fotoboekje Middelburg;? Amusementen cH?otc\ ,,0&e (Parijs" Vele visspecialiteiten - Verse garnalen en kreeft <4«t/e?fe peiceteh fai<ivter>eih arbeiderswoning Kocht U reeds het 3 BADPAVILJOEN DANSAVONDEN zaterdag 3 juli aanvang 20.30 uur woensdag 7 juli aanvang 21 uur vrijdag 9 juli aanvang 20.30 uur Medewerking van het dansorkest Leen Zietse Op alle zaterdagen in juli en augus tus, alleen toegankelijk voor leden en introducees. Aanvragen voor lidmaatschap (gra tis) bij de directie van het Bad hotel. FILMAVONDEN BADPAVILJOEN dinsdag en donderdag aanvang 20.30 uur Fam. F. Dubois, Antwerpen Weverij straat 2a Fam. M. Egedi, Hildesheim (D.) Van Voorthuijsenstraat 19 Fam. Fassbender, Rheinbach (D.) Duinstraat 5 Fam. dr. W. Fay, Frankfurt a/M. Badhuisweg 12 Fam. B. van Gelderen-Menko, Enschede Noordstraat 5 Fam. K. Gent, Essen (D.) Beatrixstraat 3 Fam. K. Georg, Dillenburg (D.) 't Groentje 10 Fam. H. Gerbener, Keulen/Neu Ehrenfeld Princenhage Fam. H. Gerlach, Suath/Rhein (D.) Schuitvlotstraat 26 Fam. M. C. A. Gloudemans, Oirschot Zuidstraat 4 Fam. Van Ham, Gouda Voorschotenstraat 2 Fam. Gose Jacob, Lü denscheid (D.) Zuidstraat 1 Dhr. en mevr. K. von der Heiden, Krefeld (D.) Schuitvlotstraat 22 Fam. Heinersdorff, Düsseldorf Badstraat 15 Fam. R. Heller, Lüneburg (D.) Weverij straat 2 Fam. C. A. Heuff, Kerk-Avezaatk (Gld.) Badhuisweg 10 Fam. P. H. Höfler, Keulen, Beatrixstraat 3 Fam. E. Hohlen, Ratingen/Düsseldorf Beatrixstraat 10 Fam. Hoogendoorn, Veenendaal 't Groentje Fam. C. Hordijk, Rotterdam Badhuisweg 24 Fam. H. Horn, Hersel (D.) Ew. van Dishoeckstraat 5 Fam. Jos. Houtmeyers-van Stappen, Edegem/Antwerpen Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. Hurwitz, Essen (D.) Ew. van Dishoeckstraat 7 Fam. C. W. D'Huy, Bilthoven Singel 10 Fam. KI. Jansen, Dülken (D.) Zuiverseweg 4 Fam. ds. M. Jansen, Maasbommel Westhovenseweg 2 Fam. Fr. Janssens, Krefeld (D.) Weverij straat 4a Fam. P. C. van Keulen-Verkamman, Delft Ooststraat 10 Fam. dr. H. Keulers, Aken Weverij straat 11 Fam. dr. mg. A. von Kienlin, Frankfurt/Main Singel 29 Fam. H. Killhorn, Aerzen/Hameln (D.) Schelpweg 4 Fam. G. Kind, Gummersbach (D.) Duinstraat 8 Fam. KI. Kleber, Düsseldorf Zuidstraat 21 Fam. G. Klein, Wiesbaden (D.) P. J. Eloutstraat 9 Fam. Kloeck, Kapellen (B.) Weverijstraat 4 Fam. Th. D. Korthagen, Zutphen Beatrixstraat 10 (ben.) Mevr. D. Krebs-Witte, Pirmasens (D.) Schuitvlotstraat 9 Fam. W. Krob, Miesenheim/Andernach (D.) Domburgseweg 107 Fam. dr. W. Kühl, Leende (N.-Br.) Noord weg 8 Fam. J. A. ter Kuile, Enschede Van Voorthuijsenstraat 17 HOTEL OORBIN ZOUTELANDE - ZEE - TELEFOON (01186) 2 61 Rustige ligging BEZOEKT DE VISSERSHAVEN HOTEL TE COLIJNSPLAAT Wanneer gij deze weer verlaat, gebruikt dan drank en spijs in Voorstraat 66, Colijnsplaat, tel. (01199) 3 03 Mooi uitzicht op de Oosterschelde en brug in aanbouw Filets de sole a la picasso Anguille a la meunière (zeekraal) Kreeftenbassin Mooi uitzicht op de Oosterschelde TE KOOP AANGEBODEN: in de gemeente Domburg voor permanente of zomerwoningbouw Oppervlakten van 500-1000 m2 J. LIEVENSE Koestraat 74, Westkapelle, Tel. (01187) 344 Te koop aangeboden in de gemeente Oostkapelle mooi gelegen met vrij uitzicht, op ongeveer 450 m2 grond (mag als zomerwoning worden gebruikt) J. LIEVENSE Koestraat 74 - Westkapelle - Telefoon (01187) 344 Samenstelling en tekst: G. A. de Kok Foto's W. Riemens Prijs f 5,- Uitgave Fa G. W. den Boer, Middelburg