IN ZEELANO Amusementen HOTEL DE PATRIJS cJ£oie\ (Pij/ Recreatiegronden Bouwterreinen J. LIEVENSE 3 BADPAVILJOEN DANSAVONDEN zaterdag 26 augustus aanvang 21.00 uur, Entree 3, met vooraf KINDERBAL Entree vrij van 19.00 tot 20.30 uur (Vervolg van pagina 1) 2e prijs jongens dubbel t/m 17 jaar: E. Bergsma-v. d. Feen le prijs meisjes dubbel t/m 17 jaar: V. A. Molkenboer-S. Staab 2e prijs meisjes dubbel t/m 17 jaar: A. Prins-H. Visser le prijs mixed dubbel t/m 17 jaar: M. Meyer-R. v. d. Feen 2e prijs mixed dubbel t/m 17 jaar: A. van Meer-J. Bellaert Na afloop van het toernooi werden op het Badpaviljoen de prijzen uit gereikt door de burgemeester van Domburg de heer Sprenger. Door Tony van Iersel werd een woord van dank gesproken tot de wedstrijdleiding. Aan mevrouw Staab werd een mooie fruitmand overhandigd voor het vele werk door haar verricht, terwijl de heer Matthy een boekenbon werd aan geboden. Lampionoptocht gehouden op vrijdag 18 aug. 1967 De lampionoptocht is weer een suc ces geworden dankzij de vele mede werking en de plaatselijke VTV. Aan de optocht namen 16 groepen deel met eigen geïmproviseerde voorstellingen, die ook dikwijls wensen uitbeeldden ten opzichte van de badplaats Domburg. Nadat om half acht was opgesteld op het voorgazon van het Badhotel, lieten de muziekverenigingen Apol lo uit Domburg en Vlijt en Volhar ding uit Souburg vrolijke klanken horen en begeleidden de optocht tij dens hun rondgang door het dorp, waarbij om beurt muzieknummers werden gespeeld. Dat er nog veel gasten in Domburg verblijven was dan ook duidelijk te zien, want een ontelbare menigte trok met deze optocht mee of had zich verzameld op de hoeken van de straten waar de optocht langs trok. De damesjury had beslist geen ge makkelijke taak om de zestien deel nemende groepen te rangschikken, want alle groepen hadden hun best gedaan zo goed mogelijk voor de dag te komen. Burgemeester F. G. Sprenger reikte na afloop de prijzen uit vanaf het bordes van het gemeentehuis, nadat eerst de voorzitter van de VVV, de heer C. Minderhoud, een dank woord had gericht tot de deelne mers voor hun medewerking en tot diegenen die vooraf en tijdens de lampionoptocht hadden gezorgd voor afzetting van het terrein van het Badhotel. Dat de burgemeester over de nodige humor beschikt bleek tijdens het uitreiken van de prijzen, want voor praktisch iedere groep was er een persoonlijk woord of een felicitatie voor de behaalde prijs, hetgeen bijzonder gewaar deerd werd. De 1. 2. 3. 4. 5. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. uitslag luidde als volgt: De Lente Winter De Verewagen Stoomtrein Zeeland Herfst Allemaal tentjes op het strand Zomer De krentenjongens Sneeuwwitje (groep 5) Wat een hitte Die Bremer Stadtmusikanten Sneeuwwitje (groep 3) De Domburgiers gaan zelf met vakantie De Bloemenmeisjes De Schijnheilige Twee Elfjes bfotef (jövHÏWb ZOUTELANDE TELEFOON (01186) 2 61 „Zomerlust' Alle comfort Direct aan zuiderstrand Eigen tennisbanen en parkeerplaats naast het hotel Exquise wijnen Prima keuken Rustige vrije omgeving aan de voet van het duin BEZOEKT DE VISSERSHAVEN TE COLIJNSPLAAT Wanneer gij deze weer verlaat, gebruik dan drank en spijs in Voorstraat 66 - Colijnsplaat - tel. (01199) 3 03 Onze speciale schotel is: De K.G.