G. M. Poppe&Zn. Kama favoriet in de kleine klasse 2 tijd de motor van de vereniging ge weest", zo hield vice-voorzittev Bastiaanse de heer Brand voor. De geschenken waarmee hij even later kwam aandragen waren volgens de heer Brand helemaal niet nodig ge weest. Hij had zijn werk immers graag verricht al die tijd. Maar nu deze jubileumviering eigenlijk bui ten zijn wil toch nog zo op de voor grond was gekomen wilde hij de mensen voor ogen houden dat er een tijd van gaan is, en dat er zo langzamerhand maar eens naar een nieuwe voorzitter moet worden uit gezien. De heer Brand wil nog graag aanblijven tot er een opvol ger is gekozen. Voor die eventuele opvolger schetste de heer Brand al vast even het werk dat hij krijgt te doen. „Die opvolger zal evengoed ergens heen gaan om een erewijn te drinken, maar andersom zal hij ook oud papier moeten verzamelen om de vereniging aan financiën te hel pen". De feestavond werd nog opgeluis terd met een spelletje in de vorm van het raden van de naam van een fraaie Zeeuwse pop, een spelletje dat er tot het laatst de spanning in hield. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN TOT EN MET 20 AUGUSTUS In het dorp en verschillende villa's Fam. ir. Th. C. J. Asselbergs-de Bruyn, Bergen op Zoom Duinstraat 22 Fam. Jkheer Boddaert-Blussè van Oud- Alblas Rotterdam van Voorthuyzenstraat 7a Fam. B. Böhmer, Aken Trommelweg 4 Fam. van Eeckelen, Eindhoven Steijnshof straat 11 Fam. H. Eeckschen, Düsseldorf Domburgseweg 122 Fam. Handschen, Rheydt Roosjesweg 7 Fam. Kollenburg, Tilburg Schuitvlotstraat 11 Fam. dr. F. Lingens, Tubingen Schuitvlotstraat 26 Fam. ir. C. C. Losecaat Vermeer, Rotterdam Noordweg 16 Mej. H. G. Polvliet Den Haag woonwagen Brouwerij weg Mej. M. W. H. Polvliet Den Haag woonwagen Brouwerij weg Dhr. J. J. R. Polvliet Den Haag woonwagen Brouwerij weg Fam. Robbe, Richterick/Aken Brouwerij weg 6 Fam. Rossum, Epe Domburgseweg 99 Fam. Douairière S. A. J. A. Rutgers van Rozenburg Baronesse van Hardenbroek, Zeist Noordweg 144 Fam. H. Siegers, (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 16 Badhotel Fam. J. Colion, Voerendaal (L.) Fam. dr. H. Ditscheid, Keulen/Junkers- dorf Fam. Baronesse van der Feltz, Wassenaar Mej. C. Fischer, Keulen Fam. De Geer, Zeist Fam. dr. J. Kooi, Mol (B.) Fam. E. Lieftinck, Hilversum Fam. Th. J. A. van der Ploeg, Valkenburg Fam. dr. C. Plomp, Zaandam Fam. J. J. Prins, Apeldoorn Fam. B. E. Ruys-van Heuven, Rotterdam Fam. R. Schioen, Frankfurt/Main Fam. A. van Thiel, Hengelo Hotel „Brouwerij" Fam. G. Haschka, Herdecke (D.) Fam. E. A. Hauschild, Duisburg (D.) Fam. R. Orgeig, Jülich (D.) Fam. M. Schmidt, Hofheim (D.) Hotel „Princenhage" Fam. H. Giese, Düsseldorf Fam. A. Kruger, Wipperfurth Fam. F. Niesen, Erkrath Hotel „The Wigwam" Fam. K. H. Freizen, Duisburg Fam. C. H. Otto, Dülken Bioscoop Badpaviljoen, Domburg DINSDAG 24 AUG. OPERATIE PETTICOAT met Tony Curtis, Cary DONDERDAG 26 AUG. Grant, Joan O'Brien Ondergedoken met 5 meisjes. Geen wonder dat de onderzeeboot rose werd. Toegang 14 jaar HET BEGON IN NAPELS met Sophia Loren, Clark Gable, Vittoria de Sica Wat valt er te regelen bij de nalatenschap van een lichtzinnige broer met een temperamentvolle tante als Sophia Loren? Toegang 14 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Garage Zuidsingel 64 MIDDELBURG Telefoon (01180) 26 84 Ook verhuur van N5U PRINZ 4 en 1000 zonder chauffeur >1 DE BIJENKORF VAN DOMBURG 't Groentje 6 - Telefoon 302 Badmantels Drogistartikelen Badkostuums Souvenirs Parfumerieën Badmutsen Prentbriefkaarten Speelgoederen Strand- en Luxe en Huishoudelijke Rookartikelen