G. M. Poppe&Zn. Kama favoriet in de kleine klasse 2 dinsdag 24 augustus afgesloten met een lampionoptocht. Via een ge luidsinstallatie die tegenwoordig de dorpsomroeper vervangt zullen de evenementen nog nader worden aangekondigd. Zingende scholieren In de week van 22 tot en met 28 augustus zullen ruim veertig scho lieren van een grammar school uit Northhampton-Engeland een bezoek aan Domburg brengen. De scholie ren die in het Badhotel zullen lo geren verzorgen verschillende con certen in Zeeland. Maandag 30 au gustus wordt in het Domburgs Bad paviljoen een concert verzorgd. Het Boys Choir is in Engeland be kend geworden door optreden voor de B.B.C. radio en televisie. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 6 augustus In het dorp en verschillende villa's Fam. A. Antoni, Mererbusch/Düsseldorf (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. K. Appel, Essen-Stadtwald Schelp weg 22 Fam. dr. W. Barkhausen-Schillung, Wuppertal-Ronsdorf (D.) Hoge Hilweg 3 Fam. Bausch, Aldenhoven (D.) Noordweg 8 Fam. dr. W. von Bergen, Brussel Weverij straat 13 Fam. M. Berger-Esser, Bergen op Zoom Hoge Hilweg 7 Fam. G. Bergeré, Keulen/Braunsfeld Beatrixstraat 10 Fam. Bertram, Freiburg (D.) Weverij straat 16 Fam. P. Beuth, Hoven/Düren H. M. Kesteloostraat 1 Fam. B. Bock, Duisburg (D.) Domburgseweg 105 Fam. M. H. M. Boelen-Donders, Aalst- Waalre Badstraat 15 Fam. Baron en Baronesse Boetzelaer- Royaards, Zeist Fam. J. J. Bosman, Groningen Domburgseweg 122 Fam. dr. N. Botzet, Krefeld Hoge Hilweg 1 Fam. G. Brauer, Neu Dieringhausen Weverij straat 4a Fam. E. Braun, Bad Salzuflen Singel 25 Fam. dr. H. Brend, Düsseldorf Zuiverseweg 4 Fam. Fr. Broerman, Roosendaal Weverijstraat 4a Fam. A. M. van Bruggen-Rozier, Breda Schuitvlotstraat 9 Fam. dr. J. Bühr, Bonn Hoge Hilweg Fam. Fürst und Fürstin Castell-Castell, Castell (D.) Jan Tooropstraat 11 Fam. F. N. A. M. de Charro, Tilburg Badhuisweg 92 Fam. H. Classen, Aken Schelpweg 2 Fam. J. W. Coert-Antheunissen, Rotterdam Weverij straat 5 Fam. H. Croonenbroeck, Krefeld Westweg 5 Fam. R. Deventer, Keulen Herenstraat 7 Fam. D. Dokter, Zeist Beatrixstraat 5 Fam. J. Dorn, Rheydt/Rhld. Kanonweistraat 2 Fam. ir. A. Doyer, Bussum Babelweg 2 Fam. A. van Driel, Blaricum Badhuisweg 10 Fam. J. G. van Dijck-Jacobs, Breda Noordstraat 5 Fam. W. Elbern, Düsseldorf Herenstraat 1 Fam. Esch, Mönchengladbach Roosjes weg 7 Fam. G. Esser-Classen, M. Gladbach (D.) H. M. Kesteloostraat 3 Fam. J. G. M. Evers, Roosendaal Beatrixstraat 3 Fam. mr. C. P. C. Fabius-van der Mersch, Aerdenhout 't Groentje 3 Fam. dr. H. W. Firsching, Bochem Hoge Hilweg 15 Fam. W. Fleschentrager-Graszhoff, Ober- hausen (D.) J. Tooropstraat 2 Fam. dr. V. Freund-Strater, Richterich <D.) Beatrixstraat 31 Fam. dr. C. A. Gebauer, Keulen Weverij straat 4 Fam. dr. N. G. Geelkerken, Gouda Singel 4 Fam. E. Gerlach, Freiburg/Br. (D.) Beatrixstraat 29 Fam. C. L. van Gilse, Bergen op Zoom Zuidstraat 7 Fam. E. G A. Glazener, Rotterdam Markt 6a Fam. L. Glöckner, Pforzheim Brouwerij weg 25 Fam. dr. Golsong, Oberhausen Singel 23 Fam. W. Groos-Berger, Heinsberg/Rhld (D.) Zuidstraat 4 Bioscoop Bad paviljoen, Domburg DINSDAG 10 AUG. VREEMDE BEDGEZELLEN met Gina Lollobrigida, Rock Hudson, Gig Young. Het dolle verhaal van een gescheiden echtpaar, dat weer bijeen gebracht moet worden. 14 jaar DONDERDAG 12 AUG. ROMAN HOLUDAY met Audrey Hepburn, Gregory Peck, Eddie Albert, Harcourt Williams. Een explosie van feestvreug de, 'n romance vol tederheid. Onvergetelijk is Audrey Hepburn. Alle leeftijden Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Garage Zuidsingel 64 MIDDELBURG Telefoon (01180) 26 84 Ook verhuur van N5U PRINZ 4 en 1000 zonder chauffeur DE BIJENKORF VAN DOMBURG 't Groentje 6 - Telefoon 302 Badmantels Badkostuums Badmutsen Strand- en T ennisschoenen Drogistartikelen Parfumerieën Speelgoederen Rookartikelen Schrijfbehoeften Souvenirs Prentbriefkaarten Luxe en Huishoudelijke artikelen Uitgebreide sortering boeken en pockets in Nederlands, Engels, Duits en Frans Geen seizoenprijzen Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saueen, Kempinski wijnen, Volkorenbrood Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Relormjam Electro-bio-cosmetica, müesli Assis orange- en grape- fruitjuices delicatessen hu is KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK Fam. H. G. Guderian-von Letz, Bad Go- desberg (D.) Herenstraat 11 Fam. H. Haan, Keulen/Lindenthal Duinstraat 3 Fam. W. Hagedorn, Grosz Reken/Münster Schelpweg 18 Fam. H. Hangleiter, Stuttgart Wijngaardstraat 8 Fam. H. P. M. Hendrikx, Breda Zuidstraat 1 Fam. dr. W. Hettler, Esslingen/Neckar (D.) Beatrixstraat 10 Fam. dr. P. L. van Heusden, Kerkrade Zuidstraat 6 Fam. E. Hilber, Düsseldorf Weverij straat 4 Fam. J. P. Hoeneveld, Reeuwijk Vroonweg 4 Fam. G. Höffer, Düsseldorf Beatrixstraat 3 Fam. E. Hoffman, Göttingen (D.) van Voorthuysenstraat 17 Fam. H. Holtkamp-Fölling, Münster/ Westf. (D.) Weststraat 30 Fam. mr. W. van Hooft, Den Bosch Weverijstraat 16 Fam. mr. Th. A. Hoog, Utrecht Villapark 8 Fam. J. Hooimeijer, Barendrecht Duinenburg 7 Fam. H. L. G. J. Hulsbosch, Breda Schelpweg 14 Fam. dr. G. Hurtienne, Drevenack/Wesel Herenstraat 26 Fam. R. A. P. Iersel-Goyarts, Oss Vroonweg 2 Fam. M. Isenbeck, Berlijn Weverij