Gratis toeristenkaart Zuur en geestig Bioscoop Badpaviljoen 2 „Evenementen seizoen 1964". Dit staat in vetgedrukte letters elders in het Domburgs Badnieuws te lezen boven een advertentie. Naast ge beurtenissen als film- en dansavon den, kinderbals en het optreden van het orkest Leen Zietse met mede werking van Bary and his dreaming violin en met zang van Peter de Vlaming wordt ook het optreden van het Leidsch Studenten klein- kunstgezelschap aangekondigd. Niet minder dan zes keer komt het stu dentencabaret in Domburg een voorstelling verzorgen. Dat gebeurt op 19 en 20 juli, 2 en 3 augustus en ten slotte 16 en 17 augustus. „Niet spreken met de •souffleur" dat is de titel van het programma, dat de liefhebbers van cabaret zal worden voorgeschoteld door Mara Bakke Schut-Otten, haar echtgenoot Pieter Herman Bakker Schut en Alexander Heldring. Drie uitvoeren den dus, die aan de piano worden bijgestaan door Pieter Boeles. Drie kwart jaar geleden kwam het gezel schap voor het eerst in deze bezet ting op de planken. Zij treden nu overal in het land op. „Hoeveel keer? „Zoveel mogelijk. Als de stu die het ons maar enigszins toelaat", vertelt Pieter Boeles, de tekstschrij ver en maker van de meeste liedjes. En hij vervolgt: „Dat kost ons dik wijls heel veel moeite. Zo nu en dan moeten wij wel eens een aanbod afslaan. Als er bijvoorbeeld een van ons voor een tentamen zit. Maar in de regel kunnen we het wel klaar spelen". Dan haast Pieter Boeles zich te melden dat niet alle teksten van het cabaretprogramma van zijn hand zijn. „Er zijn nog twee steengoeie liedjes bij van Greet Stemvers en ook ma ken we gebruik van teksten van Rik Kuethe, Machiel Matthijsen, Rob de Vries (niet te verwarren met de acteur), Ceciel Hessels en Alexan der Heldring. Het programma „niet spreken met de souffleur" heet niet helemaal pretentieloos te zijn. „Er zijn een paar liedjes bij, die beslist niet aardig zijn. Daar zitten echte zure stukjes in," zegt Pieter Boeles. „Maar", zo voegt hij er geruststel lend aan toe, „we zorgen er ook wel voor, dat het publiek niet met buik pijn van die zure liedjes naar huis gaat, want we hebben ook nog gees tige liedjes". Aan het programma wordt nog voortdurend gewerkt. „Om het actueel te houden", verdui delijkt de cabaretpianist. De mede werkers van het Leidsch studenten cabaret zijn vierdejaars. Zij stude ren rechten. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 17 juli 1964 In het dorp en verschillende villa's Fam. J. J. van Amstel, Rotterdam Noordweg 99 Fam. H. Appelman, Ede Steynshofstraat 1 Fam. H. J. Basters-Groeneweg, Dordrecht Noordstraat 25 Fam. B. Biemans, Eindhoven Stationsstraat 7 Fam. J. Binkens, Kerkrade (L.) Zuidstraat 23 Fam. W. Bonhof-Petersen, Nijmegen Ooststraat 18 Fam. W. Bos, Rotterdam Weverijstraat 10 Fam. J. Buseyne de Bois, Mortsel/Ant- werpen Ew. van Dishoeckstraat 11 Dinsdag 21 juli: JERRY ALS PREUTSE PROFESSOR met Jerry Lewis, Stella Stevens, Del Moore, Kathleen Freeman. Een film als een verfrissend bad, vol originele en dwaze grappen. Alle leeftijden Donderdag 23 juli: HEBBEN DE TIENERS ALLEEN SCHULD? (Mit 17 fangt das Leben erst an) met Cordula Trantow, Corny Collins, Walter Wilz, Magda Schneider. Nieuwsgierig naar de geheimen van het leven; komen zij tot onbezonnen daden. Toegang 14 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur. Domburg T^SparT Dichtstbijzijnde SPAR Superettes: Westkapelle, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 bij 8 REPEN IHH (melk of puur) Uw -10°/o Keuze uit 11 provlnclekaarten. Zeer overzichtelijk en met tal van bij zonderheden over speeltuinen, zwembaden, musea, bezlens waardigheden enz. De SPAR ook voor vers vlees, groenten en