Gratis toeristenkaart Bioscoop Badpaviljoen 2 met de door hen gemaakte voor werpen, begeleid door twee muziek korpsen door de straten van Dom burg. Na afloop reikte de waarnemend burgemeester de prijzen uit, waarna door de beide muziekverenigingen een taptoe werd gegeven op het recreatieterrein. De prijswinnaars werden als volgt aangewezen: 1. In het land der blonde duinen; 2. Jeugd en verkeer; 3. De brandweer van Domburg; 4. Wij kunnen U helpen aan tien duizend schelpen; 5. De badman; 6. De lampionnen 7. De kaasboertjes; 8. De duizendpoot; 9. Trouw aan Domburg; 10. Twee Chineesjes; 11. Indianen; 12. Leve Domburg; 13. Na regen komt zonneschijn.; 14. Spook en heks; 15. Meisje met de rode roos. Talentenjacht Er staat in het Badpaviljoen deze maand nog een bijzondere gebeurte nis te wachten. De N.V. Phonogram organiseert namelijk op 31 juli in samenwerking met radio Veronica een talentenjacht. Om twee uur 's middags begint de voorselectie, 's avonds om acht uur komen de kanshebbers uit in de finale. Voor de beste prestaties worden platen- opnamen in petto gehouden. Tussen door treedt in het Badpaviljoen op: het orkest Leen Zietse. Op 27 au gustus vindt er vanuit het Badhotel te Domburg een rechtstreekse uit zending plaats van zomeravondca baret, een programma van de N.C.R.V. 's Avonds om half tien gaat het programma de lucht in. Op het programma staat een keur van ar tiesten. Ru van Veen omlijst het programma muzikaal. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 24 juli 1964 In het dorp en verschillende villa's Fam. W. Astheimer, Frankfurt a/M. Schuitvlotstraat 20 Fam. Bierens de Haan-Hoetink, Aalst Jan Tooropstraat 8 Fam. Henke, Saarlouis (D.) Brouwerij weg 17 Fam. E. Jansens, Osnabrück (D.) Schuitvlotstraat 18 Fam. Ph. B. J. Kruseman, Eindhoven Weststraat 2 Fam. F. Muth, Bingen (D.) Brouwerij weg 23 Fam. J. Nieuwenhuis, Klarenbeek (Gld.) Zuiverseweg 2a Fam. G. Schulz, München-Gladbach Herenstraat 6 Fam. W. H. Sluiter, Belfeld (L.) Brouwerij weg 25 Mevr. Stein, (D.) Schuitvlotstraat 11 Fam. R. Stoll, Lörrach (D.) Trommelweg 4 Fam. C. L. Susen, Berlijn (D.) Zuidstraat 3 Fam. H. J. Wolff, Eschellbrücken/Darm- stadt (D.) Kanonweistraat 13 Badhotel Fam. L. J. Bastianen, Breda Fam. ir. J. A. Beukers, Rotterdam Mevr. A. C. van Beuten-Dijkstra, Rotter dam Fam. ir. W. B. K Boom, Hengelo Fam. Dr. S. J. Eelkman Rooda, Arnhem Fam. Falkenburg-Vogel, Den Haag Fam. E. KI. Funke, Kassei (D.) Fam. A. Ghijs, Gent Dhr. en mevr. J. H. L. Giessen, Laren Fam C. A. Gleichman, Rotterdam Fam. H. J. Hasseley Kirchner, Baarn Fam. O. Juda-Zommem, Amsterdam Fam. C. Korsukèwitz, Berlijn Fam. H. Krotoschin, Zurich Fam. R. G. M. de Kuyper, Rotterdam Dinsdag 28 juli: ROMAN HOLIDAY met Audrey Hepburn, Gregory Peck, Eddie Albert, Harcourt Williams. Een explosie van feestvreugde, een romance vol tederheid. Alle leeftijden Donderdag 30 juli: ZEVEN MEISJES OP EEN EILAND (Die Insel der Ama zonen) met Adrian Hoven, Ann Smyrner, Jan Hendriks, Dorothee Glok- len. 