o. O Gratis toeristenkaart Pen aan de wilgen bij 8 REPEN Ififl 2 kunnen doen. De wasserette op het terrein is van alle gemakken voor zien. Een kind kan er de was doen. Een lichtpuntje voor de inwoners van Domburg: de wasserette zal binnen niet al te lange tijd waar schijnlijk ook door de bevolking kunnen worden benut. „Een mooi karweitje voor de mannen op zater dagmorgen", kondigde een heldere geest al aan. De aanwezige dames op de openingsbijeenkomst knikten instemmend O ja, en dan nog even dit. Nog geen last gehad van de aan de Wal- cherse stranden gesignaleerde rup sen? Ze zouden irriterende jeuk- plekken veroorzaken wanneer men ermee in aanraking komt. Ja 't ben- ne kwallen van dingen, die rupsen. Overigens huldigen badgasten, die bijvoorbeeld uit Rotterdam komen het standpunt: beter rupsen aan, dan wormpjes in het water. En daar kunnen we het dan voor deze week wel mee doen. Jhr. ir. H. L. Boogaert heeft zijn pen aan de wilgen gehangen. Tien jaar lang behartigde hij de redac tionele belangen van het „Domburgs Badnieuws". De uitgevers, drukkerij firma G. W. den Boer, zijn hem bij zonder erkentelijk voor de wijze, waarop hij in de afgelopen jaren zijn activiteiten voor het „Domburgs Badnieuws" heeft ontplooid. Het eerste nummer onder redactionele leiding van jhr. ir. Boogaert ver scheen op zaterdag 19 juni 1954. Tevoren werden de touwtjes in han den gehouden door de heer P. J. Elout, in leven directeur van de Domburgse Zeebadinrichting. De werkzaamheden van de heer Boogaert zijn met ingang van de nieuwe jaargang overgenomen door Jacques C. M. Cats, redacteur-ver slaggever bij de Provinciale Zeeuw se Courant. Het redactie-adres is ge vestigd ten huize van de plaatse lijke contactman in Domburg, de heer A. Houmes. Zijn adres is: He renstraat 6. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 15 juni 1964 In het dorp en verschillende villa's Fam. Ch. Andreae, Süchteln (D.) Jan Tooropstraat 2 Fam. H. Arns, Wülfrath (D.) Beatrixstraat 3 ben. Fam. dr. W. Bartels, Keulen/Mülheim H. M. Kesteloostraat 7 Fam. dr. A. Baumsteiger-Jaeger, Aken Badstraat 15 Fam. ir. B. Beek, Voorburg Badhuisweg 10 Fam. H. Beise-Schellhoff, Wuppertal (D.) Jan Tooropstraat 7 Fam. H. Berendsen, Krefeld (D.) Noordweg 8 Fam. M. F. J. A. van de Berg, Tilburg Beatrixstraat 31 Fam. H. Bergman, Essen (D.) Hoge Hilweg 10 Fam. K. Bihn, Düsseldorf (D.) Zuidstraat 4 Fam. Blank, Aken Badhuisweg 24 Fam. C. Boeker, München-Gladbach (D.) Duinstraat 20 Fam. dr. H. Bögenshauser, Datteln (D.) Ooststraat 10 Fam. P. Bogers, Prinsenbeek (N.-Br.) Kerkstraat 7 Fam. W. P. Borgmann, Keulen/Bannsfeld Hoge Hilweg 8 Fam. Bruna, Breda Van Voorthuysenstraat 13 Fam. K. Bühl, Keulen/Mülheim Duinenburg 13 Fam. H. Caesar, Lövenick/Keulen, P. J. Eloutstraat 9 De filmvoorstellingen in het Badpaviljoen, Domburg, vangen aan op donderdag 2 juli a.s. Bioscoop Badpaviljoen Domburg (melk of puur) Keuze uit 11 provlnclekaarten. Zeer overzichtelijk en met tal van bij zonderheden over speeituine zwembaden, musea, bezien waardigheden enz. IN ALLE SPAR-WINKELS VERKRIJGBAAR Internationaal assortiment Delicatessen Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landbrot enz. Reformvoeding: Vitoi, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli,Assis orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg - Tel. (01180) 28 74 Middelburg Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2 814 Fam. Demmuth, Düsseldorf H. M. Kesteloostraat 9 Fam. R. Deventer, Keulen/Ostheim Batrixstraat 2 Fam. P. Dittler, Keulen, Voorschotenstraat 2 Fam. J. P. Dols, Nijmegen Weststraat 1 Fam. Driessen-Borren, Ekeren (B.) Hoge Hilweg 11b Fam. Dröge-van Heesch, Tilburg Weststraat 14 Fam. dr. R. Edelhoff, Essen (D.) Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. H. Eggers, Duisburg (D.) Duinstraat 17 Fam. Eickhoff, Bielefeld (D.) Hoge Hilweg Fam. H. Eickholz, Oberhausen (D.) Van Voorthuysenstraat 3 Fam. dr. R. Eisolt, Duisburg (D.) Ew. van Dishoeckstraat 4 Fam. dr. F. Esser-Dieckmann, Wanne-Eickel (D.) Weverij straat 16 Fam. H. Fatzaun, Keulen Singel 29 Fam. dr. W. Fay, Frankfurt a/M. Badhuisweg 12 Fam. Fick, Poortugaal Domburgseweg 130 Mevr. F. Fuchs, Wiesbaden Wijngaardstraat 8 Fam. G. Garny, Bochum (D.) Beatrixstraat 33 Fam. H. Göhren, Hannover H. M. Kesteloostraat 3 Fam. C. P. M. Gons-van Baal, Breda Weststraat 28 Fam. drs. J. Groten, Tilburg Herenstraat 26 Fam. Gruber, Münehen Weverij straat 13 Mevr. G. Gruber, Germering/München Weverij straat 11 Fam. M. Haasdonk, Goes Dr. B. Vaandragersstraat 24 Fam. F. Haldenwang, Wuppertal/Barmen (D.) Kesteloostraat 5 Fam. F. E. E. Haverman-de Bruyn, Breda Brouwerij weg 2b Fam. L. Hees, Essen (D.) Schuitvlotstraat 26 Fam. H. Heidemann, Duisburg (D.) Schelpweg 5 Fam. H. Helf, Hattingen/Ruhr (D.) Duinstraat 3 Fam. W. Hendelkes, M.-Gladbach (D.) Schuitvlotstraat 9 Fam. Hendriks, Tüburg Duinstraat 8 Fam. dr. Kl. Hoehne, Leverkusen (D.) Weverij straat 2d Fam. L. ten Hove-Nicoldi, Den Haag Schelpweg 18 Fam. W. Imholt, Düsseldorf Stationsstraat 2 Fam. M. Jaeger, Neuss (D.) Hoge Hilweg 15 Fam. C. Jaspers, Rippstadt (D.) Jan Tooropstraat 11 Fam. de Jong, Rotterdam Badhuisweg 10 Fam. mr. A. J. Kalthoff, Oosterhout (N.-Br.) Badhuisweg 6 Fam. R. Kellermann, Rheydt (D.) Singel 10 Fam. A. Kempschen, Oberhausen/Rhld. (D.) Kanonweistraat 2 Fam. H. Klein, Bielefeld (D.) Zuidstraat 19 Fam. G. Kleinow, Hasselt (B.) Beatrixstraat 21 Fam. Joh. W. Klitsie-Korpershoek, Rotterdam Zuidstraat 6 Fam. Kobler, Brühl (D.) Zuidstraat 5 Fam. Kodde, Oudewater Duinenburg 7 Fam. H. Kohnen, Duisburg (D.) Zuidstraat 12 Fam. U. König, Wuppertal/Cronenberg Herenstraat 2 Fam. W. L. Kool-Valkenaar, Heide-Kalmthout (B.) Kanonweistraat 6 Fam. D. C. F. Kraft, Rotterdam P. J. Eloutstraat 15 Fam. H. Krath, Troisdorf Schelpweg 4 Fam. dr. H. H. Lambracht, Iserloh (D.) Schelpweg 2 Fam. M. Lamers, Düsseldorf D'Hallehoogte Fam. Joh. Lennartz-Strecker, Aken Weststraat 8 Fam. H. Lippacher, Herten-Disteln (D.) Steijnshof straat 1 Fam. Lingsveld, Rotterdam Ooststraat 10 Fam. J. Looré-Selzer, Düsseldorf Domburgseweg 124 Fam. H. Luckhardt, Bochum (D.) Wijngaardstraat 13 Fam. H. Lütgen, Düsseldorf Schelpweg 14 Fam. S. J. M. Marcrander, Zutphen Beatrixstraat 8 Fam. M. Meimberg, Herne/Westf. P. J. Eloutstraat 9 Fam. H. Merges, Keulen Duinstraat 1 Fam. dr. K. Meus, Keulen/Rodenkirchen Zuidstraat 17 Fam. P. R. Mientzen, Bremen Duinstraat 8 Fam. Middendorf, Aken Herenstraat 1 Fam. A. Müller, Morsbach/Sieg (D.) Herenstraat 7 Fam. H. Müller, Hattingen/Ruhr (D.) Noordweg 24 Fam. A. Nauta, Mierlo (N.-Br.) Schuitvlotstraat 22 Fam. dr. K. Oberkiesen, Münster/Westf. Ew. van Dishoeckstraat 11 Fam. Ostlander, Bardenberg/Aken Weverij straat 16b Fam. J. J. M. Pay ens, Nijmegen Vroon weg 4 Fam. dipl. ing. H. Plass, Aken Vroonweg 2 Mevr. A. Pohl, Duisburg Singel 25

Domburgsch Badnieuws | 1964 | | pagina 2