CITY THEATER TEL. 2281 MIDDELBURG Y E A H! Y E A H! HIER ZIJN WE! Y E A Hl Ook voor fruit 2 ik zal de nieuwe leiding niet in de weg staan", zo kan de heer Brand verzekeren. Hoe lang hij het V.V.V.- werk al in het belang van de ont wikkeling van Domburg als bad plaats verricht? „Ik weet het heus niet", bekent hij. „Misschien van 1946 of 1947. Maar wat ik wel zeker weet is dat ik het altijd met plezier gedaan heb. Ik heb ontzaglijk veel medewerking gekregen." Dokteren aan verkeerszaken Wellicht verdient het aanbeveling om deze winter eens te gaan dok teren aan een verbetering van de doorstroming van het verkeer in Domburg. De eenrichtingsverkeers- regeling werkt prima maar aanvul lingen zullen minder moeilijkheden veroorzaken. Zo zou het wenselijk lijken om van de Zuidstraat, die men nog van twee kanten in mag rijden, een eenrichtingsverkeersweg te maken, te bereiken vanaf de markt. De singel vanaf de molen die niet berijdbaar is kan beter ont sloten worden. Op de markt zullen verder voorzieningen worden ge troffen om voertuigen aan een zijde te laten parkeren, zodat er voor de bussen van het Streekvervoer Wal cheren ook nog een plaatsje over blijft. Sfeer proeven in Badhotel Om te horen wat er allemaal ten tonele werd gevoerd in het N.C.R.V. zomeravondcabaret hoefde men vo rige week donderdag niet persé naar het Badhotel want de radio zorgde de zelfde avond nog voor de uit zending. Voor het proeven van de sfeer was het echter wel wenselijk om deel te nemen aan het intiem souper bij kaarslicht. Dit stijlvol ge beuren werd opgevrolijkt door op treden van de Vlaamse auteur Jos Ghijsen, die twee eigen verhalen voordroeg. Philippine Aeckerlin zong wat liedjes wat in een an der genre eveneens werd gedaan door Ronny Grant. Cees van Ooyen presenteerde het programma, dat werd samengesteld door Jan Filius. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 5 september: In het dorp en verschillende villa's Fam. Dr. W. Adriaan, Karlsruhe Weverij straat 4a Fam. Arenz, Bad-Godesberg (D.) Weverij straat 4 Fam. G. Baetzner, Velbert (D.) Weverij straat 16 Fam. B. Behrend-Knauber, Bielefeld (D.) Beatrixstraat 2 Fam. W. G. Blaauw, Utrecht Badhuisweg 10 Fam. Dr. H. Bögenshauser, Datteln (D.) Ooststraat 10 Fam. S. Böhme, Aken (D.) Badhuisweg 6 Fam. Dr. Burkardt, Bielefeld (D.) Steijnshofstraat 1 Fam. O. Ceratzki, Bochum (D.) P. J. Eloutstraat 9 Fam. Dr. J. Delfs, Limburgerhof (D.) Zuidstraat 6 Fam. J. Demuth, Düsseldorf Weverij straat 2a Fam. W. Diederich, Haan (D.) Westweg 5 Fam. Dr. Dumoulin, Keulen Weverij straat 4 Fam. F. O. van der Dussen-Vinke, Rhoon (Z.