'n Harde film vol spanning en afwisseling. 14 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur n.m. Domburg m TÓétparT Dichtstbijzijnde SPAR Superettes: Westkapelle, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 bij 8 REPEN inn (melk of puur) UU Keuze uit 11 provinciekaarten. Zeer overzichtelijk en met tal van bij zonderheden over speeltuinen, zwembaden, musea, bezlens waardigheden enz. De SPAR ook voor vers vlees, groenten en fruit Internationaal assortiment Delicatessen Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, WestfSlisches Landbrot enz. Reformvoeding: Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuices delicatessen hu is KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg - Tel. (01180) 28 74 Fam. E. A. M. de Lange, Roosendaal Fam. B. E. Ruys-van Heuven, Rotterdam Fam. B. Scheffler, Stolberg (D.) Fam. T. Schneider, Wittlich/Trier Fam. F. A. Schuurink, Breda Fam. B. C. de Wachter, Capelle a/d IJssel Fam. ir. J. P. M. van Waes, Kapellen/ Antwerpen Hotel „The Wigwam" Fam. Dr. A. Basenach, Saarlouis (D.) Fam. A. Beelaerts-van Blokland, Londen Fam. J. J. van Ben ten, Rotterdam Fam. H. J. Blikslager, Assen Fam. W. Kogelmann, Berlijn Mevr. R. J. Tof, Zaandam Fam. W. Wenst, Göttingen (D.) Hotel „Duinheuvel" Fam. A. Ammann, St. Vedenrode Fam. W. J. van Beusekom, Gewin, Delden (O.) Fam. C. Hordijk, Rotterdam Fam. K. F. W. Mühleisen, Rotterdam Pension „Golfzicht" Fam. H. Boek, Herford Fam. H. Kleine, Oberhausen (D.) Fam. ir. F. A. Tattersall, Ehschede Pension „Centrum" De heer Flipse, Bergen op Zoom Fam. H. Klaus, Mülheim (D.) Fam. Löhmahr, Bleihrer (D.) Fam. J. Smoor, Rotterdam Hotel „Wilhelmina" Fam. Glas, Appingedam Fam. P. G. Hederich, Wuppertal/Barmen (D.) Fam. Scössel, Frankfort (D.) Fam. Soosten, Frankfort (D.) (D.) Fam. E. Thalwitzer-Hickel, Andernach (D.) Hotel „Zonneduin" Fam. Bouwens, Amsterdam Fam. C. F. Cromhoff-van Heek, Hengelo (O.) Fam. H. Hahn, Idar-Oberstein (D.) Fam. A. W. A. Hardick, Delden Fam. Hooghiemstra, Leerdam Fam. Oomen, Oosterhout Fam. Mr. J. F. Steensma, Eindhoven Fam. Prof. Ir. J. van Vollenhoven, Eind hoven Fam. Ir. P. de Vos, Eindhoven Fam. H. A. Zeevenhooven, Oosterbeek Hotel „Princenhage" Fam. Belmans, Geel (België) Fam. I. Krall, Postmes (D.) Fam. K. Zens, Düren (D.) Vakantieoord „Amsterda" van 18 juli tot 1 augustus .89 gasten PREDIKBEURTEN zondag 26 juli Ned. Herv. Kerk 8.45 uur: Evangelischer Gottesdienst in Deutscher Sprache, Pf. Prior, Hennef a. d. Sieg 10.00 uur: Ds. J. B. Duk 19.00 uur: Ds. J. B. Duk Gereformeerde Kerk 10.15 uur: Ds. A. Dragt, Amstelveen 14.30 uur: Ds. A. Dragt, Amstelveen R.K. Kerk op het Recreatieterrein 8.00 en 9.30 uur: H. Mis 19.30 uur: H. Mis in de R.K. Kerk HOOGWATER DOMBURG zaterdag 25 juli 14.21 uur zondag 26 juli14.58 uur maandag 27 juli 15.34 uur dinsdag 28 juli16.10 uur woensdag 29 juli16.44 uur donderdag 30 juli 17.23 uur vrijdag 31 juli18.09 uur

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2