: De K.G.-schotel te Colijnsplaat (gepocheerde tongfilets met schaaldierensaus van: Kreeft - Garnalen - Crab) Kreeftenbassin Mooi uitzicht op de Oosterschelde en Zeelandbrug TEVENS WEEKEND-HUIS TE HUUR Fraai gelegen landhuis „DE WILDEMAN" Aan de Noordweg te OOSTKAPELLE Riant gelegen houten landhuis „ZONNEHUIS" Aan de Duinweg te OOSTKAPELLE Op 1000 m van zee makelaars o.g. Korte Delft 34, Middelburg, telefoon 37 54 Privé-adres Komejan: Beatrixstraat 2, Domburg, telefoon 1412 Végé zelfbediening - zuivelhandel Drogisterij - Wijnhandel Slijterij Markt 6 - telefoon 1410 - Domburg begint om 8.00 uur. De wedstrijd ■duurt tot ongeveer 18.00 uur. Er wordt gepauzeerd van 9.30 tot 10.00 uur (koffiepauze) en van 12.00 tot 13.00 uur (middagpauze). 's Middags wordt begonnen met het verrijden van de prijs voor gehuw de ringrijders. Om 15.30 uur worden vier wissel bekers verreden, waarna de wed strijden besloten worden met de kamp om de pollepel. Ringrijders die wensen deel te ne men, kunnen zich opgeven bij H. Brand, Herenstraat 22 tot woensdag 25 juni a.s„ 18.00 uur. Ook extra prijzen worden op dit adres gaarne in ontvangst genomen. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN TOT EN MET 20 JUNI In het dorp en verschillende villa's: Fam. Van Benthem, Waalre Nehalenniaweg 4 Fam. H. Bick, Linzenbach (D) Zuiverseweg 5 Fam. Brederode, Breda v. Voorthuysenstraat 13 Fam. L. Brosch, Ratheim (D) Weststraat 6 Fam. K. Dickel, Opladen (D) Schuit vlo tstraat 9 Fam. P. Goppel, Leidschendam Beatrixstraat 3 Fam. H. W. Gottsmann, Düsseldorf Domburgseweg 20 Fam. G. Kiefer, Keulen Herenstraat 26 Fam. C. J. de Kok, Leidschendam Beatrixstraat 3 Fam. L. A. Koole, Hellevoetsluis Weverij straat 4b Fam. dr. R. L. Krans, Bilthoven Weverij straat 11a Fam. M. Ludewig, Neu Isenburg (D) Duinstraat 3 Fam. Mertens, Neuss (Dj Weverij straat 4 Fam. B. Metzelthin, Krefeld (D) Domburgseweg 42 Fam. H. H. Nebeier, Steinebrück/Aken H. M. Kesteloostraat 9 Fam. S. Pap, Aken Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. R. SonneviUe, Gent Kerkstraat 5 Mejuffrouw R. Stier, Berlijn Singel 43 Fam. H. Tappe, Krefeld (D) Weverij straat 4 Fam. J. A. H. W. Touw, Breda Singel 10 Fam. B. Versteeg, Veenendaal Domburgseweg 56 Badhotel Fam. W. G. Bitter, Heemstede Fam. A. Burghaus, Keulen/Lindenthal Fam. dr. H. Diemei, Keulen/Köningsforst Fam. H. Eller, Düsseldorf Fam. H. P. Engels, Keulen/Lindenthal Mevr. F. Fleischhauer, Düsseldorf Fam. H. Frank, Sank-Latum Dhr. en mevr. C. Gay, Lyon (Fr) Fam. H. J. Hasseley Kirchner, Baarn Mej. J. van Huff el, Den Haag Mevr. L. Knott, Keulen/Lindenthal Mevr. dr. A. von König, Keulen/ Lindenthal Fam. J. Kreuzwald, Keulen/Lindenthal Mevr. dr. I. D. Meyer-Korte, Keulen/ Lindenthal Fam. A. ten Noever de Brauw, Doorn Fam. L. Petersen, Düsseldorf Mevr. J. P. Röell, Huis ter Heide Fam. ing. F. Rudolff, Hilden (D) Fam. F. C. van der Vliet, Amsterdam Mej. C. van Schouwenburg, Nijmegen Dhr. en mevr. J. Schuil, Rotterdam Mej. M. v. d. Velde, Rotterdam Hotel-pension Bos en Zee Fam. mevr. Arlman, Oosterbeek Fam. Blechschmidt, Düsseldorf Fam. Bosman, Eerbeek Fam. Broekmann, Essen (D) Fam. Dünnebier, Bottrop (D) Fam. Finck, Duisburg (D) Fam. mevr. Groten, Aken Fam. Kerssies, Roden (Dr) Fam. Limpers, Gorssel (Gld) Fam. Lock, Delft Fam. Pannekoek, Ede Fam. dr. B. Poll, Aken Fam. dr. Ransoné, Eschweiler (Dj Fam. Verhoeven, Rotterdam Hotel-pension Centrum Dames Batenburg, Rotterdam Fam. Van Cuyk, Best Fam. H. Klemm, Aken Fam. E. Parlitz, Düsseldorf Dames Wetner, Den Bosch Fam. H. Wrede, Eilendorf (D) Pension Duinlust Fam. v. d. Berg, Gorinchem Fam. Kaiser, Offenb./Rumpenheim (D) Fam. Koppelaars, Rotterdam Fam. de Nijs-Bik, Enschede Fam. Schmalenberg, Essen (D) Fam. Teigelkamp, Oberhausen (D) Pensioen Golfzicht Dhr. en mevr. W. Heusel, Andernach/Rh. (D) Fam. dr. W. Thomanek, Krefeld (D) Fam. G. Zander, Krefeld (D) vervolg zie pag. 4

Domburgsch Badnieuws | 1969 | | pagina 2