Bij de boekhandel verkrijgbaar Dhr. en mevr. P. Labouchère-Huydecoper, Naarden Noordweg 24 Fam. A. J. Lahou, Antwerpen Beatrixstraat 29 Fam. Langer, Frankfurt/M. Zuidstraat 17 Fam. G. H. Lerm, Zellhausen b./offenbach/Main Kanonweistraat 30 Fam. G. H. Lerm, Zellhausen/Offenbach/Main (D.) Vroon weg 8 Fam. G. H. Lern, Zellhausen/b/offenbach/Main Kanonweistraat 26 Fam. T. v. d. Leur, Breda Schelpweg 18 Fam. Linneman, Hannover 41 Van Voorthuijsenstraat 23 Fam. Löhrer, Mönchen-Gladbach Herenstraat 2 Fam. E. Ludwig, Düsseldorf Weverij straat 13 Fam. M. Mack, Düsseldorf Weverij straat 10 Fam. Mallands, Antwerpen Ooststraat 10 Fam. O. Mallants, Antwerpen Zuidstraat 5 Fam. dr. J. L. Mastboom, Den Haag Duinstraat 3 Fam. N. Menges-Schedtler, Brussel Duinstraat 17 Fam. A. Meijer-de Landmeter, Haarlem Stationsstraat 3 Fam. E. Mieghem, Brasschaat (B.) Herenstraat 7 Fam. E. J. Nieuwenhuis, Rotterdam P. J. Eloutstraat 7 Fam. E. J. Noels, Kalmthout/Antwerpen Weststraat 1 Fam. M. van Opstal, Zevenbergen Hoge Hilweg 15 Fam. W. van Opstal, Zevenbergen Van Voorthuijsenstraat 7 Fam. J. M. L. Otten-v. d. Heil, Meppel Vroon weg 2 Fam. H. Pabst, Hannover Babelweg 3 Fam. L. Panhuysen, Nijmegen Zuidstraat 19 Fam. A. A. M. Peppelenbosch, Amersfoort Beatrixstraat 8 Fam. J. Pernot, Winterswijk Roosjesweg 5 Mevr. Perthes, Darmstadt (D.) Beatrixstraat 21 Fam. Piersma, Rotterdam Badhuisweg 10 Fam. Van der Plas, Oosterhout Badhuisweg 6 Fam. Pradel, Merkstein (D.) Singel 43 Fam. P. D. A. van der Pijl, Rotterdam Herenstraat 1 Fam. Th. P. J. M. Pijnenburg, Doetinchem Babelweg 2 Fam. H. J. Reichouw, Solingen Herenstraat 11 Fam. Remy, Nordhorn (D.) Weststraat 14 Fam. J. Renardel de Lavalette, Rotterdam Jan Tooropstraat 11 Fam. S. Richter, Düsseldorf Zuidstraat 21 Fam. G. E. Rosemann, Frankfurt/Main Schelpweg 2 Fam. H. G. Rosenstock, Völklingen Westweg 13 Fam. Van Roy-Meeuwsen, Antwerpen Badstraat 15 Fam. H. Rüpp, Baus/Saar (D.) Herenstraat 6 Fam. C. van Rij, Rotterdam Weststraat 34 Fam. J. Rijks, Hattem Vroonweg 4 Fam. Van Rijssen, Tilburg Noordweg 22 Mej. B. Sach, Berlijn Singel 43 Fam. H. Sassen, Enschede Duinstraat 4 Dhr. en mevr. W. Scheffler, Bleckede/Elbe (D.) Noordweg 8 Fam. H. Schippers, Rotterdam 't Groentje 3 Fam. H. Schlieper, Remscheid (D.) Ew. van Dishoeckstraat 4 Fam. H. Schmalter, Bottrop (D.) Brouwerij weg 25 Fam. dr. H. Schmidt, Freiburg/Elbe (D.) Beatrixstraat 31 Fam. H. W. Schroder, Hannover Singel 25 Fam. G. Schulz, Rheydt (D.) Herenstraat 6 Fam. A. Schweke, Hersel/Bonn D Brouwerij weg 27 Fam. Slingerland, Gouderak Markt 6a Fam. ir. J. A. M. Smelt-Coolen, Eindhoven Schelpweg 5 Fam. F. A. M. Smits, Oosterhout Zuidstraat 12 Fam. H. Sondermann, Heessen (D.) Steijnshof straat 1 Dhr. en mevr. Th. von Stachelski, Mülheim/Ruhr (D.) Beatrixstraat 21 Fam. J. Stanley, Antwerpen Beatrixstraat 1 Fam. L. Staudinger, Frankfurt/Main Weverijstraat 2 Fam. M. Steels, Antwerpen Zuidstraat 5 Fam. dr. F. Steiner, Hannover Kanonweistraat 13 Fam. H. Stork, Kassei Weverij straat 5 Fam. dr. C. J. Stralendorff, Brussel Singel 23 Dhr. en mevr. dr. F. L. H. M. Stumpers- Driessen, Eindhoven Singel 4 Fam. drs. A. Stuurman, Breda H. M. Kesteloostraat 5 Fam. Tebarth, Keulen Duinenburg 20 Fam. D. van Tomaszewski, Hannover Vaandragerstraat 26 Fam. mr. J. H. Tromp Meesters, Warnsveld Badhuisweg 20 Fam. T. Verbruggen, Brasschaat (B.) Steijnshof straat 1

Domburgsch Badnieuws | 1965 | | pagina 3