G. M. Poppe&Zn. Kama favoriet in de m kleine klasse 2 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Speldj esverzaineling Miss Zeeland Apollo '65 Barend de Beer Wordt lid van Apollo Rattenvanger van Hameln Frans Bertange Maria de Bahia Het bruidspaar Zwaan kleef aan Versierde fietsen De prins Micky Mouse Anton Geesink De cowboy Keizerin van Rome De boer op Wie op vakantie gaat, heeft zo wel eens een dag dat hij denkt: hè nu wil ik wel eens wat anders zien dan de zee. Dan komen er plannetjes om ergens heen te gaan, een mu seum te bezoeken of een excursie te maken. Voor dat laatste plan netje volgt hier een tip. De VVV- Middelburg en de Streekverbete- ringscommissie Walcheren organi seren dit jaar verschillende excur sies naar agrarische bedrijven. Niet alleen krijgt men tijdens de ex cursie een beeld van het „runnen" van een landbouw- of gemengd be drijf. Tijdens de bustocht naar en van de bedrijven zullen er ook toe ristische wetenswaardigheden over Walcheren bekend worden ge maakt. De eerstvolgende excursie vindt plaats op 27 juli. Bij de WV- kantoren kan men zich opgeven. Drukte De drukte in Domburg heeft wel zijn hoogtepunt bereikt. Men kan het al merken aan de drukte in de gemeente zelf, waar men naar een gaatje moet zoeken om de wagen te parkeren. Blijkens inlichtingen zit alles in Domburg nu vol. Er zijn tenminste al verschillende mensen naar andere plaatsen verwezen. En nu is het niet eens zulk voortreffe lijk weer geweest AANGEKOMEN VREEMDELINGEN TOT EN MET 23 JULI In het dorp en verschillende villa's Mej. Mariska Asch van Wijck, Diemen „Steijnshof" Fam. H. Baumhöfer, Ellernbrok Schuitvlotstraat il Fam. Fr. Böckels. Krefeld Roosjesweg 7 Fam. Bonth, Vlijmen Babelweg 2 Fam. H. Brandenberg, Duisburg (D Kerkstraat 5 Fam. I. Brocker, Duren (D.) Zuiverseweg 2a Fam. H. Daller, Düsseldorf Westhovenseweg 2 Fam. dr. H. Gerhardt, Frankfurt/M. Westhovenseweg 2 Fam. J. Gijsen, Brussel Kanonweistraat 8 Mevr. J. de Jonge, Hilversum „Steijnshof" Fam. H. Karmann, Düsseldorf Westhovenseweg 2 Fam. P. C. v. d. Kerkhof, Eindhoven Noordweg 97 Fam. W. Kippnich, Wanne-Eickel Steijnshof straat 1 Fam. K. Kroetzner, Essen (D.) Singel 43 Fam. Langhammer, Berlijn Weverij straat 16 Fam. T. van Leeuwen, Amsterdam Kanonweistraat 6 Bioscoop Badpaviljoen, Domburg DINSDAG 27 JULI LIEVER NOG GEEN BLOEMEN met Doris Day, Rock Hudson, Tony Randall. Eén der heerlijkste filmcomedies die U ooit zag. Het nieuwste wereldsucces van 2 topsterren. Toegang alle leeftijden DONDERDAG 29 JULI DE LEFSCHOPPER met Norman Wisdom, Edward Chapman, Jeannette Sterke. Het is weer lachen geblazen dwazer dan ooit. Een komedie die Norman op het lijf is geschreven. Toegang alle leeftijden Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Garage Zuidsingel 64 MIDDELBURG Telefoon (01180) 26 84 Ook verhuur van NSU PRINZ 4 en 1000 zonder chauffeur ff DE BIJENKORF VAN DOMBURG 't Groentje 6 - Telefoon 302 Badmantels Badkostuums Badmutsen Strand- en Tennisschoenen Drogistartikelen Parfumerieën Speelgoederen Rookartikelen Schrijfbehoeften Souvenirs Prentbriefkaarten Luxe en Huishoudelijke artikelen Uitgebreide sortering boeken en pockets in