-H.) P. J. Eloutstraat 15 Fam. H Flesch, Keulen Weverijstraat 16 Fam. M. Groteklaes, Aken Weverij straat 6 THE BEATLES heden t/m dinsdag iedere avond 8 uur en zondagmiddag 2.30 uur alle leeftijden de eerste film van Westkapelle, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landbrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 - Middelburg - Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK Fam. A. G. van Haaften, Bergeijk (N.Br.) Schelpweg 4 Fam. K. H. Hangauer, Düsseldorf Van Voorthuysenstraat 7 Fam. H. Hardt, Keulen/Dellbrück (D.) Herenstraat 7 Fam. Mevr. A. Hart, Badhoevedorp Badhuisweg 10a Fam. W. Hofer, Düsseldorf Jan Tooropstraat 2 Fam. L. G. Holdijk, Brummen Weststraat 13 Fam. Ing. G. Hölzgen, Keulen/Mülheim Brouwerij weg 27 Fam. Dr. Ing. Jos. Hörtzeiter, Essen/ Rellinghausen Kerkstraat 7 Fam. Dipl. Ing. G. Jaeger, Neuss/Rh. (D.) Noordstraat 5 Fam. Joseph, Wijnegem (B.) Herenstraat 2 Fam. W. Kerkhoff, Homberg (D.) Zuidstraat 7 Fam. Kissel, Koblenz (D.) Schuitvlotstraat 26 Mevr. Klinkenberg, Düren (D.) Zuidstraat 12 Fam. F. Kohlhas, Oberursel/Taunus (D.) Schelpweg 5 Fam. E. Kuhn, Eschweiler (D.) Schelpweg 22 Fam. W. Lehmann, Keulen Beatrixstraat 31 Fam. R. Lennaertz, Anrath/Krefejd (D.) Steijnshofstraat 1 Fam. Dr. Linneweber, Paderborn (D.) Steijnshofstraat 1 Fam. H. Maiburn, Rheydt (D.) Jan Tooropstraat 11 Fam. A. J. C. F. Mittelmeyer, Utrecht Vroonweg 4 Fam. Morgenrot, Düsseldorf Domburgseweg 122 Fam. Müller, Idar Oberstein (D.) Badstraat 15 Fam K. Neuhaus, Koblenz (D.) H. M. Kesteloostraat 9 Mevrouw R. Noll, Iserlohn (D.) Zuidstraat 5 Fam. W. Ossendorf, Bielefeld/Westf. (D.) Weverij straat 13 Fam. L. Otto, Wuppertal (D.) Weverij straat 11 Fam. K. Plückebaum, Stuttgart Domburgseweg 105 Fam. Poerschke, Keulen Badhuisweg 20 Fam. F. Reidick, Essen (D.) Kanonweistraat 2 Fam. G. Reinbach, Lüdenscheid (D.) Hoge Hilweg 11a Fam. E. Rembold, Dortmund/Brackel Vaandragerstraat 28 Fam. W. Riethmüller, Mannheim/Walshóf (D.) Beatrixstraat 3 Mevr. R. Rodzinski, Krefeld (D.) Ew. v. Dishoeckstraat 7 Mevr. U. Sauer-Hader, Kempen (D.) Schelpweg 2 Fam. A. Sank, Bochum (D.) Duinstraat 4 Fam. Dr. H. Schafer, Röttgen/Bonn Duinstraat 3 Fam. Schimp, Krefeld (D.) v. Voorthuysenstraat 23 Fam. K. G. Schultze, Aken P. J. Eloutstraat 13 Fam. H. Seidel, Gelsenkirchen (D.) Weverij straat 4a Fam. Ad Senk, Bochum (D.) Weverijstraat 4a Fam. M. Sommerfeldt, Essen (D.) Badstraat 15 Fam. Dr. E. Staab, Koblenz (D.) Kesteloostraat 3 Mevr. H. Stein, Keulen P. J. Eloutstraat 9 Fam. H. Stockier, Wetzlar (D.) Weverij straat 7 Fam. Tuck, (D.) Wijngaardstraat 3 Mevr. E. Voüte-Rens, Bussum Weverij straat 5 Fam. H. Weiter, Aken Herenstraat 1 Fam. W. Wulf, Keulen/Frechen Beatrixstraat 8 Fam. L. Zühlke, Krefeld (D.) Weststraat 6 Badhotel Fam. Prof. Dr. K. Duden, Heidelberg (D.) Fam. G. van der Poel, Boxmeer Pension „Astoria" Fam. B. Jüttner, Essen/Ruhr (D.) Pension „Golfzicht" Fam. H. Florack, Heinsberg/Rhld. Fam. Dr. Mayer-Bachan, Keulen Fam. K. Meurer, Aken Aantal gebruikte baden: WESTERSTRAND dinsdag 25 augustus 360 woensdag 26 augustus 520 donderdag 27 augustus 670 vrijdag 28 augustus 682 zaterdag 29 augustus 210 zondag 30 augustus 730 maandag 31 augustus 63 Totaal 3235 Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2