toeristenkaart Lampionoptocht 2 en maakte menig mooie score, waar van men de grondtrillingen zelfs in Middelburg nieuwsgierig achter het clandestiene radiootje gezeten, dui delijk kon waarnemen. Deze vol treffers lieten menige krater achter. Maar de baan is inmiddels al weer lange tijd in een uitstekende conditie. De Domburgsche Golfclub draagt met haar ruim zeventig le den het hare bij aan de veelzijdig heid van Domburg als mondaine badplaats. Bij de jubileumviering gingen geschenken en waarderende woorden over en weer. Bloemen waren er voor de nu 77 jaar oude Mina Provoost, die men steeds heeft kunnen aantreffen in het houten clubgebouwtje met de rieten stoelen op de veranda. Mina Provoost geboren Geertse was een bekende persoonlijkheid op de Dom burgse golfbaan. Zij verzorgde er het buffet. Haar echtgenoot, Gilles Provoost was de onvolprezen green keeper van de baan. Het clubhuis wordt thans verzorgd door mevrouw Van der Luijt. Haar man de heer D. van der Luijt fungeert sedert 1954 als professional. Voor hen wa ren er waarderende woorden even als voor greenkeeper H. Brand. Tot de genodigden bij de jubileumvie ring behoorde onder anderen oud- voorzitter mr. W. J. W. Crommelin, oud-burgemeester van Domburg. Hij bewerkstelligde het herstel van de Domburgse golfbaan. Donderdag 16 juli a.s. organiseert de plaatselijke VVV een lampion optocht voor de juligasten. Deel neming is geheel vrijieder kan dus meedoen. Mogen we er even op wijzen, dat de deelneming vorig jaar iets was teruggelopen? Dat was jammer, want deze optochten brengen een geheel eigen sfeer met zich mee. Er zijn veel mensen op de been, het is leuk om er naar te kijken, kortom: het is een evenement, waard om er aan mee te doen. Gelukkig zijn er altijd veel kin deren onder de deelnemers, maar de optocht wordt nóg attractiever als men groepen vormt. Het zou leuk zijn als dit jaar de optocht het suc ces van vorige jaren zou overtref fen. Maar: dan is ditmaal fikse deel neming nodig en thuis wat knutselen om met een aardige groep of individuele inzending naar een prijs te dingen. Ook nu zullen de muziekvereni ging van Oost- en West-Souburg en ons eigen „Apollo" meewerken. De opstelling vindt plaats op het voorgazon van het „Badhotel", des avonds om 8 uur. Daarna gezamen lijk optreden van de beide muziek korpsen. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op de Markt. Route van de optocht: Noordweg, Badstraat, Badhuisweg, Noordstraat, Herenstraat, Weverij straat, Weststraat, Stationstraat, Singel, Brouwerij weg, Dr. Vaan dragerstraat, Singel, Schuitvlot- straat, Ooststraat, Markt. Dinsdag 14 juli: DER ZIGEUNERBARON met Heidi Brühl, Carlos Thompson, Willi Millowitsch, Peer Schmidt, Tempo, avontuur en levenslust in de lohan Strauss operette. Alle leeftijden Donderdag 16 juli AFSCHEID VAN DE WOLKEN (Abschied von den Wolken) met Peter van Eyck, O. W. Fischer, Sonja Ziemann, Linda Christian Een adembenemend avontuur van een ten dode opgeschreven vliegtuig 1 4 jaar Aanvang der voorstellingen 8.30 uur. Bioscoop Badpaviljoen Domburg m TwT Dichtstbijzijnde SPAR Superettes: Westkapelle, L. Brasser, Koestraat 14 Oostkapelle, A. Schipper, Dorpsstraat 46 Aagtekerke, J. Dekker, Dorpsplein 17 bij 8 REPEN 1 flfl (melk of puur) UU Keuze uit 11 provinclekaarten. Zeer overzichtelijk en met tal van bij zonderheden over speeltuinen, zwembaden, musea, beziens waardigheden enz. -10°/o De