Nederlands, Engels, Duits en Frans Geen seizoenprijzen internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen. Volkorenbrood Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Electro-b>o-cosmetica, müesli Assis orange- en grape- fruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK GEBIED Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814 Fam. dr. E. Meuleman, Düsseldorf-Büderich Duinenburg 24 Fam. Pesch, Düsseldorf Zuidstraat 23 Fam. O. Predull, Düsseldorf Zuidstraat 21 Mevr. Y. H. Prinzen-van Asch van Wijck, Den Haag „Steijnshof" Fam. W. Reisiger, (D.) Zuiverseweg 2a Fam. Royer, Neukirchen (D.) Brouwerijweg 21 Fam. H. C. A. Schilte, Voorburg Noordweg 144 Fam. E. Schumacher, Aken Noordstraat 33 Fam. H. Steinhoff, Düsseldorf Zuidstraat 23 Fam. T. Wipperfürth, Andermach/Rh. Schuitvlotstraat 12 Fam. A. Zschocke, Bad Dürkheim Brouwerijweg 27 Badhotel Fam. D. Berndt, Frankfurt/M. Fam. C. van Dijk, Zeist Mevr. M. Everaert, Berchem (B.) Fam. E. KI. Funke, Kassei (D.) Dhr. en mevr. C. A. Gleichman, Rotterdam Fam. dr. W. Holstein, Idar-Oberstein (D.) Fam. O. Juda, Amsterdam Fam. R. G. M. de Kuyper, Rotterdam Fam. dipl. ing. W. Lechner, Augusburg (D.) Dhr. en mevr. F. H. Ligthart-van Ham, Eindhoven Fam. A. Mambour, Gosselies (B.) Fam. Th. Mezger, Arcachon (Fr.) Fam. dr. R. Munkelt, Aerzen (D.) Fam. H. Rauschen, Dortmund Fam. W. Schmitz, Rodenkirchen Fam. F. A. Schuurink, Breda Fam. ir. P. H. Simon Thomas, Arnhem Fam. Baron en baronesse van Slingelandt- van Es, Hilversum Fam. mr. W. W. van Valkenburg-Holle man, Wassenaar Fam. Vinke, Amsterdam Fam. B. C. de Wachter, Rotterdam Fam. mr. H. N. Wakkie, Rotterdam Fam. H. Wirtz, Keulen/Braunsfeld Hotel „Princenhage" Fam. Berkelman, Venray Fam. H. Nowotny, Hattingen (D.) Fam. Pohlman, Langenfeld (D.) Hotel „The Wigwam" Fam. M. Burgdorf, Essen (D.) Fam. K. H. Causin, Krefeld (D.) Fam. Deichmann, Remscheid (D.) Fam. dr. H. Karhuke, Bad Hamburg (D.) Fam. Fr. Sternberg, Luxemburg/Belair Fam. KI. Thomas, Keulen Fam. K. Uhlmann, Düsseldorf (D.) Hotel „Zonneduin aan Zee" Fam. K. Berger, Neuss (D.) Fam. Berlage, Apeldoorn Fam. J. Bouter, Bergambacht Fam. R. Draaisma, Bunnik Fam. Hardick, (D.) Fam. Hohnert, (D.) Fam. ir. P. J. Pigeaud, Amstelveen Hotel „Duinheuvel" Fam. E. van Aerden, Eindhoven Fam. E. H. Bloema-Kakebeeke, Bilthoven Fam. J. Bouwman, Rotterdam Fam. G. P. Bouws, Rijswijk Fam. G. Dreher, Kassei (D.) Fam. K. Fischer, Aken Dhr. en mevr. P. A. Hillen, Arnhem Mevr. W. E. Kakebeeke-Kronenberg, Bilthoven Fam. P. Mees, Humbeek (B.) Mej. M. Molenkamp, Rotterdam Fam. G. Stehmann, Zaltbommel Fam. M. Veugelaers, Nijmegen Mej. Y. Wenink, Rotterdam Pension „Centrum" Fam. Berghaus, Antwerpen Fam. W. Huismans, Breda Fam. Van Hulte, Dordrecht Fam. dr. W. Hürkamp, Neuwied (D.) Fam. Liesecke, Krefeld (D.) Fam. G. van Wesenbeeck, Bergen op Zoom Pension „Duinlust" Fam. ir. K. van der Gaast-Bakker Schut, Utrecht Fam. H. von Ghelen, Koblenz (D.) Fam. H. Juncker, Mönchen-Gladbach Voor vervolg zie pag. 3 Op keiijl Zit De o stelde houdt Deeln geven het B Er w meerc voor j Inschi St Werd Voetb wonne Domb in au moete winna

Domburgsch Badnieuws | 1965 | | pagina 2