straat 2 Fam. P. H. C. Jager-Speet, Helmond Weststraat 14 Fam. H. de Jonge Mulock Houwer- v. d. Breggen, Overveen H. M. Kesteloostraat 5 Fam. H. Kaesemann, Essen (D.) Duinstraat 5 Fam. H. Kalde, Aken Ew. v. Dishoeckstraat 9 Fam. Kamin (D.) Van Voorthuy zenstraat 3 Fam. H. Kampert, Düsseldorf Dr. B. Vaandragerstraat 26 Fam. K. Kampert, Dortmund (D.) Ew. van Dishoeckstraat 4 Fam. N. Kampert, Düsseldorf Vroonweg 8 Fam. E. Kaufmann, Essen/Steele Steijnshofstraat 4 Fam. H. Kemps-Rosmaelen, Nijmegen Schelpweg 4 Fam. H. W. Kiepe, Gevelsberg/Westf. Zuidstraat 8 Fam. B. Klein, Kempen/Nerh. Schelpweg 1 Mevr. H. Klingelhöfer, Dortmund (D.) Kirchhörde P. J. Eloutstraat 9 Fam. J. Klinkers-Janssen, Reuver (L.) Stationsstraat 3 Fam. H. G. Koets, Eindhoven Weverijstraat 10 Fam. B. Kraemer, Willich Noordweg 24 Fam. H. Kreze, Wuppertal Jan Tooropstraat 7 Fam. G. P. de Kruyff-Baronesse Bentinck, Zutphen Weverij straat 11 Fam. M. Kuhn, Eschweiler Beatrixstraat 5 Fam. K. Kupprat, Keulen Dellbrück Beatrixstraat 2 Fam. Lenz, Düsseldorf Wijngaardstraat 3 Fam. G. H. Lerm, Zellhausen b/offenbac/ Main Kanonweistraat 26 Fam. F. Lewanowski, Keulen/Nippes (D.) Ew. v. Dishoeckstraat 9 Fam. J. Louis, Merzig/Saar Weststraat 32b Fam. F. Mahr, Aken Schuitvlotstraat 22 Fam. R. Marbach, Mülheim Van Voorthuy zenstraat 13 Fam. Freiherr von Massenbach, Düssel dorf Van Voorthuyzenstraat 19 Fam. G. Matschulla, Keulen-Vogelsang Trommelweg 4 Fam. Chr. Meyer, Stolberg Schuitvlotstraat 20 Fam. F. Meyer, Rhens/Rhein Dr. B. Vaandragerstraat 24 Fam. Chr. Monforts von Hobe, Grefrath/ Krefeld Westweg 13 Fam. Monheim, Aken Weverij straat 4a Fam. Moormann, Aken Badstraat 17 Fam. P. V. C. M. Mutzaerts, Veip Badhuisweg 10 Fam. Joh. Nauta-Mentink, Breda Babelweg 3 Fam. E. H. H. Nesseler-Grünzig, Aken H. M. Kesteloostraat 9 Fam. H. Neuhaus, Dortmund Beatrixstraat 1 Fam. J. A. L. Nuijten, Breda Schuitvlotstraat 2 Fam. J. C. Offereins-van Leeuwen, Assen Wijngaardstraat 13 Fam. M. C. van Opstal, Zevenbergen Weverijstraat 2a Fam. H. Pappert, Essen (D.) Schuitvlotstraat 11 Fam. A. Pingen, Keulen Beatrixstraat 21 Fam. H. Pittelkow, Bad Godesberg Steijnshof straat 1 Fam. H. Prinz, Essen (D.) Duinstraat 8 Fam. G. Reiche, Offenburg Badhuisweg 24 Fam. J. Röhrig, Bergisch, Gladbach Weststraat 30 Fam. Rüper, Gelsenkirchen Kanonweistraat 11 Fam. Schaffrath, Würselen Noordweg 97 Fam. Schareck, Düsseldorf Brouwerij weg 27 Fam. W. Schiefenbusch-Pohl, Keulen H. M. Kesteloostraat 7 Fam. R. Schmidt -Medefindt, Düsseldorf Steynshofstraat 5 VOO, Ins Tij Opgi maai kant, Seh dens Middelburg Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1965 | | pagina 2