Ook voor fruit t/' Y(o& 2 De Badrit van afgelopen maandag leverde een record aantal deelne mers op: namelijk 115. Ook deze keer liep de door de M.A.C. „De Zeeuwen" in samenwerking met VVV georganiseerde rit weer op rolletjes. De uitzetters van de route zorgden voor een aantrekkelijk par cours met hier en daar een fikse puzzel. De heer Brand reikte na af loop in het Badpaviljoen de prijzen uit. De eerste prijs was voor P. Minet uit Domburg. Hij kreeg 11 strafpun- ten. De uitslag was verder: 2. E. Moerman, Bergschenhoek (25 strpt), 3. G. Passenier, Domburg (39 strpt), 4. J. de Visser, Domburg (51 strpt) en 5. H. Brand, Domburg (51 strpt). Ringrijderij te paard voor gehuwde personen uit Domburg op de Markt: 1929 35-jarig bestaan 1964 Op zaterdag 8 augustus zal op de Domburgse Markt (aanvang des morgens om half 8) weer een ring rijderij worden gehouden. Hier wor den de voorronden verreden voor de kampioenschappen van 1965. Het programma ziet er als volgt uit: Om ongeveer half 10 wordt een wisselprijs verreden, geschonken door de heer W. Brand te Domburg; Om ongeveer 11.15 uur wordt on der de alhier verblijvende badgas ten, van 15 jaar en ouder een wis selbeker verreden, geschonken door de heer Charro: Van 12.tot 13uur pauze; Des namiddags 13.uur verrij den van een prijs door de ongehuw de ringrijders, geschonken door de gehuwden; Ongeveer 15.30 uur verrijden van verschillende wisselbekers; Ongeveer 18.uur prijsuitreiking op het Badpaviljoen; Badgasten-deelnemers kunnen zich nog tot en met donderdag 6 augustus des avonds van 19.tot 20.uur opgeven bij de secretaris, de heer W. Provoost, Kanonwei- straat 6 te Domburg. Het inschrijfgeld bedraagt 2, per deelnemer. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 1 augustus 1964: In het dorp en verschillende villa's Fam. E. Abels, Duisburg (D.) Kanon weistraat 11 Fam. Albert, Mülheim/Ruhr Domburgseweg 130c Fam. Albrecht Graf von Hoenberg, Bonn Beatrixstraat 3 boven Fam. A. Antoni, Mererbusch b./Büderich (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 28 Fam. A. Asselbergs-de Bruyn, Bergen op Zoom Zuidstraat 7 Fam. ir. Th. C. J. Asselbergs-de Bruyn, Bergen op Zoom Duinstraat 22 Fam. Dr. W. Barkhausen-Schilling, Wup- pertal-Ronsdorf (D.) Hoge Hilweg 3 Fam. W. Barneveld-de Vente, Utrecht Duinenburg 13 Fam. Bausch, Aldenhoven (D.) Noordweg 8 Fam. O. Beclorre, Düsseldorf Zuidstraat 21 Fam. Th. de Beer-Mannaerts, Goirle Vroonweg 4 Fam. M. Berger-Esser, Bergen op Zoom Hoge Hilweg 7 Fam. Dr. O. Bertlich, Marl/Westf. (D.) Weverij straat 4 Fam. H. Bittner, Duisburg (D.) Weverij straat 2 Fam. G. Blommaert, Deurne/Antwerpen Steijnshof straat 1 Fam. G. Blümer, Duisburg (D.) Wijngaardstraat 13 Fam. B. Bock, Duisburg (D.) Domburgseweg 105 Fam, M. H, M. Boelen-Donders, Aalst- Waalre Badstraat 15 Fam. J. J. Bosman, Groningen Domburgseweg 122 Fam. H. Braun-Beltruk, Neheim/Hüsten (D.) Weststraat 28 Fam. Breiteristein, Zwitserland Noordweg 7 Fam. K. Brennel, Essen (D.) Zuiverseweg 2a Fam. H. J. Brink-Lieshout, Nijmegen Hoge Hilweg 8 Fam. G. B. Broese van Groenou, Nijmegen Badhuisweg 10 Dinsdag 4 aug..- ROBERT EN BERTRAM (Deutsch gesprochen) met Willi Millowitsch, Vico Torriani, Marlies Behrens, Trude Herr. Twee vagebon den van het vrolijk avontuur in een kleurenfilm voor de hele familie. Alle leeftijden Donderdag 6 aug.: WEDREN MET DE OOIEVAAR met Doris Day, James Gardner, Arlene Francis, Edward Andrews. Door alle gekke situaties een lachsucces zonder weerga. Charmant en gezellig. 14 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Bioscoop Badpaviljoen Domburg Westkapelie, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landbrot en*. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuices delicatessen hu is KLEINERIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK Fam. A. M. van Bruggen-Rozier, Breda Schuitvlotstraat 9 Fam. Dr. Bühr, Bonn Hoge Hilweg Fam. Th. Bülles, Duisburg (D.) Zuidstraat 19 Fam. Fürst und Fürstin Castell-Castell, Castell (D.) Jan Tooropstraat 11 Fam. F. N. A. M. de Charro, Tilburg Badhuisweg 92 Fam. N. A. Clain, Dongen Kerkstraat 7 Fam. J. W. Coert-Antheunissen, Rotter dam Duinstraat 20 Fam. Croll, Rotterdam Noordweg 11 Fam. W. Croon, Aken Noordweg 8 Fam. G. Dambeck, Leverkusen (D.) Westhovenseweg 2 Fam. Darimont, Herzig/Saar (D.) Weststraat 12 Fam. Mr. F. Deiters-van Ogtrop, Bussum P. J. Eloutstraat 13 Fam. R. Deventer, Keulen Herenstraat 7 Fam. J. G. van Dijck-Jacobs, Breda Noordstraat 5 Fam. J. Emonds-Pool, Eilendorf (D.) Ew. v. Dishoeckstraat 11 Fam. Erdmann, Tettenborn/Wuppertal (D.) Steijnshof straat 4 Fam. G. Esser-Classen, M.-Gladbach (D.) H. M. Kesteloostraat 3 Fam. J. J. M. Esser-van Spaendonck, Breda Herenstraat 3 Fam. J. G. M. Evers, Roosendaal Beatrixstraat 3 Fam. Mr. C. P. C. Fabius-van der Mersch, Aerdenhout 't Groentje 3 Fam. Fassbender, Hamburg Weverijstraat 12 Fam. Dr. H. W. Firsching, Bochem Hoge Hilweg 15 Fam. H. Fischer, Inden-Rhld. (D.) Domburgseweg 124 Fam. W. Fleschentrager-Graszhoff, Ober- hausen (D.) J. Tooropstraat 2 Fam. H. Frank, Sank-Latum Hoge Hilweg 11a Fam. Freitag, Eitorf (D.) Herenstraat 1 Fam. Dr. V. Freund-Strater, Richterich (D.) Beatrixstraat 31 Fam. Dr. W. Friedrich, Rheijdt/Rhld. (D.) Kanonweistraat 2 Fam. H. Fries, Frankfurt a/M Brouwerijstraat 17 Fam. Fürstner, Erlangen (D.) Singel 31 Fam. Prof. dr. W. Gatier, Aken (D.) Beatrixstraat 33 Fam. Dr. C. A. Gebauer, Keulen Weverij straat 4 Fam. Dr. N. G. Geelkerken, Gouda Singel 4 Fam. C. A. Geleijns, Tilburg Zuiverseweg 2a Fam. E. Gerlach, Freiburg/Br (D.) Beatrixstraat 29 Fam. K. Géronne, München-Gladbach (D.) Singel 29 Mej. E. Golly, Porz-Eil (D.) Kanonweistraat 6 Fam. Dr. W. Götz, Siegburg/Rhld (D.) Singel 21 Mej. H. Graja, Krefeld (D.) Kanonweistraat 6 Fam. W. Groos-Berger, Heinsberg-Rhld (D.) Zuidstraat 4 Fam. H. G. Guderian-von Letz, Bad Go- desberg (D.) Herenstraat 11 Fam. Haager, Keulen Dr. B. Vaandragerstraat 16 Fam. H. Haan, Keulen/Lindenthal Duinstraat 3 Fam. P. A. Hahn, Düsseldorf Babelweg 2 Fam. E. Hartel, Remscheid (D.) Weverij straat 13 Fam. E. Hartfield, Palmersheim/Euskir- chen (D.) Badstraat 11 Fam. Heinrichs, Düsseldorf Westweg 5 Mej. U. Herecke. Porz (D.) Kanonweistraat 6 Fam. Herfs, München-Gladbach (D.) Beatrixstraat 10 Fam. G. W. van Herpen, Eindhoven Weststraat 8 Fam. Dr. W. Hettler, Esslingen/Neckar <D.) Beatrixstraat 10 Fam. Dr. E. Hettmanczyk, Pforzheim (D.) Duinstraat 17 Fam. J. M. Heuff-Swets, Nijmegen Badhuisweg 10 Fam. Dr. P. L. van Heusden, Kerkrade Zuidstraat 6 Fam. Dr. B. Hevelke-Frieling, Neheim- Hüsten (D.) Weverij straat 5 Fam. G. Hilgard, Krefeld (D.) 't Groentje 10 Fam. Albrecht Graf von Hoenberg, Bonn Beatrixstraat 3 boven Fam. E. Hoffman, Göttingen (D.) Van Voorthuysenstraat 17 Fam. H. Holtkamp-Fölling, Münster/ Westf. (D.) Weststraat 30 Fam. Mr. W. van Hooft, Den Bosch Weverij straat 16 Fam. S. P. van der Hoogt-de Bruyn, Breda Babelweg 3 Fam. L. J. M. Hopmans, van den Hout, Roosendaal Weststraat 4 Fam. H. L. G. J. Hulsbosch, Breda Schelpweg 14 Fam. O. Hürten, Aken Weverij straat 11 Fam. W. Husman, Krefeld (D.) Zuidstraat 1 wordt vervolgd op pag. 3 Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2