Tennisschoenen artikelen Schrijfbehoeften Uitgebreide sortering boeken en pockets in Nederlands, Engels, Duits en Frans Geen seizoen prijzen Internationaal assortiment Delicatessen Reformvoeding: Engelss thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen. Volkorenbrood Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Electro-b'o-cosmetica, muesli Assis orange- en grape- fruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01 180) 28 74 VERLICHTING WASMACHINES i INSTALLATIES OP ELK Middelburg - Markt 73 - Tel. 2567 Vlissingen - Walstraat 4 Tel. 2814 Fam. Page, Leeds Fam. W. Schwanke, Duisburg Fam. Sinnecker, Krefeld Fam. dr. G. Staretschek, Leverkusen Fam. W. Strnad, Bonn Fam. G. Wenz, Moers/Ndrh. Hotel „Zonneduin aan Zee" Fam. Heinen, Künenberg/Gladbach Fam. D. Potreck, Wuppertal Fam. Rosen, Düsseldorf Fam. Sasse, Aken Fam. Thoelker, (D.) Hotel „Duinheuvel" Fam. G. J. Brugmans, Voorburg Fam. Deurvorst, Wehl (D.) Fam. J. Dikkers, Waalre Fam. H. Slaats, Aarle Rixtel Fam. M. Spruit, Arnhem Fam. A. J. Wolters, Rotterdam Pension „Centrum" Fam. G. Clark, Londen Mevr. B. Hage-Brink, Steenderen Fam. H. Schneider, Oberhausen Fam. Simons, Breda Fam. H. Steinböhmer, Herford Fam. J. Wollenweber, Euskirehen Pension „Duinlust" Fam. W. Lehman, Krefeld Fam. Ribbroek, Waltrop Pension „Golfzicht" Fam. Queck, Aken GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Inlichtingen over gevonden en ver loren voorwerpen, zomede het aan melden daarvan, ter gemeente secretarie tussen 9.00 en 12.00 uur. Gevonden en terug te verkrijgen bij: Boek: K. Huibregtse, Kanonweistraat 5. 1 rode portemonnee met inhoud: Ge meentehuis. 1 dameshorloge op OosterstrandPen sion Astoria, Willaards. 1 blauw truitje met groene streepjes, 1 rode haarband en 1 plastic vliegertje: Paula Dourleijn, Schuitvlotstraat 20. 2 slippers wit/rood: Corrie Boogaard, Beatrixstraat 15. 1 valhelm (wit): Gemeentehuis. 1 rode zwembroek gestreepte bad doek: Ovaa, Herenstraat 22. Groen kussen: Gemeentehuis, Domburg Herensandaal: Ineke Jongepier, Voor schotenstraat 15. Ring met sleutels: Bert Boogaard, Sin gel 31. Leesbril (zwart montuur): J. van Vuu- re, David Kouwenaarstraat, Amsterdam, Osdorp 10. Verloren en terug te bezorgen bij: Sleutel van strandhokje 101, Ooster strand: Stolle, Hogehilweg 12. 2 donker grijze wollen dekens: Lok, Jeugdherberg. Zwarte parapluie, beige regenjas: L. F. Koch, Hacquartstr. 15, Amsterdam (Z.). Grijze trui (bij trampoline)Geelhoed, Westhavendijk 36, Wilhelminadorp. Zonnebril in etui: De Drie, Oostwal 83, Goes. Blauwe wollen jas: Leimann, Astoria. Kokosmand met inhoud: Mevr. Doyer, Babelweg 2. Leesbril, zonnebril en zwarte muts: Mevr. A. Linders, Cimberglaan 11, Breda. Donker blauwe damesschoen: B. v. d. Kooi, Camping, Esdoornlaan 6, Snees. Blauw-groene zwembroek: Jeugdher berg, Domburg. Oranje-bruin vest: Ds. Don, v. Wijn- gaardenlaan 65, Rotterdam. Voigtlander fototoestel met U.V. filter: H. B. Eisen-Schmidt, Eiclanstr. 64, Bre men, Duitsland. Portefeuille met rijbewijs: P. Kok, v. Voorthuizenstraat 2. Donker blauwe regenjas met capuchon: L. Dekker, v. Citterstraat 72, St.-Laurens. Groen leger jack met inhoud: P. M. Nuyten, Laan v. Liedekerken, Breda (tel. 01600-35234). Shetland jack: Raht, p/a mevr. Schel ling, Dameshorloge (met zwart bandje)Stra- soldo (p/a The Wigwam). Turkies jack: M. Marschke, Engelbert- str. 15, Ratingen, Duitsland. Fietspompje: Louisse, Westweg 2. Bruine portemonnee: K. Meier, Vaan dragerstraat 2. Schrijfmap met inhoud: Gemeentehuis. Tijt Rot Not P. Hei Voc str: vlo

Domburgsch Badnieuws | 1965 | | pagina 2