-schotel te Colijnsplaat (gepocheerde tongfilets met schaaldierensaus van: Kreeft - Garnalen - Crab) Kreeftenbassin Mooi uitzicht op de Oosterschelde en Zeelandbrug TEVENS WEEKEND-HUIS TE HUUR 1. DOMBURG bij het strand 2. KAMPERLAND direct aan het VEERSE MEER eventueel met eigen steiger en strand, uniek uitzicht op Veere 3. WOLPHAARTSDIJK bij de jachthavens Alle inlichtingen (gaarne schriftelijk aanvragen) KOESTRAAT 74 - WESTKAPELLE Nadat de prijzen waren uitgereikt bleef men nog enige tijd bijeen op het Marktplein om te luisteren naar de muziek van beide muziekkorp sen en een dansje te maken. Uitslag voetbalwedstrijd Zaterdagavond werd ten bate van „Sport steunt Zonneveld" een voet balwedstrijd gespeeld tussen Dom burg en het oud-Zeeuws elftal, wel ke wedstrijd eindigde in een 3-1 overwinning voor de gasten. Vanwege de regen moest de strijd voortijdig worden gestaakt. Uitslag Bridge-drive op zondag 20 aug. le prijs: Heren Schweitzer 2e prijs: Heer en mevr. Vaandrager 3e prijs: Heren Zietse en Kleunhaar Poedelprijs: Heren Schweitzer en Huibregt. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 25 augustus In het dorp en verschillende villa's: Fam. P. van As, Westmeerbeek (B) Badstraat 11 Fam. G. Barich, Hagen (D) Badstraat 5 Fam. H. G. Beatzner, Velbert We verij straat 16 Fam. Fr. Bergeer, Kempen-Ndrh. (D) Zuidstraat 7 Fam. H. Böttcher, Esweiler (D) P. J. Eloutstraat 9 Fam. Brinker, Bensberg Weverij straat 4b Fam. dr. R. Broermann, Neuss (D) Weststraat 8 Fam. A. Butzhemen (D) Kanonweistraat 8 Fam. J. Forner, Horrem (D) Schuitvlotstraat 22 Fam. W. Frick, Schleckheim (D) Van Voorthuijsenstraat 3 Fam. H. R. Fuchs, Keulen Duinstraat 1 Dhr. en mevr. C. Gerhards, Keulen Dr. B. Vaandragerstraat 26 Fam. E. Gerlach, Krefeld (D) Weverij straat 4 Fam. Joh. Goosses, Duisburg (D) Singel 27 Fam. O. Greib, Bergisch Gladbach (D) Schelpweg 5 Fam. L. Grotsch, Düren (D) Badstraat 5 Fam. H. Helf, Hattingen-Ruhr Duinstraat 3 Fam. K. H. Henkei, Keulen Weverij straat 16 Fam. B. Jüttner, Essen-Ruhr (D) Badstraat 15a Fam. Kessler, Bad-Münstereifel (D) Steijnsh of straat 1 Fam. P. Klippel, Aken Steijnshofstraat 5 Fam. mevr. L. Koppen, Duisburg (D) Beatrixstraat 21 Fam. H. Lefasth, Rösrath-Keulen Badstraat 5 Fam. Martel, Ormitz-Rhein (D) Van Voorthuijsenstraat 7 Fam. H. Mastenbroek-Adriaanse, Nigeria Ooststraat 10 Fam. N. Menges-Schedtler, Brussel Duinstraat 17 Fam. Müller, Aken Hoge Hilweg 10 Fam. Niodusch, Bochum (D) Weverij straat 4a Fam. Oskamp, Keulen Zuidstraat 21 Fam. W. Ossendorf, Bielefeld-Westf. (D) Weverij straat 13 Fam. L. Otto, Wuppertal (D) Weverij straat 11 Fam. J. Rohde, Burg Gudenau (D) Fam. dr. Schamoni, Düsseldorf-Benrath Weverij straat 4a Fam. H. Schmitt-Freisse, Mönchen-Gladbach (D) Fam. mevr. M. Schüg. Duisburg (D) Beatrixstraat 21 Fam. Ad. Senk, Bochum (D) Beatrixstraat 21 Fam. dr. D. R. E. Smith, Stoke Ferry (Eng.) Herenstraat 9 Fam. H. R. Snoboski, Keulen Hoge Hilweg 11 Fam. Sperlich, Duisburg-Buchholz H. M. Kesteloostraat 3 Mevr. H. Stein, Keulen P. J. Eloutstraat 9 Fam. P. Steinbeck, Neuss (D) Badstraat 5 Fam. H. Tappe, Krefeld (D) Weverij straat 4 Fam. P. Ulrich, Duisburg (D) Dr. B. Vaandragerstraat 24 Fam. E. Voswinckel, Rheydt (D) Zuidstraat 19 Fam. H. Weber, Heinsberg (Dj Wijngaardstraat 3 Fam. H. Weiter, Aken Herenstraat 1 Fam. H. Windschmitt, Frankfurt-M. Kerkstraat 1 Fam. mevr. M. Winters, Duisburg (D) Singel 23 Fam. R. Wirtz, Duisburg-Meiderich (D) Weverij straat 4a Fam. Zuberbier, Gelsenkirchen (D) Ew. van Dishoeckstraat 11

Domburgsch Badnieuws | 1967 | | pagina 3