Badpaviljoen Domburg Programma Kinderbal Amusementen Terrassen aan zee Hotel Restaurant Bar Bierkelder Snack-afdeling overdekt, beschut en verwarmd verwarmde kamers, lounge, televisie plate-service, muziek geopend van 17.00 tot 24.00 uur geopend vanaf 15 juni van 17.00 tot 24.00 uur geopend tot 23.00 uur, frites, belegde broodjes, soft-ice e.d. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag muziek vanaf 15.00 uur diner en dansmuziek in het restaurant vanaf 19.00 uur restaurant geopend tot 23.00 uur plate-service fl. 5,— per persoon Woensdag en Zaterdag vanaf 29 juni tot 3 augustus van 16.30 tot 18.00 uur 3 BADPAVILJOEN Dagelijks muziek vanaf 15.00 uur Diner- en dansmuziek in het restaurant vanaf 19.00 uur Vanaf 29 juni tot 3 augustus iedere woensdag en zaterdag KINDERBAL van 16.30 tot 18.00 uur maandag 17 juni aanvang 20 uur CONCERT op de muziektent, te geven door de muziekvereniging „Apollo" te Domburg dinsdag 18 juni VOETBALWEDSTRIJD BADGASTEN - DOMBURG Aanvang 19 uur Opgave spelers badgasten-elftal bij de heer Minderhoud, „Raiffeisen- bank", tijdens de kantooruren F am. Werker, Aken Steijnshofstraat 5 Fam. J. J. Willem Stijn, Amsterdam P. J. Eloutstraat 2 Fam. H. U. Wittekindt, Marburg/Lahn (D) Badhuisweg 6 Fam. F. Witz, Kalthof/Schwertz (Ruhr) Schelpweg 5 Fam. Zuberbier, Gelsenkirchen (D) Ew. v. Dishoeckstraat 11 Dhr. en mevr. D. J. v. d. Zweep, Utrecht Weststraat 16 Fam. Zwiers, Bilthoven P. J. Eloutstraat 15 Fam. H. Broekhoven, Zeist Nehalenniaweg 4 Fam. J. Buy se, Bergen op Zoom Domburgseweg 56 Fam. Donkers, Chaam (N.Br.) Weststraat 16 Fam. Van Gils, Spijkenisse Zuidstraat 5 Fam. T. H. B. de Haan, Waalwijk Weverij straat 4 Fam. F. M. Jacobs, Geldrop Eloutstraat 7 Fam. W. Koopmans, Krefeld (D) Duinstraat 1 Fam. D. Korstanje, Ermelo Domburgseweg 65 Fam. Meske, Frankfurt/M Weverij straat 4 Dhr. en mevr. Noack, Keulen Westweg 5 Fam. mr. A. S. M. Pinkse, Goes Noordstraat 7 Fam. J. A. v. d. Sandt, Steenbergen Schuitvlotstraat 22 Fam. dr. R. Schilfer, Aken Weverij straat 4 Fam. C. J. Sustronk, Rotterdam Zuiverseweg 5 Fam. Tonnissen, Mönchengladbach (D) Weverij straat 4a Fam. Verbeek, De Steeg Domburgseweg 64 Badhotel Fam. H. Chottel-Vlist, Soesterberg Douarière M. van Citters-de Korne, Breda Fam. W. van der Giesen, Woerden Fam. J. Hage, Den Haag Fam. dr. J. Jötten, Aken Fam. L. Petersen, Düsseldorf Fam. A. A. M. Poort, Nijmegen Fam. H. D. Scheltema, Hilversum Fam. mr. D. C. Sligter, Lochum Fam. dr. Stukenborg, Duisburg (D) Mevr. H. Tubes, Düsseldorf Hotel Juliana Fam. W. Drissler, Werl (D) Fam. H. H. Eelderink, Nijverdal Fam. J. Hennes, Aken Fam. dr. F. W. Janssen, Aken (D) Mejuffr. Konig, Düsseldorf Fam. F. H. H. Merison, Utrecht Fam. M. Otto, Mülheim (D) Fam. H. Schumann, Werl (D) Fam. Vermaas, Klaaswaal Fam. D. J. Vogelpoel, Utrecht Hotel Nehalennia Fam. G. Drager, Keulen/Köhenberg Fam. A. Kleuver Geldrop Fam. K. Pleiss, Krefeld (Dj Fam. K. P. Ross, Espelkamp (D) Fam. H. Ruch, Mettmann (D) Dames Snel, Rotterdam Hotel Zonneduin aan Zee Fam. D. Brack, Polsum (D) Fam. S. von Longen, Keulen Fam. Marlie, Düsseldorf Fam. S. Senger, Solingen Pension Golfzicht Fam. A. Dees-Scheele, Utrecht Fam. Friccios, Süchteln (D) Fam. dr. K. Janssen, Leverkusen (D) Fam. Th. Kuenen, Badhoevedorp Fam. Meese, Düsseldorf Dhr. en mevr. L. Oelte, Attendorn (D) Fam. dr. W. Thomanek, Krefeld (D)

Domburgsch Badnieuws | 1968 | | pagina 3