Ook voor vli fruit PP> 2 W. Provoost kreeg de pollepel. L. Provoost stak de meeste volgringen. De honderdste ring werd gestoken door C. Provoost, de honderdvijftig- ste door J. Provoost Azn, de twee honderdste door L. P. Roelse en de 250-ste door J. Provoost Azn. De versiering van de paarden kreeg de volgende beoordeling'. 1. J. Minder- houd en 2. L. Bastiaanse. Attractief Een attractief onderdeel was weer de wedstrijd voor de badgasten. Zij staken hun enthousiasme voor het steken naar de ring niet onder stoe len of banken. Er werd dan ook uit bundig meegeleefd met de deelne mers: vooral als het om een winnaar ging. De badgasten streden om de beker van de heer Charro uit Breda. Een stadgenoot van deze badgast, de heer Tonino legde er vorig jaar beslag op. Dit keer won de heer J. van Meurs de trofee. Mej. R. Rost- Onnes werd tweede. De prijs voor de ongehuwde ringrijders kwam te recht bij we gaan bijna duizelen na al die namen W. Provoost Azn. De totaaluitslag van de ringrijders- wedstrijd voor gehuwden was: 1. W. Provoost (32 ringen) 2. A. Provoost (30 ringen) 3. A. Dourleyn (30 ringen) 4. Jan Provoost Jzn (30 ringen) 5. C. de Visser (27 ringen) 6. L. Provoost (27 ringen) 7. L. P. Roelse (24 ringen) 8. J. Provoost Wzn (24 ringen) 9. J. Provoost Azn (24 ringen) 10. L. Boogaard (23 ringen) 11. J. Minderhoud (23 ringen) 12. J. Brand (22 ringen) 13. A. Wisse (21 ringen) 14. L. Bastiaanse (20 ringen) 15. L. Dourleyn (19 ringen) 16. Gilles Provoost (17 ringen) 17. C. Provoost (16 ringen) 18. H. Santstra (10 ringen) Tenniswedstrijden De traditionele tenniswedstrijden behoren weer tot het verleden. Over het weer behoefde men dit jaar niet te klagen. De wedstrijdleider, de heer Boone, met zijn secondanten hadden weer gezorgd voor een prima kloppende organisatie. Mensen wat een voor bereidend werk is er te doen voor men een wedstrijd zoals deze kan beginnen met tennissen. Het geheel is zeer goed verlopen, spannende en minder spannende wedstrijden, sportief spel, kortom het was af. Ook de contactavond in de zaal „Wilhelmina", voor de tennisspelers (sters) en een introducé dit jaar voor het eerst was een goede keuze van de wedstrijdleiding. Op deze avond die men zou kunnen beschouwen als een bindingsavond leerde men elkaar nader kennen en konden diverse tennisgegevens aan elkaar worden uitgewisseld, ge zellig aan een tafeltje zittend, ge nietend van de muziek en waar men ook nog even een dansje kon doen, terwijl de zaalhouder al het mogelijke had gedaan om eraan mede te werken dat deze avond zou slagen en naar ik van verschillende bezoekers heb vernomen, kan deze man daar wel verzekerd van zijn. Dinsdag 1 8 aug DE LEFSCHOPPER met Norman Wisdom, Edward Chapman, Jeannette Sterke. Het is weer lachen geblazen dwazer dan ooit. Een komedie die Norman op het lijf is geschreven. Alle leeftijden Donderdag 20 aug.: DE MAN MET DE VIJF PASPOORTEN met Audrey Hepburn, Cary Grant, Walter Mattau, James Coburn. Een verrukkelijk spel van gevaar, genot en geheim. 14 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Bioscoop Badpaviljoen Domburg Westkapelle, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kemplnski wijnen, Westfalisches Landbrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 ikiptaii Atirc rtn ril/ Alles bij elkaar genomen kan men toch wel zien dat iedereen eraan meewerkt om de in Domburg ver blijvende gasten het naar de zin te maken. Na afloop van de wedstrijden hoorde men vele malen, „Nu, tot volgend jaar maar weer", ook weer een bewijs dat velen er op rekenen dat dit evenement ieder jaar plaats vindt. Zonder tekort te willen doen aan de prestaties van anderen, want iedereen heeft zijn best gedaan, om haar of zijn partij zo goed mogelijk te spelen, meen ik toch één naam te moeten noemen en wel onze Domburgse Rina van der Hage. Zoals reeds was verondersteld heeft zij in dit tournooi met overtuigende cij fers het Dames-Enkel gewonnen en kwam daardoor definitief in het be zit van een daarvoor beschikbaar gestelde beker, die zij vijf keer in totaal heeft gewonnen. Een mooie prestatie, maar tevens een verdien de beker, want aan een bepaalde tak van sport doen betekent zich zelf veel ontzeggen. Het is mij be kend dat onze Rina ontzettend veel voor haar sport over heeft, gaat U maar eens kijken 's morgens in Vlissingen waar zij iedere dag, ter wijl nog vele mensen liggen te sla pen, zich in conditie houdt met af stand lopen op de Boulevard of strand en duinen, het uithoudings vermogen speelt bij tennisspel ook een voorname rol. Dat een gewoon Domburgs meisje het in deze tak van sport zover brengt is toch wel een reden voor ons om een klein beetje trots te mogen zijn. Hopelijk tot volgend jaar. Avondbadrit 10 augustus Een groot aantal deelnemers heeft weer deelgenomen aan de avond badrit. Een gevarieerde tocht met allerlei problemen. De route was dit keer versierd met een pijlenrit, wat voor velen nieuw was en ook wel moeilijkhe den met zich mee bracht. Een woord van dank is hier zeker op zijn plaats voor de controleuses en controleurs, die hun werk be langeloos verrichten en tijdens de duur van zo'n rit ergens op een stille landweg worden neergezet om de deelnemers aan een goed of fout stempel op de kaart te helpen. V.V.V. en de M.A.C. „De Zeeu wen", kunnen met voldoening op de door hen georganiseerde badrit te rugzien, de eerste tien uitslagen lui den als volgt: 1. C. Christiaanse, Serooskerke met 11 strafpunten; 2. L. Maranus, Dom burg met 53 strafpunten; 3. mej. M. Hulsbosch, Breda met 54 strafpun ten; 4. mevr. De Smet-Yves Borger- hout met 55 strafpunten; 5. P. Mi- net, Middelburg met 56 strafpunten; 6. G. Passenier, Domburg met 58 strafpunten; 7. A. de Pagter, Dom burg met 58 strafpunten; 8. F. van Zanten, Geldermalsen met 64 straf punten; 9. L. Maas, Domburg met 73 strafpunten; 10. H. Brand, Dom burg met 77 strafpunten. Na afloop reikte de voorzitter van V.V.V. de heer W. Brand de prijzen uit. Alle deelnemers ontvingen een prijs. Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2