flSÜ-d e a I e r „Karna"" G.M.Poppe&Zn. N.V. 2 AANGEKOMEN VREEMDELINGEN TOT EN MET 1 JULI In het dorp en verschillende villa's Mej. E. Adams, Domburgseweg 124 Fam. dr. K. H. Althoff, Bonn Schelpweg 14 Fam. Aridjis-Vlak, Utrecht Badhuisweg 24 Fam. J. F. M. Auping-Möller, Roosendaal P. J. Eloutstraat 9 Fam. Assenmacker, Bottrop (D) Zuidstraat 1 Fam. H. van Asten, Stiphout (N-B) Hoge Hilweg 11 Fam. H. Bahlsen-Donnay, Hannover P. J. Eloutstraat 13 Fam. M. H. C. M. Bakkeren, Haren (Gr) Beatrixstraat 33 Fam. M. V. O. Bartels, Den Haag Hoge Hilweg 3 Fam. A. V. van Beusekom, Delden (O) Weverij straat 16 Fam. B. W. J. Biemans, Eindhoven Kerkstraat 7 Fam. H. van den Biggelaar, W emmel/Brussel Steijnshofstraat 4 Dhr. en mevr. Bödecker, Hannover H M. Kesteloostraat 3 Fam. ir. J. R. Boerman, Eindhoven Weverij straat 6 Fam De Bois, Mortsel/Antwerpen Ew. van Dishoeckstraat 9 Fam. J. A. Bonebakker, Bussum Zuiverseweg 4 Dhr. en mevr. A. J. Borren-ter Kuile, Winterswijk Noordstraat 7 Fam. H. Bosch, Olsinghausen (D) Dr. B. Vaandragerstraat 10 Fam. H. Boutkan, Waalre Ooststraat 18 Fam. D. Branzka, Essen/Bredeney (D) Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. Bree, Zwijndrecht Noordstraat 31 Fam. Breuman, Roosendaal Schelpweg 18 Fam. P. M. L. Broekhoven, Amstelveen Schelpweg 4 Fam. G. E. Broese, Nijmegen Badhuisweg 10 Fam. Ph. B. J. Brouwer, Eindhoven Duinstraat 22 Fam. J. Bruidegom, Aalst (N-B) Hoge Hilweg 8 Fam. mevr. R. Buse, Gerolstein/Eifel (D) Kanonweistraat 31 Fam. W. K Buseck, Wetzlar/Lohn (D) Beatrixstraat 2 Fam. J. Buseyne de Bois, Mortsel/Antwerpen Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. D. Busse, Düsseldorf (D) Weverij straat 16 Fam. v. d. Bijl, Leiderdorp Hoge Hilweg 10 Fam. A. Buijse-Rothuizen, Goes Domburgseweg 105 Fam. mr. B. M. Th. ten Cate, Rotterdam 't Groentje 5 Fam. J. L. H. Ceulen, München Zuidstraat 6 Fam. G. de Coster-Switsers, Deurne/Antwerpen Singel 33 Fam. Depeuter, Turnhout (B) Schuitvlotstraat 15 Fam. Am. Derkckx-van Hasselt, Budel (N-B) Beatrixstraat 29 Fam. dr. K Deutscher, Wetzlar (D) Weverij straat 4a Fam. mr. C. H. Dobbinga, Goes Van Voorthuijsenstraat 17 Fam. van Doornink, Eindhoven Villapark 8 Fam. K. E. Drees, Essen (D) Schelpweg 22 Fam. drs. B. H. Drost, Breda Herenstraat 9 Fam. F. Dubois, Antwerpen Weverij straat 2a Fam. B. Dreuker, Berlijn Kanonweistraat 24 Fam. J. G. van Dijck-Jacobs, Breda Weststraat 34 Fam. E. Egidi, Hildesheim (D) Weverij straat 16 Fam. W. Elbern, Düsseldorf Herenstraat 1 Fam. H. Fassbender, Reinbek (D) Duinstraat 5 Fam. dr. W. Fay, Frankfurt/Main Badhuisweg 12 Fam. Baron Franyois Coppens d'Eecken- brugge, Mortsel/Antwerpen (B) Ew. van Dishoeckstraat 9 Fam. E. Gamon, Frankfurt/Main Wijngaardstraat 8 Fam. dr. N. G. Geelkerken, Gouda Weststraat 16 