fruit Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kemplnski wijnen, Westfülisehes Landbrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artlkelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuiees delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg - Tel. (01180) 28 74 Fam. E. Buikema, Groningen 't Hof Domburg Fam. R. Bussmann, Wattenscheid (D.) Schuitvlotstraat 24 Fam. A. Casel, Ehrang/Trier (D.) Schelpweg 2 Fam. H. ten Cate, Ambt-Delden Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. W. Corts, Wermelskirchen (D.) Dr. B. Vaandragerstraat 10 Jhr. en mevr. van der Does de Willebois- Alting von Geusder, Rosmalen Duinstraat 1 Fam. G. Elbern, München-Gladbach (D.) Weststraat 12 Fam. R. van Geyt, Ekeren/Antwerpen Kanonweistraat 2 Fam. Dr. Gleisberg, Bleckede/Elbe (D.) Domburgseweg 142 Fam. W. Govers, Voorburg H. M. Kesteloostraat 7 Mej. Grafe, Keulen Schuitvlotstraat 11 Fam. Heesakkers, Eindhoven Schuitvlotstraat 14 Fam. Heuff-von Oven, Kerk-Avezaath (Gld.) Badhuisweg 10 Fam. Mr. S. A. l'Honoré Naber-Kakebeeke, Bilthoven Noordstraat 7 Fam. Houben, Dülken (D.) Kerkstraat 5 Mevr. Huibers, Veenendaal Weststraat 13 Fam. H. Kerssemakers, Twello Schelpweg 4 Fam. L. Klein-Ovink, Epse/Gorssel Weverij straat 4 Fam. P. Kriens, Breda Schuitvlotstraat 26 Fam. P. Lavis, Krefeld (D.) Singel 43 Fam. ir. W. J. Leyds-Boom, Laren N.V. Zuidstraat 5 Fam. G. Linde, Haaren/Aken (D.) Schuitvlotstraat 30 Fam. H. Lucassen (D.) Kanonweistraat 8 Fam. H. Manen-Heldring, Amsterdam Ew. van Dishoeckstraat 9 Jkvr. Marijke-de Jong, Salisburg, Zuid- Rodesië Herenstraat 10 Fam. M. W. ter Meulen, Laren (N.H.) P. J. Eloutstraat 13 Fam. Mr. H. W. Monchy-de Bas, Rotter dam Noordweg 16 Mej. E. Muckel, Keulen Brouwerij weg 21 Fam. ir. B. P. J. Oomen, Oosterhout Zuidstraat 12 Fam. Mr. A. A. M. Peppelenbosch-Mar- crander, Amersfoort Beatrixstraat 8 Fam. M. C. van der Pol, Rotterdam P. J. Eloutstraat 15 Fam. De Rooy, Bergen op Zoom Singel 10 Fam. F. Ruhnke, Duisburg/Hamborn (D.) Westweg 2 Fam. D. Schopphoff, Wermelskirchen (D.) Schuitvlotstraat 20 Fam. K. W. Schulte, Wülfrath/Rhld (D.) Herenstraat 4 Fam. Smits Ringlever, Rotterdam Herenstraat 24 Fam. R. Sperlich, Duisburg/Buchholz Dr. B. Vaandragerstraat 10 Fam. Spoelstra-Hosang, Amsterdam Roosjesweg 7 Mej. E. Tismar, Berlijn Schuitvlotstraat 24 Fam. W. Treidel, Paderborn (D.) Schuitvlotstraat 12 Fam. E. Volkland, Darmstadt (D.) Noordstraat 17 Fam. W. Wüstenhagen, Bad Homburg (D.) Zuidstraat 4 Badhotel Fam. H. Geiger, Aken Fam. R. C. Hoenig, Üetikon/Albis Fam. J. Hogen Esch, Rotterdam Fam. H. Kunz, Ruppertsheim (D.) Mevr. M. J. van der Mersch-Blaauw, Den Haag Fam. H. Rauschen, Dortmund Fam. H. A. Riemsdijk-Philips, Valkens- waard Fam. J. Stahl, Rotterdam Fam. D. Stein, Aken (D.) Mej. C. J. v. d. Stoep, Leiden Fam. Mr. W. W. van ValkenburgHolle man, Wassenaar Fam. H. Withof, Kassei Hotel „The Wigwam" Fam. M. Burgdorf, Essen (D.) Fam. K. Decker, Hamburg Fam. R. Vanini, Regensdorf (D.) Dhr. H. Wild, Oberhausen Fam. E. Wilms, Berlijn Hotel „Duinheuvel" Fam. J. Bouwman, Rotterdam Fam. E. Scholl, Schwabbach (D.) Fam. F. Smith, Groningen Fam. W. Vuyk, Rotterdam Pension „Golfzicht" Fam. M. Mommer, Gressenade (D.) Fam. M. Stein, Nieuwied (D.) Pension „Centrum" Fam. Bohm, Anhausen Fam. Gross, Solingenwald Pension „Duinlust" Fam. R. Darneviel, Groningen Fam. Erwin-von Hof, Hannover (D.) Fam. ir. K. van der Gaast-Bakker Schut, Utrecht Mevr. Hackenbroich, Düsseldorf Fam. H. Hansen, Offenbach/Main (D.) Fam. M. Maarsingh, Groningen Fam. F. Rodenburg, Emmeloord Fam. H. Stotz, Kassei (D.) Hotel „Zonneduin" Fam. Am. Derkckx-van Hassels, Budel (N.Br.) Fam. Flieringa, Rotterdam Fam. Zereske, Trier (D.)

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2