SPAR ook voor vers vlees, groenten en fruit internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landbrot enz. Vitoi, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli, Assis orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 - Middelburg Tel. (01180) 28 74 Domburgse badnieuwtjes Zeelands Commissaris der Konin gin Jhr. Mr. A. F. C. de Casembroot heeft deze week een werkbezoek ge bracht aan Domburg. De commissaris was vergezeld van de chef van zijn kabinet Mr. J. de Vries. Met het voltallig college van B. en W. maakte hij een rondrit door de gemeente. Op diverse punten werden bepaal de situaties besproken. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 10 juli 1964 In het dorp en verschillende villa's Fam. P. Akeleyen, Antwerpen Noordweg 97 Fam. P. Albrecht, Bad Oeynhausen (D.) Steijnshofstraat 1 Fam. H. Auf der Heide, Bonn-Lessenich Dr. B. Vaandragerstraat 8 Fam. H. Boutkan, Waalre (N.-Br.) Steijnshofstraat 11 Fam. KI. Decker, Hamburg Schuitvlotstraat 12 Fam. v. d. Dussen-de Koek, Zeist Villapark 7 Fam. J. Hage, Rotterdam Herenstraat 8 Fam. dr. Henninger, Keulen Dr. B. Vaandragerstraat 6 Mej. Chr. Keller, Krefeld (D.) Kanonweistraat 8 Fam. dr. Kreuzer, Nijmegen Hoge Hilweg 11 Fam. Kuhn, Hildesheim (D.) Kanonweistraat 6 Fam. A. Langer, Frankfurt/Main Zuidstraat 19 Fam. W. Leppert, Freiburg (D.) Domburgseweg 124 Fam. H. Mauritz Ahlenbreg/Herdecke (D.) Hoge Hilweg 11 Fam. H. P. Niessen, Kempen/Ndrh. (D.) Kanonweistraat 4 Fam. Opitz, Hameln (D.) Beatrixstraat 3 boven Fam. Paulich, Osnabrück (D.) Weverij straat 16 Fam. W. Peters, Bremen Zuidstraat 21 Fam. J. Renardel de Lavalette, Rotterdam Jan Tooropstraat 11 Fam. Retat, Frankfurt a/M. Kerkstraat 5 Fam. F. Rijkens-v. d. Dussen, Zeist Villapark 7 Fam. Schaath, Krefeld (D.) Kerkstraat 5 Fam. L. H. Veldhuizen, Rozendaal (Gld.) Badstraat 11 Badhotel Mevr. Buresch, Hildesheim (D.) Fam. A. Champion, Westcliff on Sea Fam. F. H. J. Elout-Matthes, Hattem Fam. M. Glaser, Amsterdam Fam. H. H. Gutezeit, Düsseldorf Mej. v. d. Heli, Wageningen Fam. dr. ir. F. Q. den Hollander, Maara (Utr.) Fam. dr. ir. W. Hupkes, Bilthoven Fam. ir. L. Hupkes, Heemstede Fam. G. R. Krause, Wiesbaden Fam. mr. B. Liljevall, Djursholm Fam. Th. H. G. Mudde-van den Elshout, Den Haag Mevr. C. C. A. M. Mudde-Schnijder, Rotterdam Fam. G. B. Praasterink, Nijmegen Fam. M. Reber, Schönreid (D.) Fam. P. R. Reinders, Arnhem Fam. T. Ringer, Göteborg Mevr. A. Schulte, Keulen Fam. Siever van Oordt, Küsnacht/Zürich Fam. J. Weber-Pelzer, Amsterdam Hotel „The Wigwam" Mevr. A. Bikkers, Wassenaar Fam. H. Erdmann, München Fam. H. Fahlbusch, Hannover Fam. E. Hartwig, Hannover Fam. W. Küsgen, Keulen Fam. dr. M. Royston, Ifirld Crawleij Fam. H. W. Ruprecht (Windecken (D.) Fam. E. Wilms, Berlijn Hotel „Duinheuvel" Fam. W. Hesser, Lövenich (D.) Fam. M. Hofer-Courtois, Antwerpen Mej. M. Meyerrathker, Arnhem Pension „Duinlust" Fam. H. von Ghelen, Koblenz (D.) Mevr. Hackenbroich, Düsseldorf Fam. R. H. Jungbluth, Mülheim (D.) Fam. M. Maarsingh, Groningen Fam. dr. H. Weller, Bad-Honnef/Rh. (D.) Hotel „Wilhelmina" Fam. Braun, Düsseldorf Fam. dr. Hahn, Hagen (D.) Hotel „Zonneduin" Fam. A. J. Bikkers, Wassenaar Fam. Heuser, Keulen Fam. D. van Lokeren Campagne, Huizen Fam. Sandwijk, Utrecht Fam. F. Fam. B. 1 Fam. F. I Mevr. E. Fam. R. Fam. Will Zie 1 ban straat. Kinde: link, „D

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2