Fam. Van Gelderen, Enschede Van Voorthuijsenstraat 23 Fam. K, Georg, Dillenburg (D) 't Groentje 10 Fam. Gerrits, Groningen Noordweg 8 Fam. J. Gielen-Drehmans, Maastricht Duinstraat 3 Fam. M. van Gilse, Bergen op Zoom Zuidstraat 7 Fam. R. Glazener, Bilthoven Zuidstraat 4 Fam. J. H. van Ham, Gouda Markt 6a Fam. P. van Ham, Gouda Voorschotenstraat 2 Fam. M. Heins (D) Beatrixstraat 5 Fam. W. Heinz, Hamburg/Renen (D) Weverij straat 4 Fam. R. Heller, Lüneburg (D) Weverij straat 2 Dhr. en mevr. H. P. M. Hendrikx-Ariëns, Breda Beatrixstraat 1 Fam. M. Heubach, Nordhorn (D) Van Voorthuijsenstraat 19 Fam. C. A. Heuff, Kerk-Avezaatk (Gld) Badhuisweg 10 Fam. H. Hilberg, Essen (D) Singel 31 BIOSCOOP BADPAVILJOEN, DOMBURG DINSDAG 5 JULI: TE RIJK OM LOS TE LOPEN met Shirley MacLaine, Paul Newman, Robert Mitchum De belevenissen van een rijke weduwe op het huwelijkspad, die het simpele leven zocht maar steeds rijker werd. 14 jaar DONDERDAG 7 JULI: JAMES BOND 007 CONTRA DR. NO. met Sean Connery, Ursula Andress, Jos Weeseman, Jack Lord Spion, speler, vrouwenveroveraar en meester op de revolver, kortom James Bond, de held uit Ian Flemings internationale spionnageverhalen 14 jaar. Aanvang der voorstellingen 8.30 n.m. Garage Zuidsingel 58-64 MIDDELBURG Telefoon (01180) 26 84 en 55 78 XAJeükcrm, irvuZ €e*v Wjb&jLMHxil detnowffiicdie.. E BIJENKORF VAN DOMBURG t Groentje 6 - Telefoon 302 Badmantels Badkostuums Badmutsen Strand- en T ennisschoenen Drogistartikelen Parfumerieën Speelgoederen Rookartikelen Schrijfbehoeften Souvenirs Prentbriefkaarten Luxe en Huishoudelijke artikelen Uitgebreide sortering boeken en pockets in Nederlands, Engels, Duits en Frans Geen seizoenprijzen Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Volkorenbrood Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Electro-b'o-cosmetica, müesli Assis orange- en grape- fruitjuices delicatessenhuis KLEINEFIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK GEBIED '\Q/ Fam. C. E. 't Hoen-Croll, Rotterdam Noordstraat 17 Fam. Jos. Houtmeyers-van Stappen, Edegem/Antwerpen Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. C. W. D'Huy, Bilthoven Singel 10 Fam. P. H. C. Jager-Speet, Helmond Fam. Joosse, Baarn Herenstraat 11 Fam. H. Keiler, Hamburg Duinenburg 24 Fam. dr. ing. A. von Kienlin, Frankfurt/Main Singel 29 Fam. G. Klein, Wiesbaden (D) P. J. Eloutstraat 9 Fam. J. Klinkers, Reuver (L) Stationsstraat 3 Fam. H. Kloeckner, Neu Isenburg (D) H. M. Kesteloostraat 1 Fam. mevr. R. Knak, Hildesheim (D) Schuitvlotstraat 18 Fam. O. Kobler, Brühl (D) Schelpweg 2 Fam. dr. KL Koegel, Essen (D) H M. Kesteloostraat 9 Fam. dr. K. Köhrmann, Hofheim/Taunus (Dj Weverij straat 4a Fam. mr. W. L. van der Kolf, Zeist Noordweg 144 Fam. Th. D. Korthagen, Zutphen Beatrixstraat 10 Mevr. D. Krebs-Witte, Pirmasens (D) Schuitvlotstraat 9 Fam. W. Krob, Miesenheim/Andernach (D) Domburgseweg 107 Fam. J. Kroeger, Lübeck (N-B) Hoge Hilweg 10 Fam. G. P. de Kruyff-Baronesse Bentinck, Zutphen Weverij straat 11 Fam. Kugler, München-Oellach Weverij straat 4a Fam. J. H. ter Kuile, Enschede Van Voorthuijsenstraat 17 Dhr. en mevr. P. Labouchère-Huydecoper, Na arden Noordweg 24 Fam. Lahou-Augustin, Deurne/Antwerpen Beatrixstraat 21 Fam. ir. P. G. de Lange, Breda Kanonweistraat 22 Fam. Langer, Frankfurt/Main Zuidstraat 17 Fam. Van Leer, Rotterdam Schuitvlotstraat 2 Fam. G. H. Lerm, Zellhausen/Offenbach/Main (D) Vroonweg 8 Fam. ir. W. J. Leyds-Boom, Laren N-H Weststraat 13 Fam. J. M. van Lierop, Asten Kanonweistraat 22 Fam. Linnemann, Hannover Van Voorthuijsenstraat 23 Fam. mevr. J. van Litsenburg, Den Haag Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. E. Ludwig, Düsseldorf Weverij straat 13 Fam. v. d. Male, Dordrecht Duinenburg 20 Fam. O. Mallants, Antwerpen Zuidstraat 5 Fam. dr. KI. Mertin, Frankfurt/Main Beatrixstraat 3 Fam. E. Mieghem, Brasschaat (B) Herenstraat 7 Fam. G. Milius, Oldenzaal Duinstraat 8 Fam. F. Mildner, Weert Brouwerij weg 25 Fam. mevr. Molenkamp, Tilburg Schuitvlotstraat 26 Fam. Mullsck, Brussel Badstraat 11 Fam. E. J. Noels, Kalmhout/Antwerpen Weststraat 1 Fam. mr. A. S. Nolst Trenité, Rotterdam P. J. Eloutstraat 15 Fam. J. C. Offereins-van Leeuwen, Assen Wijngaardstraat 13 Fam. J. Olthoff, Middelburg Dr. B. Vaandragerstraat 24 Fam. ir. B. P. J. Oomen, Oosterhout Zuidstraat 12 Fam. W. van Opstal, Zevenbergen Van Voorthuijsenstraat 7 Fam. J. M. L. Otten-v. d. Heil, Meppel Vroonweg 2 Fam. H. Pabst, Hannover Babelweg 3 Fam. Paetzmann, Nienburg/Weser (D) Beatrixstraat 3 Fam. Paetzmann, Drusselhof (D) Beatrixstraat 3 Fam. L. Panhuysen, Nijmegen Zuidstraat 19 Fam. A. A. M. Peppelenbosch, Amersfoort Beatrixstraat 8 Fam. ir. P. J. Pigeaud, Amstelveen Jan Tooropstraat 6 Fam. J. Pleysier, Essen (D) Kanonweistraat 2 Fam. D. v. d. Ploeg, Valkenburg Duinenburg Fam. Quéré, Vaassen Singel 23 Fam. T. Radersma, Hilversum Schuitvlotstraat 22 Fam. Reddingius, Naarden West weg 5 Fam. dr. H. G. Rosenstock, Völklingen H. M. Kesteloostraat 5 Fam. dr. J. Rudert, Saarbrücken (D) Domburgseweg 99 Fam. J. Rijks, Hattem Vroonweg 4 Fam. K. Sender, Keulen Weverij straat 10 Fam. K. Schiller, Ludwigshafen/Rhein (D) Jan Tooropstraat 11 Fam. H. Schippers, Rotterdam 't Groentje 3 Fam. G. Schliewen, Holzbüttgen (D) Hoge Hilweg 7 Fam. dr. H. Schmidt, Freiburg/Elbe (D) Beatrixstraat 31 Fam. B. Schrader, Düsseldorf (D) Brouwerijweg 27 Fam. H. W. Schroder, Hannover Singel 25 Fam. ir. J. A. M. Smelt-Coolen, Eindhoven Schelpweg 5 vervolg op pag. 3 Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1966 | | pagina 2